.
Субота, 23.09.2017, 22:07 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Спілкування на різні теми » Різне » Історичні цінності (Різне)
Історичні цінності
ToljaДата: Субота, 29.03.2014, 00:59 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Награды: 6
Статус: Offline
Ось так монети які мали б красуватися в музеях в прватних руках - 181 тис грн - сьогоднішній аукціон
http://auction.violity.com/2172812-srebrenik-kr

AdminДата: Субота, 29.03.2014, 02:55 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Награды: 6
Куплю обов'язково! tongue

Your success depends on you! ​

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 08.09.2014, 23:58 | Сообщение # 3
Генерал-полковник
Награды: 5
Теж історична цінність- один кадр з старої плівки.

Додано (08.09.2014, 23:58)
---------------------------------------------
Когда-то немецкий пастор Мартин Нимёллер своей фразой : "Когда они пришли за коммунистами, я молчал – я не был коммунистом; когда они пришли за социал-демократами, я молчал – я не был социал-демократом; когда они пришли за профсоюзными активистами, я молчал – я не был членом профсоюза; когда они пришли за мной – уже некому было заступиться за меня", объяснял бездействие немецких интеллектуалов во время власти Гитлера. 
 В Казахстане появился плакат, призывающий к солидарности стран против агрессии России.
На плакате – фраза известного казахского дизайнера Нурлана Туреханова, в которой он перефразировал высказывание: 
"Когда они пришли за молдаванами, я молчал – я не был молдаванином; когда они пришли за грузинами, я молчал – я не был грузином; когда они пришли за украинцами- я не буду молчать, хоть я не украинец, иначе когда они придут за мной – уже некому будет заступиться за меня".

Прикрепления: 9626429.jpg(53Kb)

lyubovmelnik1994Дата: П`ятниця, 21.10.2016, 11:04 | Сообщение # 4
Рядовий
Награды: 0
цікаво

Форум » Спілкування на різні теми » Різне » Історичні цінності (Різне)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz