.
Середа, 26.07.2017, 14:23 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Спілкування на різні теми » Технічні питання, побажання і пропозиції. » Реєстрація в системі UCOZ. (Докладна інструкція реєстрації.)
Реєстрація в системі UCOZ.
AdminДата: Вівторок, 03.01.2012, 21:36 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Награды: 6
Статус: Offline

Дізнавшись, що багато хто має проблеми із реєстрацією в Укозі, вирішив створити цю тему, де постараюся пояснити як зареєструватися в системі. На жаль реєстрація доволі складна, особливо для тих хто тільки робить перші кроки в інтернеті. І так почнемо:

1. На сайті шукаємо кнопку "Реєстрація"

2. Нас перекидає на сторінку із формою реєстрації, яку потрібно заповнити.
Прикрепления: 5667117.jpg(7Kb) · 5153749.jpg(7Kb) · 8341978.jpg(42Kb)

Your success depends on you! ​

AdminДата: Вівторок, 03.01.2012, 23:14 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Давайте внесемо дані крок за кроком. Всі поля обов'язкові до заповнення.

Логіном служитиме адреса вашої електронної пошти. Обов'язково вкажіть саме існуючу адресу, скільки на неї буде відправлено підтвердження реєстрації. Не підтвердивши реєстрацію, ви не зможете працювати в системі, і через деякий час ваш аккаунт буде видалений. Введіть адресу вашої електронної пошти у відповідне поле.

Якщо з нею не зареєстрований аккаунт, справа відображуватиметься зелена галочка. Якщо ж з таким e-mail'-oм вже є аккаунт – то червоний хрестик.

Увага!
Якщо ви бачите червоний хрестик, що повідомляє, що аккаунт вже існує, то це означає, що ви вже зареєстровані в системі. Таке може бути, якщо ви реєструвалися на сайті, підтримуючому unet. Щоб взнати свій пароль, ви можете запросити його відновлення! Для цього клацніть по ссилці «Забув пароль» зліва внизу у формі входу.

Пароль

Пароль може складатися лише з латинських букв, цифр, знаку підкреслення і дефіса [а-z; A-Z; 0-9; -]. Мінімальна довжина пароля 6 символів, максимальна - 15 символів. Регістр букв враховується системою. Придумуйте складні паролі (чим безглуздіше — тим краще). Найбезпечніші паролі мають вигляд типу yhj345hj7r. Система не дозволить вам ввести дуже простий пароль (наприклад, 123456), відреагувавши на це наступним повідомленням: "Занадто простий пароль".

Увага!
У це поле треба вводити який-небудь новий придуманий пароль, а не пароль від вашого e-mail або входу в інтернет! Пароль у будь-якому випадку має бути такій, який ви зможете відтворити. Придумати щось суперскладне і забути наступного ж дня - це вельми прикро.

Введіть створений пароль двічі. Якщо варіант задовольняє всім вимогам системи, то з'являться дві зелені галочки.

Ім'я і Прізвище

В наступних двох полях потрібно вказати свої ім'я і прізвище.

Нікнейм

Придумайте собі нікнейм (псевдонім, нік), під яким хочете з'являтися на сайтах системи. Це може бути будь-яке слово без пропусків, наприклад, «Марічка», «Ded-Alvar» або «Дед_Альвар25».

В наступних полях потрібно вказати Дату народження, Стать іМісце проживання.

Далі введіть Код безпеки з картинки. Якщо код видно погано, можна клацнути по картинці, змінивши її. Якщо ви правильно ввели код, то знову з'явиться зелена галочка.

Залишилося лише відзначити пункт Умови використання (поставити відповідну галочку). Самі умови можна прочитати, клацнувши по ссилці в тексті після галочки. Заповнивши форму, клацніть по кнопці Реєстрація.

Відкриється сторінка з проханням підтвердити адресу вашої електронної пошти.
Тепер вам потрібно зайти на свою поштову скриньку (ту, що ви вказали при реєстрації). Там буде лист з темою «uNet - Добро пожаловать в наше сообщество!». У листі будуть ось такі рядки:

"Для окончания регистрации, пожалуйста, перейдите по этой ссылке:
http://www.unet.com/cemail....c131wEQ
"

Перейдіть по вказаній ссилці клікнувши по ній або скопіюйте її в буфер обміну і вставте в адресний рядок браузера.

Все. Реєстрацію закінчено. Удачі!

P.S. Якщо виникнуть якісь питання під час реєстрації, ви завжди їх можете задати в мінічаті, або написавши в "Зв'язок з адміністрацією" - це можуть робити навіть незареєстровані користувачі.

-=Володя=-Дата: Четвер, 05.01.2012, 20:14 | Сообщение # 3
Рядовий
Награды: 0
так ..... і справді в моїх знайомих саме з реєстрафією були проблеми sad аже реєстрація дуже довга і складна ....

AdminДата: Четвер, 05.01.2012, 21:30 | Сообщение # 4
Генерал-майор
На жаль без неї не можна. Та є один +:
На усіх сайтах із значком (а їх як вірити більше 1 000 000) достатньо ввести лише свій логін і пароль і реєстрація проходить автоматично.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 09.02.2014, 01:49 | Сообщение # 5
Генерал-полковник
Награды: 5
Продовження епопеї з Світланою Поліщук.
Пару днів тому заліз в УІДМЕ- оформив сторінку- як міг(останнім дурнем себе не вважаю)
Натяків на переписку немає.
Є інфа, що на мою сторінку заходив Фаброверо і я можу написати листа(так я не хочу).
Є пошук- забиваю Світлану Поліщук. Мені видає купу Світлан і ні одної Поліщук, Купу Поліщук і ні одної Світлани.
Сьогодні рішив вгробити ще трохи часу(передихнути від 351 дивізії).
Мене закинуло ще в Вебтоп. Оформився і там.
Ніякого натяку на переписку.

Закономірне питання.

НАВІЩО МЕНІ ЦЯ МОТАНИНА?

Є ДЕСЯТОК СПОСОБІВ ЗВ’ЯЗАТИСЯ ЗІ МНОЮ.
В ЦЬОМУ ФОРУМІ- ПОШТОВИЙ ЯЩИК, ОСОБИСТІ ПОВІДОМЛЕННЯ, ТЕМИ ФОРУМУ, МІНІЧАТ.
НА ІНШИХ ФОРУМАХ- ПРИБЛИЗНО ТАКЕ Ж.
В МЕНЕ Є ЩЕ КІЛЬКА ЕМЕЙЛІВ, СКАЙП, ЖЖ.

МНОЖИТИ КАНАЛИ ЗВ’ЯЗКУ НЕ ХОЧУ БІЛЬШЕ!
ЧЕРЕЗ ОДНОКЛАСНИКИ, КОНТАКТИ, ТВІТТЕРИ, ФЕЙСБУКИ ПРОШУ НАВІТЬ НЕ ПРОБУВАТИ ЗВ’ЯЗАТИСЯ ЗІ МНОЮ.

кивиДата: Неділя, 09.02.2014, 08:44 | Сообщение # 6
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Є інфа, що на мою сторінку заходив Фаброверо і я можу написати листа(так я не хочу).Є пошук- забиваю Світлану Поліщук. Мені видає купу Світлан і ні одної Поліщук, Купу Поліщук і ні одної Світлани.
Вот Вам цікаве посилання. http://www.nomer.org/allukraina/. Там можна знайти всіх

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 09.02.2014, 11:03 | Сообщение # 7
Генерал-полковник
Награды: 5
Дякую, КИВИ, але Я НЕ ХОЧУ ШУКАТИ, особливо- коли це потрібно не мені.

Форум » Спілкування на різні теми » Технічні питання, побажання і пропозиції. » Реєстрація в системі UCOZ. (Докладна інструкція реєстрації.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz