.
Понеділок, 25.09.2017, 22:29 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Спілкування на різні теми » Технічні питання, побажання і пропозиції. » Оновлення на сайті (технічні).
Оновлення на сайті (технічні).
AdminДата: П`ятниця, 07.02.2014, 02:56 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Награды: 6
Статус: Offline
Група "Користувачі" перейменована в "Зареєстровані", а "Провірені" тепер називається "Активні". Перехід із групи "Користувачі" в "Активні" автоматизований і залежить від активності на сайті (напр. після написання 30 повідомлень на форумі або 20 коментарів і т. д.). Основна умова - підтвержений і-мейл реєстрації.

Your success depends on you! ​

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 31.07.2014, 22:53 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Награды: 5
Для luctbv.

"""...а тут таке можна прочитати..."""
А Ви не зауважили, що у сайту "прорізався голос"?
На форумі вже є ядро - постійні дописувачі. Наші повідомлення копіюють, читають(статистика- до Адміна).
Ми навіть маємо свого "власкора" в зоні АТО!
Задля розширення розуміння ситуації- позаглядайте на аналогічні сайти сусідів- теребовлі, борщова, заліщик.
Приєднуйтеся і Ви до "мушкетерів"!
Не думаю, що дуже важко помістити одне-два повідомлення в тиждень!

Для Markiza , qw.

І Вас це стосується!
І інших теж!
НЕ СПІТЬ!

AdminДата: Вівторок, 19.08.2014, 17:34 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Ну, я б назвав це "сонячна система" із кількома планетами-дописувачами, які крутяться навколо "сонця" (ГАЛЛ-СКОМОРОХ) яке систематично сходить і освітлює інші планети, за що Вам щира подяка.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 19.08.2014, 17:43 | Сообщение # 4
Генерал-полковник
"Розшаркуюся і рожевію...."
Заради одного небайдужого Діоген нипав все життя, я ж знайшов трьох!!!!

AdminДата: П`ятниця, 12.12.2014, 20:12 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Dan: "Але я справді перечитав всі гілки тут про війну, історію і не все бачив, що
є там - на полоні. Пропоную адміну (вибачте наглого балабона) зробити
декілька змін. Поясню: як новачок, вперше, коли я потрапив сюди,
перейшовся по різних кімнатах і не дуже мене це зацікавило. А на форум і
не збирався, бо знаю, що форуми - це для вузького кола. А у вас тута
надзвичайно цікаво.
"

Допоможіть покращити сайт. Слухаємо Ваші пропозиції, Dan. Кілька запитань. По яких кімнатах Ви проходили, де не цікаво? Ви зайшли на форум після того, як я Вам його запропонував в переписці по імейлу? Пропонуйте - обговоримо і якщо зміни будуть корисні, втілимо їх на сайті.

ГАЛЛ-СКОМОРОХ: "Здається тільки недавно Адмін і Tolja, просапали петрушку з коренеплодами, засіяну при моїй "скромній" допомозі."

Це був просто "безлад у кімнаті"... А наш Dan натякає як мінімум на "євроремонт" чи навіть "перестройку".

DanДата: П`ятниця, 12.12.2014, 21:40 | Сообщение # 6
Підполковник
Награды: 4
Получається, що я зі своїм уставом....

Уточню про "нецікаво": я не "місцевий" і майже нікого не знаю з Підзамочка, тому мені не цікаві розділи про сільраду, школу та й футболом не цікавлюся, і якби не переписка з адміністратором сайту, який тицьнув мені пальцем де треба читати, я б повернувся сюди не скоро. 

А сайт став для мене насамперед цікавий через "ізюминку", якої більше ніхто не пропонує - це детальне вичення історії нашого краю, яке щедро ілюстровано фотографіями і розповідями, фактами не тільки Підзамочка а й Бучаччини і Тернопілля.  І пропоную змінити тільки цю частину. Навіть не змінити, а заповнити розділи з фотографіями, але окремо: ретро-фото і фотографії сучасної Бучаччини в різних розділах, оскільки більшість (на мою думку) заходить розглянути фотки, а вже після цього, кого зацікавить деталізація, пряма дорога на форум. Окремим розділом можна і фото про воєнні дії.

Додано (12.12.2014, 21:40)
---------------------------------------------
PS. Можливо таким чином з"явиться більше відвідувачів, а більше відвідувачів - більше цікавих історій, фотографій, дискусій. А ще дуже люблю слухати історії від поважних за віком, в яких переказують різні бувальщини, в яких видумка класно переплітається з справжніми історіями smile

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 12.12.2014, 23:08 | Сообщение # 7
Генерал-полковник
Цитата Dan ()
я зі своїм уставом
І я зі своїм....
Свого часу одному з супермодераторів Мілуа я написав так- "Закрийте форум для всіх учасників крім своєї групки недоторканих- і ніхто Вам заважати не буде."
Відтоді я присутній там тільки в якості глядача, а, якщо потрібно- користуюся приватом. Думаю(?),форум від цього не виграв.

Так що- давайте!
До речі- я користуюся майже виключно формою "нові повідомлення" бо форма "форум" не дуже інформативна.
Цитата Dan ()
ретро-фото і фотографії сучасної Бучаччини в різних розділах
Окрема фотогалерея?
Годиться, але ОКРЕМА!
Цитата Dan ()
від поважних за віком, в яких переказують різні бувальщини, в яких видумка класно переплітається з справжніми історіями
Це в чий город?

AdminДата: П`ятниця, 12.12.2014, 23:29 | Сообщение # 8
Генерал-майор
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
До речі- я користуюся майже виключно формою "нові повідомлення" бо форма "форум" не дуже інформативна.

В чому її "неінформативність" ? Все можна змінити. Опишіть незручності. Можливо їх можна позбутися.
Вона показує останні повідомлення, котрі були написані на форумі.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 12.12.2014, 23:42 | Сообщение # 9
Генерал-полковник
Цитата Admin ()
В чому її "неінформативність"

Я бачу досить великий перелік розділів. Якщо чесно- пам'ять дірявіє. В якому розділі тема, що мене цікавить(чи- я беру участь)? Змушений приглядатися- коли було оновлення і в якій темі? А з зором вже теж проблеми!

Форма "нові повідомлення" викладає все і зразу.

НМД і для нетсерфера- теж.

Ну а любителі коміксів(не ображайтеся, Dan, але я покоління любителів тільки фото чи фото, потім текст так називаю-маю досить зразків, втч і в хаті)- вони теж люди, причому їх набагато більше від шукачів інформації.
Виходить- і Dan, правий.

От чи не виллється це в надто трудомісткі(хе-хе, не для мене) роботи?
Адміни колись і спати повинні!

AdminДата: П`ятниця, 12.12.2014, 23:49 | Сообщение # 10
Генерал-майор
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Я бачу досить великий перелік розділів. Якщо чесно- пам'ять дірявіє. В якому розділі тема, що мене цікавить(чи- я беру участь)?

Взагалі-то я про інформер "Форум" що на головній справа від вертикального меню і над погодою.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Субота, 13.12.2014, 00:03 | Сообщение # 11
Генерал-полковник
Так, є така форма. Каюся- я там не буваю майже. Тому і судити не можу.

ToljaДата: Субота, 13.12.2014, 00:16 | Сообщение # 12
Генерал-майор
Стосовно фото моя думка створити 2 теми: Перша - Бучаччини в листівках; 2 - Бучаччина на фото - якось так - якщо в Dana - вже є всі завантажені фото з Полони і він кине їх в тему-фотоальбом створену - буде добре - оскільки основний масив на полоні - а там потім і ми попідкидаєм - в кожного є щось таке  - шо в другого нема -

AdminДата: Неділя, 21.12.2014, 13:22 | Сообщение # 13
Генерал-майор
Створено фоторозділ "Бучаччина на старих фото" із категоріями: "Старий Бучач", "Бучаччина на листівках", "Бучаччина у ПСВ" та "Радянська Бучаччина".

Форум » Спілкування на різні теми » Технічні питання, побажання і пропозиції. » Оновлення на сайті (технічні).
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz