.
Понеділок, 25.09.2017, 06:25 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Спілкування на різні теми » Новини Бучаччини » Пробуємо знову поприбирати
Пробуємо знову поприбирати
DanДата: Середа, 08.04.2015, 15:36 | Сообщение # 1
Підполковник
Награды: 4
Статус: Offline
Наштовхнула на роздуми стаття на сторінці новин: http://www.buchachnews.com/probujemo-znovu-poprybyraty.php

Звичайно потрібно прибирати території. А при сьогоднішньому стані справ я особисто за прибирання навіть щомісяця і за те, щоби загальні, великі суботники в Бучачі і в селах проводилися і обов’язково зі школярами.

Особисто не розумію тих, хто викидає сміття на узбіччі, в лісосмузі, ставку, біля дому і у власному домі теж. Але щодо останнього - це прерогатива власників будинків чи квартир, а все інше є територія громади міста, села.

Чому, коли приїжджаємо за кордон ми не дозволяємо собі цього? Чому ж ми тоді смітимо в себе вдома? Може через те, що це нам дозволено робити? В нас сьогодні багато чого дозволено - їздити не за правилами, паркувати автомобілі навіть на пішохідних переходах, пішоходам перебігати дорогу де заманеться і ще багато таких чого.

Хотілося прикріпити фото для демонстрації зі звалищем сміття в самому центрі Бучача, але передумав - будь хто з нас це бачить навкруги. І як би не старалися працівники комунгоспу, волонтери і просто звичайні люди, але сміття не меншає. Значить щось ми робимо не так. Для кого ж тоді придумали закон зі штрафами і ще багато чого? Була раніше муніципальна міліція (може й зараз є), дільничих - повно. 

Сьогодні ми всі бачимо, що з благоустроєм ситуація змінюється: вимощують нові тротуари, ремонтують старі, проводять освітлення - скажу чесно від себе велике ДЯКУЮ за це всім, хто до цього причетний, але такий "незначний штрих"  перекреслює всю виконану роботу.

Нижче подаю посилання на статтю в оригіналі, яку варто прочитати всім і зробити висновки

В 1980-х годах Нью-Йорк представлял собой адский ад. Там совершалось более 1 500 тяжких преступлений КАЖДЫЙ ДЕНЬ. 6-7 убийств в сутки. Ночью по улицам ходить было опасно, а в метро рисковано ездить даже днем. Грабители и попрошайки в подземке были обычным делом. Грязные и сырые платформы едва освещались. В вагонах было холодно, под ногами валялся мусор, стены и потолок сплошь покрыты граффити.
Но потом случилось необъяснимое. Достигнув пика к 1990-му году, преступность резко пошла на спад. За ближайшие годы количество убийств снизилось на 2/3, а число тяжких преступлений – наполовину. К концу десятилетия в метро совершалось уже на 75 % меньше преступлений, чем в начале. По какой-то причине десятки тысяч психов и гопников перестали нарушать закон.Что произошло? Кто нажал волшебный стоп-кран и что это за кран?

Теория разбитых окон

Сообщение отредактировал Dan - П`ятниця, 10.04.2015, 09:27

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Середа, 08.04.2015, 19:45 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Награды: 5
– Разруха, Филипп Филиппович.
– Нет, – совершенно уверенно возразил Филипп Филиппович, – нет. Вы первый, дорогой Иван Арнольдович, воздержитесь от употребления самого этого слова. Это – мираж, дым, фикция, ...– Что такое эта ваша разруха? Старуха с клюкой? Ведьма, которая выбила все стёкла, потушила все лампы? Да её вовсе и не существует. Что вы подразумеваете под этим словом? .....– Это вот что: если я, вместо того, чтобы оперировать каждый вечер, начну у себя в квартире петь хором, у меня настанет разруха. Если я, входя в уборную, начну, извините за выражение, мочиться мимо унитаза и то же самое будут делать Зина и Дарья Петровна, в уборной начнётся разруха. Следовательно, разруха не в клозетах, а в головах. Значит, когда эти баритоны кричат «бей разруху!» – я смеюсь. .... Клянусь вам, мне смешно! Это означает, что каждый из них должен лупить себя по затылку! И вот, когда он вылупит из себя всякие галлюцинации и займётся чисткой сараев – прямым своим делом, – разруха исчезнет сама собой. Двум богам служить нельзя! Невозможно в одно и то же время подметать трамвайные пути и устраивать судьбы каких-то испанских оборванцев! Это никому не удаётся, доктор, и тем более – людям, которые, вообще отстав в развитии от европейцев лет на 200, до сих пор ещё не совсем уверенно застёгивают свои собственные штаны!
 Михаил Булгаков Собачье сердце

Теорія розбитих вікон хороша, але- хтось повинен кілька раз вперто прибрати стихійні смітниська(це наприклад) і хтось повинен як Спайдермен завжди з'являтися, коли у вікні легківки проявляється пакет з сміттям. 
Свого часу мені вдалося ліквідувати розростання купки шлаку(дорожники готуються до зими) в машину сміття біля мїх воріт. Підстерегти хто висипає, зібрати і висипати йому на подвір'я. Маю спокій від 91 року.

А комунальники і волонтери не врятують. Вони можуть ПОЧАТИ.

DanДата: Середа, 08.04.2015, 20:49 | Сообщение # 3
Підполковник
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
хтось

Думаю, що Ви знаєте історію про "тося зробить".

Следовательно, разруха не в клозетах, а в головах - 100%.  Якраз я і хочу довести те, що людей потрібно спонукати до дотримання певних правил. Методів є багато - в тому числі й прибирання, але це буде працювати тоді, коли нас будуть "лупить по затылку". 

В статті про вікна якраз і вказано, що крім того, що вони посилено прибирали, ще й "Полиция заняла принципиально жесткую позицию по отношению к мелким правонарушителям. Арестовывала каждого, кто пьянствовал и буянил в общественных местах. Кто кидал пустые бутылки. Разрисовывал стены. Прыгал через турникеты, клянчил деньги у водителей за протирку стекол. Если кто-то мочился на улице, он отправлялся прямиком в тюрьму."

На то й щука щоби карась... Але в нас щуки немає і ніхто нікого не боїться.

Додано (08.04.2015, 20:49)
---------------------------------------------
за часів  ссср в Бучачі в центрі була "стіна" на яку кожного тижня чіпали великий плакат з малюнками про "горе господарів" і я знаю точно, що багато хто докладав зусилля, тільки щоби не попасти на ці сторінки. Сьогодні в розпорядженні влади крім стіни є ще й газета. 

Дільничі інспектори "запросто" можуть долучитися до наведення порядку - майже завжди смітники утворюють самі мешканці прилеглих будинків, закон про штрафи їм в допомогу.

Можна влаштовувати конкурс на найкращу вулицю з призом - розміщенням інф про переможців в тій же газеті.

Головне в цьому, щоби це захотіти робити. Шукаємо щуку

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Середа, 08.04.2015, 21:22 | Сообщение # 4
Генерал-полковник
Цитата Dan ()
Шукаємо щуку
А може не треба шукати??
Хіба дотримання правопорядку не входить в посадові обов'язки дільничного інспектора?
А дотримання належного санітарного стану не є дотриманням правопорядку?
А міська, сільська рада-?
Зрештою- санепідстанція-?

Та ж їх є "королевская рать"!!!

DanДата: Середа, 08.04.2015, 21:40 | Сообщение # 5
Підполковник
пошкодуйте їх, вони не мають часу - звіти, перевірки, відписки. А потім поки вони вирішать між собою хто це має робити. Вони не встигнуть, однозначно.

Одного разу, коли прийшлося добавити штатну одиницю на роботі, щукали приміщення для кабінету і після невдалих спроб, директор видав фразу: " А може дешевше всіх вас звільнити?"
Ось і я про те

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Середа, 08.04.2015, 21:53 | Сообщение # 6
Генерал-полковник
Цитата Dan ()
пошкодуйте їх
Це кого?

Звіти- це ж про ВИКОНАНУ РОБОТУ
Перевірки- це ж їх чи вони ПЕРЕВІРЯЮТЬ РОБОТУ

Чи і звіти і перевірки - це ПАПЕРОВА ВИДИМІСТЬ РОБОТИ, тобто ВІДПИСКИ. Тоді жаліти нема кого!
Цитата Dan ()
" А може дешевше всіх вас звільнити?"
Звітоперевірковідпищиків.

кивиДата: Четвер, 09.04.2015, 08:07 | Сообщение # 7
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Цікава і буденна тема ,яка стосується не тільки окремо взятого населеного пункту, а всієї країни. Якщо в великих містах, особливо в центральній частині, біля адміністрації стоять ящики для сміття, то на периферії, їх нема. Інколи навіть сам ловлю себе на думці, а куди викинути спорожнілу пачку від сигарет?. І починаєш ловити очима куди б його діти,оту пачку. Банальних сміттєвих бачків по місту нема! Це так для нас пересічних громадян. А куди діти мішок з побутовими відходами???
 У нас в кварталах стоять сміттєві баки, огорожені бетонними стінами. В залежності від кількості квартир і відповідна кількість баків. Машина вивозить -опорожнює баки кожен день о 7:40 ранку. Оплата на сьогодні 7:80 гр з кожного прописаного мешканця на місяць. А в місті на вулицях -проблема. Сміттєвих бачків нема. Також погано і біля ринків. Є ще одні нештатні прибиральники-БОМЖі. Підбирабть все! Починаючи від ганчірок, пластику, полієтилену, закінчуючи навіть дровами. Це їхня єдина стаття прибутку і виживання. Звичайно напрошується питання , чи є куди це все збути? Впевнено і стверджено відповідаю-Є! Дуже багато по місту пунктів з прийому такої продукції. Беруть все. Окрім дров. Під дровами я маю на увазі старі віконні рами, двері,коробки, підлоги, це все їде на дачні участки ,з них майстрові господарі роблять теплиці, якісь підсобочки, взимку палять пічки.

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

DanДата: П`ятниця, 10.04.2015, 09:14 | Сообщение # 8
Підполковник
Як кажуть, "вдогонку"

8 числа добровольці прибирали територію замку і біля нього, я тоже приєднався з сином, але ми прибирали трохи в іншому місці, а саме - біля мостика, що веде від джерела до замку, що біля редакції. Прибрали, правда маленький участок. До слова, по обидва боки моста - саме справжнє сміттєзвалище. Але я про інше, сьогодні зранку йду в гараж і бачу - сусід викинув на очищене місце сміття зі свого подвір'я - картина маслом. Викидають різне сміття, яке складно комусь приписати, а тут викинув лебедя, якого зроблено зі старого колеса, який прикрашав раніше подвір’я. Порадьте як поступити в даному випадку. Справа навіть не в тому, що я сам прибирав. Разом зі мною прибирали від сміття волонтери і вони на колінах облазили територію замку і визбирували не тільки обгортки від цукерок - бите скло, використані шприци і іншу заразу. А газда своїм вчинком вказав на недоцільність цієї роботи. Прийде інша весна, а чи захочуть люди прибирати знову ? Останнім часом в нас і так покращення за покращенням, а після таких випадків руки опускаються. Дуже сподіваюся на реакцію влади.

PS. Вже під вечір трохи хтось старався прибирати, але це після того, як репортер з новин, з величезною фотокамерою "пофоткав".

Сообщение отредактировал Dan - П`ятниця, 10.04.2015, 20:37

DanДата: П`ятниця, 10.04.2015, 10:06 | Сообщение # 9
Підполковник
На карті видно, де в Бучачі живуть "найкращі" господарі, а на фотках - наслідки від їхньої діяльності

Прикрепления: 5308922.jpg(1845Kb)

Сообщение отредактировал Dan - П`ятниця, 10.04.2015, 10:07

DanДата: П`ятниця, 10.04.2015, 10:13 | Сообщение # 10
Підполковник
Центр міста!!!!

Прикрепления: 0112831.jpg(719Kb) · 3102737.jpg(407Kb) · 1537087.jpg(729Kb) · 4150908.jpg(575Kb) · 3874557.jpg(686Kb)

Сообщение отредактировал Dan - П`ятниця, 10.04.2015, 20:28

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 10.04.2015, 22:53 | Сообщение # 11
Генерал-полковник
Шляхом довгих логічних побудов дійшов до висновку, що розташування 4 фото в ряд збило з пантелику
мою Оперу- сторінка розширилася так, що треба два монітори.
Dan, поворожіть, будь ласка!

Додано (10.04.2015, 22:53)
---------------------------------------------
Дякую!

DanДата: П`ятниця, 17.04.2015, 22:05 | Сообщение # 12
Підполковник
Цитата киви ()
Якщо в великих містах, особливо в центральній частині, біля адміністрації стоять ящики для сміття, то на периферії, їх нема

Я вже писав раніше - в нас тієї осені  і вже тепер, міська влада зробила стільки, що мешканці в легкому шоці. Освітлення провели навіть в таких вуличках, що в найсміливіших фантазіях не було. Тротуарів стільки нових, каналізація для стічних вод, нові сходи, нові перила, огорожі, нові алейки, смітники нові, доволі густо, в нових місцях (правда великі, загальні). Повторюся, це все за три-чотири місяці осені і два місяці весни, але по факту зробили більше, чим за кілька останніх років. Навіть цей сумнозвісний рів спромоглися частково (до військомату) зробити (щоправда вже давніше), а цей кусок території зі сміттєзвалищем, зачарований наче. І саме головне, що його зовсім не багато - в загальному 200-300 метрів.

Сообщение отредактировал Dan - П`ятниця, 17.04.2015, 22:08

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 17.04.2015, 23:22 | Сообщение # 13
Генерал-полковник
Ого! То вашому голОві пам'ятник варто поставити!(Чи хоч натякнути, пообіцяти!!).
Зробіть табличку "Тут буде споруджено пам'ятник  Мосціпану Й.М.(якщо прибере сміття)" і поставте посередині того куска.

У нас тугіше.
Але вже рік щоранку і ввечері бачу півінваліда-півпиячка, який ретельно прибирає одну з вулиць мого стандартного маршруту. Не його вина, що сміттєвозка не завжди забирає результати прибирання. До речі- зупинка автобуса, де він відпочиває, кардинально очистилася. Як він пояснив- "сиджу, перекурюю, як тільки хто щось кинув, іду і підмітаю".
Подіяло!

DanДата: Субота, 18.04.2015, 21:38 | Сообщение # 14
Підполковник
http://www.buchachnews.com/smittya-riv-buchach.php#comment-6248

Сообщение отредактировал Dan - Неділя, 19.04.2015, 11:10

Форум » Спілкування на різні теми » Новини Бучаччини » Пробуємо знову поприбирати
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz