.
П`ятниця, 24.11.2017, 11:30 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Спілкування на різні теми » Корисні посилання » Набридла павутина сірого життя?
Набридла павутина сірого життя?
марьяна2012Дата: Понеділок, 02.07.2012, 18:51 | Сообщение # 1
Рядовий
Награды: 1
Статус: Offline
Набридла павутина сірого життя? Шукаєте нових вражень але не знаєте де їх знайти? Журнали та книги під назвою «література» не задовольняють ваші бажання? Вихід є. Не вірите? Журнал «Дніпро» розвіє Ваші упередження та подарує яскраві кольори радості та наповнить життя веселощами. Мерщій не втрачай час, ми чекаємо на саме ВАС!

MarkizaДата: Четвер, 21.11.2013, 23:27 | Сообщение # 2
Сержант
Награды: 2
Набридла павутина сірого життя? Шукаєте нових вражень але не знаєте де їх знайти? Пропоную написати своїм друзям листа... перекладеного на "азарівку". Типу:

"Ти калі прійдєш да мєнє? Я б кудісь пагуляла сєводня."

Для цього скористайтесь перекладачем: azirivka.org.ua

biggrin biggrin biggrin

qwДата: Понеділок, 03.02.2014, 11:40 | Сообщение # 3
Сержант
Награды: 1
Хочете вражень - сніг відкидайте. Послідні дві зими від цеї роботи купа вражень!

І з кого тепер будемо сміятися? Азаров вже десь у Австрії.

DanДата: Середа, 07.01.2015, 22:11 | Сообщение # 4
Підполковник
Награды: 4
Пропоную відвідати сайт для початку, і для тих хто полюбляє мандри і нові враження, поїхати туди - побувавши раз, ви захочете навідуватися туди щороку. Насправді відкриття відбулося вже давно, кілька років тому і коштувало дешевше вдвічі, а тепер тільки додався ще один басейн. Якщо хтось має бажання - можу підказати детально маршрут, коли і кудою їхати, де дорогою зупинитися для відвідин цікавих місць а також номер телефону власників будинку, де можна переночувати. Запевняю всіх хто вагається - затрачені кошти варті такого відпочинку. Достатньо навіть два - три дні, щоби відчути себе на сьомому небі:

http://zakarpattya.net.ua/News....iu-FOTO

тут вказані умови і вартість а також є веб-камера онлайн:  http://www.kosino.com.ua/

Сообщение отредактировал Dan - Середа, 07.01.2015, 23:04

кивиДата: Четвер, 08.01.2015, 10:16 | Сообщение # 5
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Цитата Dan ()
Пропоную відвідати сайт для початку
Дійсно хороша подорож через Яблуницький перевал, з можливим заїздом на Буковель, Драгоброт, карпатські пейзажі ,а також з користю для свого здоровя. Відвідував, рекомендую. Будете задоволені.

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 08.01.2015, 12:06 | Сообщение # 6
Генерал-полковник
Награды: 5
ЦЕ СУГУБО МОЯ ДУМКА!
Тьху!
Зайнялися комерційною рекламою?

У вас проблема, куди подіти гроші?
ДАМИ демонструють купальники, халати, планшети, ноути, КАВАЛЕРИ полощуть голови і сосуть пивко-"романтика!, екстрім!"

Тоді ще й Солотвино прорекламуйте- там за набагато нижчі ціни(а може вже і підняли на хвилі ажіотажу та такої реклами) можна теж добути купу шкірних захворювань!
Це з тієї ж парафії!

Мій товариш з сином і дочкою пройшли пішки від Червоного до Іване-Пустого в 20-градусний мороз- напряму з ночівкою на снігу! Арабатську стрілку пішки літом без екскурсоводів і групи підтримки! Волинські болота-по прямій! Карпатські перевали і ущелини- провели під лінійку риску через 4 гори- і пройшли!

Я на такий подвиг нездатний, але-
Підтоптаний Жигуль, солдатська двомісна палатка зразка 50-х, барда замість туристської сокирки, подушки, одіяла, подушки і навіть перина(для благовірної), каструлі замість котелків, паяльна лампа замість Шмеля. Хліб, тушонка, крупа з дому. Нас двоє і два ховшні! Ночівля на оболоні в Кремінцях. Чай типу з чого знайшли. Супокаша-ховшні варили! Після штурму Хустського замку резюме- "слабо підірвали, треба було краще-не лізли би". Після заїзду на стоянку біля Синевиру питання від короїдів-"Тату, чому круті джипи буксують, а Жигуль їде?". Ночівля в палатці в зливу(благовірна кликала в машину- діти гордо відмовилися!).На Торунському перевалі дідок-пастух брався показати шлях відступу Гірської бригади в 1919(недалеко- через ущелину і гору).
Прикрепления: 9061246.jpg(284Kb)

DanДата: Четвер, 08.01.2015, 12:35 | Сообщение # 7
Підполковник
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Зайнялися комерційною рекламою?
 З якого дива? 
Сім’я, друзі, палатка - ми дуже любимо такий спосіб відпочинку, щоправда не зимою. Те що пропоную - це трохи інакше, ми багато в чому собі відказуємо, відмовляємося через нестачу коштів. Сама поїздка дуже цікава - проїжджаєш через Карпати, опиняєшся в зовсім іншій країні (це ж на самому кордоні) незнайома мова, культура. Сам же басейн як бонус. Зовсім близько Берегове - там є також басейни з термальною водою і ціни значно менші, щоправда і умови теж.
Що ж до Солотвино - це абсолютно не з тої парафії, це просто суцільний смітник.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 08.01.2015, 14:09 | Сообщение # 8
Генерал-полковник
Не сердіться- я прочитав у Вас про якусь подорож на чомусь кудись.
І заглянув у два посилання- про купальню.

Я був і там і в Солотвині і ще деінде. Досить давно, правда, але тоді постановка питання була тверезіша.
Наприклад- Арзні(Вірменія). Три десятки рурок з різними(!) мінеральними водами. На питання- яку пити-одержуєш сотню відповідей- ця дужже помічна, ця ще помічніша, ця лікує всі хвороби і т.д.
А поряд висять таблички стандартного змісту- "кожна з цих вод когось вилікує а когось вб'є!". 

Навіть якщо Солотвино вилижуть до блиску і розцяцькають як Косіні, воно залишиться тим самим- технологісними відстійниками підстланних вод(КИВИ, Ви між шахтарями, уточніть, що це за цяця).
Коли мій колега(з Осовець, до речі) похвалився, що відправив дружину з дочками в Солотвино і вони там вже третю добу, я порекомендував йому передзвонити і запитати- їм наголосили, що після КОЖНОГО бовтання в басейні ОБОВ'ЯЗКОВО старанно митися під ПРІСНИМ душем(і ще деякі жіночі процедури робити). І виявилося після дзвінка, що душ втричі дорожчий за басейн, є не всюди і ніхто НЕ КАЖЕ.

І Косіні те ж саме- це вода з фізіологічним ефектом. Для когось- оздоровлення, тонус, екзотика. Для когось- удар по здоров'ю.

Я був випадковим спостерігачем, як, не доїхавши до Ясині, помирав 50-річний полковник-танкіст. Його вбив перевал- подвійна зміна тиску.

Мене бісить, коли в телевізорі рекламують сильнодіючі ліки, як підручний засіб на прогулянці.
Мене бісить, коли елементарну легку простуду лікують антибіотиками.

І до таких реклам я відношуся, як до комерції на біді і незнанні.

Додано (08.01.2015, 13:54)
---------------------------------------------
А поїздка з Тернопільщини в Закарпаття- прекрасна річ. 
Навіть колективна автобусом.
Навіть з тупим екскурсоводом.
Тільки без таких "ізюминок".

Додано (08.01.2015, 14:09)
Я хотів би ще раз  полюбуватися дерев'яним будинком пансіонату в Яремчі, перекатом на потоці,  попити мінеральної води в Квасах(не біля дороги!) і в санаторії під Хустом, поновити свої автографи біля печери Довбуша, на камені Довбуша, в бесідці біля Труфанця, зняти фото біля обеліска в центрі Європи(права нога в західній, ліва у східній половині, а що у центрі?), помилуватися будинками і коровами у Великому Бичкові, старовинним адвокатським будинком і замком у Хусті, поїхати на Синевир(і скоротити шлях додому по дорозі лісовозів!!!), показати вже внукам ГЕС без річки, іграшкову колію з іграшковими тепловозами і вагонами(вузькоколійку). А якщо ще дідусь-гуцул дозволить внучатам побуцатися з баранчиком(як синам колись)!

А на "бонуси" мене щось не тягне....

кивиДата: Четвер, 08.01.2015, 16:45 | Сообщение # 9
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Три десятки рурок з різними(!) мінеральними водами. На питання- яку пити-одержуєш сотню відповідей- ця дужже помічна, ця ще помічніша, ця лікує всі хвороби і т.д.
Не хочу вихвалятися, або кого скривдити. Не час, але на справді. для того ,щоб сьогодні попасти на той чи інший курорт, попити ту чи іншу водичку, багато розуму чи звязків не потрібно булоб за що. В свій час приходилось побувати на курортах Кавказу, Криму, Карпат, Миргорода, а Словянськ взагалі поруч, так от в ті часи -радянські- попасти було проблематично по простій причині-ліміт. В перших списках курортників були члени, потому передовики ,сексоти і так далі по наклонній, нам трудягам залишались горящі путівки ,які потрібно було оформити , і добратись за кілька днів, від назначеної дати заїзду. приїжаючи на курорт з відповідною курортно-санаторною картою, яку наспіх оформив цеховий терапевт, курортник береться вирішити всі проблеми з здоровям за відведений час. Звичайно лікар місцевого закладу посилаючись на " записки мисливця" в санаторній карті назначає лікування. Ніхто ніяких обстежень не проводить, Ви приїхали з санкуркартою. Коли після прийняття кількох днів водички і процедур Вам стає не по собі ніхто на це не звертає увагу,на то є причини-акліматизація, дорога, і напевно починає діяти лікування (Як діє лікувальний процес-спочатку йде загострення хронічних хвороб потому під впливом процедур починається лікувальний процес. До речі путівки були 24 календарні дні. їх вистачало на проведення всіх відповідних процедур) Але щось з пацієнтом не так! Виявляється -йому взагалі протипоказано такого напрямку курорт. В результаті неотримані надії на здійснення чуда.

Додано (08.01.2015, 16:40)
Тепер з приводу купель термальних басейнів. Цілком і повністю погоджуюсь з тезою Галл-Скоморох. Думаю і так все зрозуміло, пояснювати не потрібно. Відвідував санаторій Термал-Стар ,який знаходиться біля Ужгорода. Привела до себе увагу жіночка в поважному віці(хай вибачать мені 84 роки), але привела увагу своєю поведінкою. Так так саме поведінкою. Такий собі енерджайзер! В хорошому значенні. На дворі перші дні грудня, на Закарпатті доволі ще помірна температура, до бювету кількасот метрів .а ця жіночка " Божий одуванчик" робить мені зауваження, кшталт, такий молодий чоловік(відносно її віку)а лінуєшся пройти до джерела, з якого бє вода без всяких там трубок і все таке інше. В своє оправдання кажу що мені не відомо де знаходиться ждерело, і попереджали лісом і склонами не бродити,тому що в навкруги багато закинутих копалень. Так я з нею познайомився. Про що цікавого вона мені розповіла. Сама вона бувша киянка-єврейка. Сьогодні проживає в Ізраїлі, були в неї проблеми з ногами.Ходила з двома палицями. Розказувала що обїздила всі відомі курорти Європи, Баден-Баден, Карлвари, і так далі без результату. Також побувала в Солотвино, і в Косино, але результат отримала саме на даному курорті. Це вже був 4 курс її лікування. Важко було повірити в то, в якому стані вона була раніше. А мені водичка підійшла, а термальний басейн прийшлось відміняти.

Додано (08.01.2015, 16:45)

Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
полюбуватися дерев'яним будинком пансіонату в Яремч
Незнаю за який пансіонат мова, але не так давно  бачив у Яремчі ,будівлю, досить в жалюгідному стані. Стоїть як більмо, серед сучасних приватних закладів.  Можливо це не про той пансіонат мова, але до чого довели бюджетні заклади наші курувальники -очевидно.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 08.01.2015, 17:19 | Сообщение # 10
Генерал-полковник
Цитата киви ()
В свій час
В свій час я відвідав курорти Закавказзя, будучи в армії.
А коли притиснуло(курс лікування і алярмово на курорт, бо здохнеш), якраз наткнувся на парадокс- коли мене вже відкололи після тижня курорту(жорстокий приступ, добре, що викликав швидку з ампулами в руці, а то би добили), аж тоді прочитали, ЧОМУ мене відправили на курорт, і що мені потрібно.
Цитата киви ()
Цілком і повністю погоджуюсь з тезою Галл-Скоморох.
Та я сам з собою не завжди погоджуюся.......
Справа в тому, що молода людина, здорова як бик, може дозволити собі поекспериментувати.
А от у віці перших дзвіночків(натяків на болячки) вже треба бути обережним.
Ваша бабуся- щасливий виняток(причому шпилька і для Карлсбаду і Купці-Купці- знають, що не поможе, але гроші не матюкаються)- вона ЗНАЙШЛА своє лікування вчасно!

Цитата киви ()
А мені водичка підійшла, а термальний басейн прийшлось відміняти.

Але водичку Вам навіть не пропонували? Там ще касієра не поставили?

А принцип "дохтор знає, що робить"?
А принцип "Гроші плачено"?

В Більчі- Золотому є лікувальні грязі і радонові ванни (з Микулинець привозять).
Коли тьотю третьої молодості знімають з автобуса в Озерянах і везуть в Борщів з жорстоким сердечним приступом, там виявляється, що ні одна процедура не сміла пропасти( плачено), і вона за три дні прийняла 6 ванн і 6 раз дідька зображала(грязі).

DanДата: Четвер, 08.01.2015, 18:49 | Сообщение # 11
Підполковник
ГАЛЛ-СКОМОРОХ, та які можуть бути образи. Вам (і не тільки - маю на увазі покоління 70-80 років) можна тільки щиро позаздрити, бо в нас немає сьогодні ні путівок, ні лікарів, ні санаторіїв, ні тим більше курортів Грузії, Абхазії і тд. А про оплачувані повноцінні відпуски сьогодні говорити якось навіть незручно. 

Ще такий момент про себе: колись працював на одній роботі, де сильно простудив коліна і потім в мене  були такі дні, що не знав куди їх запхати чи що до них прикладати, так викручувало (це в 30 років). Знайомі порекомендували Солотвино. Враження від нього Ви вже описували, але я "закривши очі" відмокав в ньому майже цілий день, але був результат. Так я їздив туди ще два рази на цілий день. Можливо співпало, але  тепер я майже забув про цей біль. Щодо відмокання у воді, яка має 38 тепла - оптимальний час перебування в ній 10-15 хв. Про це слід знати, інакше лікувальний ефект може обернутися навпаки.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 08.01.2015, 20:03 | Сообщение # 12
Генерал-полковник
Так, Солотвинська вода має лікувальний ефект- цього ніхто не відкидає.
Але це не панацея і не бальзам!
Цитата Dan ()
можна тільки щиро позаздрити
Та в принципі так. Коли мого брата "доліковували" в Товстому, "лікарю" стало розуму визвати консультанта з Тернополя. Обласний педіатр і хірург "швидкою", вертоліт негайно, операцію негайно- все за "дякую".
В Харкові лікар відмовився від мого "конверта"- в мене є з кого дерти, скільки треба.

кивиДата: Четвер, 08.01.2015, 20:38 | Сообщение # 13
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Але водичку Вам навіть не пропонували?
Водичку призначив відповідно до діагноз. По 100гр. за 30 хв.до прийому їжі і 30 хв після. Всі інші пили водичку за 40 хвилин і по 200гр.. До речі про водичку. У 89 році будучи у Моршині дохтор приписали по 75 грамів до їжі тричі в день, думаю сам собі я!?  шо таке 75 грам??? Давай по повній поїлочці десь коло 220 гр.  І шо Ви думаєте? Спротивився мій організм такій дозі. Виявляється ,для таких як я і з такими болячками є свої підходи. Правда після курсу лікування, мої  органи залишились задоволені!
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Там ще касієра не поставили?
Та нє, нинька касієри по прохсоюзах сидєт. Тамки лічут.

Форум » Спілкування на різні теми » Корисні посилання » Набридла павутина сірого життя?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz