.
П`ятниця, 28.07.2017, 14:45 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Спілкування на різні теми » Різне » Посоветуйте планшет
Посоветуйте планшет
tttominaiiiДата: П`ятниця, 25.11.2016, 22:31 | Сообщение # 1
Рядовий
Награды: 0
Статус: Offline
В общем, вопрос в том какой планшет выбрать. Нужен недорогой, но хороший. То есть нормальное соотношение цена - качество. Пока смотрела здесь http://rozetka.com.ua/tablets/c130309/filter/preset=128/ Но выбрать не могу. Ибо не разбираюсь я в этом. Прошу помочь

carmakovaДата: П`ятниця, 12.05.2017, 14:14 | Сообщение # 2
Рядовий
Награды: 0
Мне тоже нужен совет знающих, хочу купить себе наушники для игры на компьютеры, посмотрел, а тут выбор очень большой может кто то подскажет самый оптимальный вариант из предложенных здесь http://muzline.com.ua/zvukovoe-oborudovanye/naushniki/garnituri/ , желательно так чтоб соответствовала цена качество.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 12.05.2017, 20:43 | Сообщение # 3
Генерал-полковник
Награды: 5
Реклама комерційна в чистому виді!
Адмін, модератори- В ТОПКУ!
Авторів- ГЕТЬ!

Форум » Спілкування на різні теми » Різне » Посоветуйте планшет
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz