.
П`ятниця, 28.07.2017, 14:46 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Спілкування на різні теми » Корисні посилання » Допомога господарю (Корисна інформація)
Допомога господарю
DanДата: П`ятниця, 01.04.2016, 09:29 | Сообщение # 1
Підполковник
Награды: 4
Статус: Offline
Створив нову тему, в якій можна поділитися підказками, рішеннями в повсякденному житті і ось надаю перше посилання на сайт, де можна зробити багато різних розрахунків:  http://www.zhitov.ru/

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 01.04.2016, 19:49 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Награды: 5
Цитата Dan ()
можна зробити багато різних розрахунків:
Кинув оком на гвинтові сходи. 
Свого часу робив собі(всі розрахунки самотужки, всі деталі конструкції в голові). Потім наставляв на путь істинний колегу. 
Висновок- якщо хтось із форумчан захоче робити такі сходи- розрахуйте, але зв'яжіться зі мною перед виготовленням сходинок- в конструкцію закладена пастка(особливо для дітей)

DanДата: П`ятниця, 01.04.2016, 20:56 | Сообщение # 3
Підполковник
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
якщо хтось із форумчан захоче робити такі сходи...
100% попадання!
саме сходи, саме гвинтові, саме зараз я маю робити, але з досвідченим зварщиком сходів, (на досвід якого надіюсь) щоправда розрахунок робили не в гвинтових а з трьома маршами, буквою П. Тому, якщо не секрет,  розкажіть про пастку, краще ж сім разів...

Сообщение отредактировал Dan - П`ятниця, 01.04.2016, 20:56

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 01.04.2016, 21:21 | Сообщение # 4
Генерал-полковник
Цитата Dan ()
розкажіть про пастку
Пастка- в ширині сходинки.
Якщо робити по рекомендаціях пропонованого сайту- нижча сходинка НЕ ЗАХОДИТЬ ПІД ВИЩУ.
Якщо я йду по периметру(старість- там сходи пологіші), то вушибійник полізе по центру.
І засунути ногу між сходинки (зі всіма витікаючими наслідками)- раз плюнути. Ширину сходинки треба зробити таку, щоб на периметрі вона заходила під вищу хоча б на 5 см, в центрі- на всі 15см(посередині сходинки- 10).
А трьохмаршеві сходи- кам'яний вік. Це ж треба дві проміжні площадки, і місця вони займуть більше сходів!

DanДата: П`ятниця, 01.04.2016, 21:30 | Сообщение # 5
Підполковник
на жаль, під існуючий розмір можуть бути тільки такі або прямі. А площадок не буде - вони практично як гвинтові, тільки по центру не труба а простір буквою П шириною 40 см (на розрах не видно
Прикрепления: 2246180.jpg(513Kb)

AdminДата: П`ятниця, 01.04.2016, 21:56 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Награды: 6
Я також пробігся по сайту, зробивши одну зупинку - сходи. Так цікавого багато, особливо коли будуєшся.

Запитання до Dan, досвідченого зварювальника не Ігором звуть? Я знаю одного, що спеціалізується виключно по сходах. Спеціаліст неабиякий у цій області.

І ще. Для створення скриншоту екрану встановив невеличку прогу Snipping Tool, вивівши її вниз на панель для зручності. Перевага її у тому, що у скриншот попадає лише той кусок екрану який ти хочеш показати без висвітлення закладок, відкритих вкладок та ін. Правда де скачав вже не пам'ятаю.

Your success depends on you! ​

DanДата: П`ятниця, 01.04.2016, 22:01 | Сообщение # 7
Підполковник
Так, це Ігор,  і мабуть ми одного й того ж згадуємо

AdminДата: П`ятниця, 01.04.2016, 22:07 | Сообщение # 8
Генерал-майор
Награды: 6
Цитата Dan ()
Так, це Ігор, і мабуть ми одного й того ж згадуємо

Я так і думав. До речі сьогодні із ним пересікалися. Спеціаліст непоганий. Та це так - між іншим.

Your success depends on you! ​

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 01.04.2016, 22:09 | Сообщение # 9
Генерал-полковник
Цитата Dan ()
тільки такі або прямі
Терпимо. А якщо ще три нижні сходинки зробити з таким же підворотом, як ці 10- не треба буде дивитися під ноги- взявся рукою за поручень і крокуй з підворотом довкола кактусів. Та і ефект "не ширпотреб" додається. Правда, тепер важливіше- "Має бути, як в Юзькової Гафії!"

DanДата: П`ятниця, 01.04.2016, 22:17 | Сообщение # 10
Підполковник
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
"Має бути, як в Юзькової Гафії!"

Ніколи не розумів такої мотивації - це собі чи їм доказати, чи може ще комусь що я тоже так могУ ?  Чи всім відразу?

wacko biggrin

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 01.04.2016, 22:50 | Сообщение # 11
Генерал-полковник
Ще одна заковика(незручність).
Сума приступу і підступу(ширина + висота сходинок) нормальна- 35-40 см. На Вашій схемі- 45. Для мене це вже заважко. І незручно.
Щоб переконатися- змоделюйте навіть в умі свій крок, коли Вам треба розминутися на сходах, і Ви йдете в 30 сантиметрах від стіни.

Додано (01.04.2016, 22:50)
---------------------------------------------

Цитата Dan ()
Ніколи не розумів такої мотивації
А я розумію- мавпування внаслідок обмеженого світогляду. Але сприймати чи ще і схвалювати- не хочу.
Ще аргумент такого роду- "Я таке видів на португалах!" І будує хату, в якій довжина надвірних стін(а вони успішно будуть віддавати тепло взимку у всесвіт)- 85 метрів(ширина+довжина хати х2) при загальній площі приміщень 185 кв. метрів).

кивиДата: Субота, 02.04.2016, 18:49 | Сообщение # 12
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
І будує хату, в якій довжина надвірних стін(а вони успішно будуть віддавати тепло взимку у всесвіт)- 85 метрів(ширина+довжина хати х2) при загальній площі приміщень 185 кв. метрів).
Це такий собі прикол, чи шось тут не те cry . При загальній довжині зовнішніх стін у 85 метрів! Площа одного поверху будинку має +/- 400м2, в залежності від товщини самої стіни. 185 метрів кв. це будинок 12Х15, а це довжина зовнішніх стін 52м\п.

Додано (02.04.2016, 18:43)
Раз пішла мова про гвинтові сходи, тоді вліплю і я свої 5 копійок. В любому випадку, коли мова заходить про такі сходи, тоді є питання до самого господаря. А саме, яка причина робити її? Дань моді?-повірте не варто. Економія місця? наскільки можна зекономити? А сам господар прорахував економію і зручність? Я пропускаю верхній поверх не житловий-технічний(вишка, стрих, під, чердак) як кому зручніше так і кажуть. Техповерх типу повішати білизну взимку, пару корців пшениці за пай. А якщо житло-спальні, про меблі не думали? чи у вікно?. Повірте доводилось бачити і таке. Самий кращий варіант -деревяні марші з фігурною сходинкою. Фігурна сходинка зроблена таким способом, що при підніманні ноги на вищестоящу сходинку виріз не мішає нозі, і саме в такому варіанті нижня знаходиться під верхньою. Немаловажна і довжина проступі-сходинки ,як мінімум 30 см,при закритому варіанті сходів, і 25-27 при відкритому ,висота 16 см в любому випадку

Додано (02.04.2016, 18:49)
Матал -труба на 100мм як основа, на неї одіваєте металічні кільця висотою, в висоту сходинки з труби 115мм, до них приварюється кронштейн, до якого кріпиться деревяна сходинка. При такому варіанті чітко і легко робиться розставленя кута сходинок однієї відносно іншої.Розрахунок ведеться від чистої підлоги верхнього поверху до нижнього. Розставили відповідно одна до іншої а потім зварюється між собою. І вся арифметика.

якщо зацікавило звертайтеся.

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

Сообщение отредактировал киви - Субота, 02.04.2016, 18:51

DanДата: Субота, 02.04.2016, 19:37 | Сообщение # 13
Підполковник
Цитата киви ()
Раз пішла мова про гвинтові сходи...
Є такий вислів: "тося зробить", так от у мене випадок: "так сі стало"  biggrin

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 03.04.2016, 08:57 | Сообщение # 14
Генерал-полковник
Цитата киви ()
Це такий собі прикол, чи шось тут не те

Я ж написав- "як на португалах".
Візьміть коробку 20х13.
Спереду посередині виріжте кімнату 6х4("критий парадний дворик").
Ззаду виріжте кімнату 3х4("задній дворик")
В торцях виріжте уступи стін 1,5х3("аби не як коробка").

Рахуйте на здоров’я!

DanДата: Субота, 15.04.2017, 21:13 | Сообщение # 15
Підполковник
Знайшов ось таку універсальну збірку безкоштовних порад від різних людей й пропоную всім бажаючим

Как построить дом, не «наступая на грабли». Книга советов.
<br / angry шкода, що мені не попалася трошки раніше ця збірка)

Откатные ворота своими руками: конструкция, чертежи, схемы

http://skrynka-pandory.blogspot.com/2017/01/blog-post_123.html?m=1

Сообщение отредактировал Dan - Субота, 15.04.2017, 21:14

Форум » Спілкування на різні теми » Корисні посилання » Допомога господарю (Корисна інформація)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz