.
Понеділок, 25.09.2017, 22:28 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Спілкування на різні теми » Українські новини » Новини від відвідувачів. (Отримані за допомогою сервісу "Повідомити новину".)
Новини від відвідувачів.
AdminДата: П`ятниця, 15.11.2013, 23:52 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Награды: 6
Статус: Offline
Незаконний злив рідини у водоохоронній зоні річки Студенок (с. Студенок Ізюмський р-н Харківської обл.)

Це відео надане через розділ "Повідомити новину".
За достовірність інформації редакція відповідальності
 не несе.

Your success depends on you! ​

кивиДата: П`ятниця, 29.11.2013, 09:13 | Сообщение # 2
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Краще зробіть репортаж куди зливаються відходи з насіневого.

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

Сообщение отредактировал киви - П`ятниця, 29.11.2013, 09:24

qwДата: Понеділок, 03.02.2014, 11:37 | Сообщение # 3
Сержант
Награды: 1
Це було би цікаво! Але у нас немає таких сміливців

AdminДата: П`ятниця, 09.05.2014, 21:52 | Сообщение # 4
Генерал-майор
9 травня РФ святкуватиме День Перемоги.
Думаю, будуть паради та "всенародні" торжества і в окупованому Криму.
Не знаю(і не хочу знати) чи буде і як буде святкувати Схід та Південь.

Я - НЕ БУДУ.

Це не свято, це- ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ, ДЕНЬ ЖАЛОБИ

ГАЛЛ-СКОМОРОХ
Прикрепления: 8408225.jpg(145Kb)

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Середа, 14.05.2014, 22:46 | Сообщение # 5
Генерал-полковник
Награды: 5
Браво,Солонін!
Історик-дослідник 2СВ(ВВВ) з нетрадиційним баченням описав своє бачення України-

http://www.solonin.org/article_ocherednyie-zadachi-ukrainskoy

AdminДата: Середа, 18.06.2014, 01:02 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Внаслідок обману та дезінформаваності учасники туру "Вік-енд на Дунаї - Відень, Братислава, Будапешт!!!" 12.06.2014 - 16.06.2014, компанії "Tango Travel"(м.Львів), в кількості 28 осіб, змушені були провести останню ніч поїздки під українським кордоном.
Після перетину кордону України,на шляху додому 00:30, керівник нашої групи Оксана Цалюпа, повідомила всім пасажирам, що віддавати наші паспорти вона не має наміру, адже має їх передати на первірку в Словацьке консульство,повернувши їх на протязі тиждня.Її не хвилювало те, що вже через 1 день одна з туристок мала летіти в Італію, а ще 2-є чол.,мали запис на 19 червня в американське посольство. Паспорти нам вдалося повернути лише після звернення до працівника прикордонної служби. Піля цього від"їхавши кількасот метрів з паспортами на руках Окса
на заявила нам, що жодна людина не вийде із автобуса, доки їй не віддадуть паспорти, або ж не погодимся їхати серед ночі 01:00 під двері консульства і чекати там до 9:00 ранку.Слід зазначити, що тур мав закінчитись у Львові 16 червня о 9:00,натомість всі учасники туру постали перед ультиматомом або ж всі віддають свої паспорти на тиждень,і спокійно їдуть до призначеного місця, або ж чекають до 9 ранку прийома консула під консульством Республіки Словаччини, при цьому дана інформація була отримана, за словами Оксани, безпосередньо від консула по мобільному телефону, ніяких документів, про встановлення достовірності інформації пасажирам не було надано. Гроші за понеесені збитки (попередньо пасажирами були придбані проїзні документи для переїзду зі Львова до місця проживання, втрата коштів із-за неявки туристів у відповідний час на роботу) компанія "Tango Travel"відмовилася компенсувати, не пояснюючи причини.
Попередньо, компанія знала про необхідність збору закордонних паспортів ще до початку поїздки, але не повідомила туристам, зі слів Оксани Цалюпи "ми боялися, що туристи повтікають", тому вирішила поставити туристів перед фактом вже на укр кордоні, при поверненні додому. Згодом керівник компанії викликав "представника посольства", це був хлопчина віком 20-22 роки, який не мав жодних документів про засвідчення особи, який почав переконувати про необхідність здачі документів. Деяким жінкам, жителям Ужгорода, все- таки вдалося вийти з автобусу, але без своїх особистих речей, так як, за командою Оксани Цалюпи водіям заборонили відкривати багажне відділення.
Близько 01:00 було викликану оперетивну групу Ужгородської міліції, складено заяву з детальним викладенням даної ситуації, але на слідуючий день працівником міліції було повідомленно в телефонному режимі, одну із учасниць туру, що вони не бачать підстав для запровадження кримінальної чи адміністративної відповідальності. Звісно, утримання пасажирів, в т.ч і дітей, проти їхньої волі в автобусі; дезінформування всіх учасників туру, внаслідок чого більшість із них зазнали матеріальних збитків; конфіскація особистих документів, а саме за
кордонних паспортів; недотримання умов договору: учасники даного туру мали прибути у Львів близько 9 ранку, натомість прибули близько 15:00 дня.
Учасниками даного туру було вирішено особисто прибути до консульства Республіки Словаччини, в м.Ужгород, для роз"яснення інформації. Так, насправді , 0 09:00 ранку паспорта керівником групи мали бути доставленні в консульство на перевірку, але ж якою ціною та яким шляхом компанія намагалася це зробити, чому не можна було людей попердити завчасно,ще до початку туру, невже для того щоб захистити власні інтереси фірми її працівники мають право насильно утримувати людей, їхніх клієнтів, невже в таких ситуаціях, в умовах демократичного первороту в країні правоохоронні органи мають право на байдужість!?- Дуже прикро, що в нашій Україні завдляки таким недобросовісним фірмам та бездіяльності і підкупності наших правоохоронних органів українці ще не скоро відчують свободу та демократію в нашій країні.

АННА.

кивиДата: Середа, 18.06.2014, 07:49 | Сообщение # 7
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Прочитав ,але не зрозумів???? Для чого потрібно предявляти паспорти в консульство???? Для перевірки, чого????. Люди отримувавши візи, паспорти і так передавали в консульство. дь ласка перевіряйте ,що вас цікавить, якщо є питання до особи -відмова візи . Я в шоці. Можливо в консульстві є питання до турфірми, тоді і звертайтесь до оної. Тим більше ,що людей було перевірено і пропущено двома таможнями туди і назад.
 Тепер може стати зрозумілим багато запитань, на які не можливо дати відповідь. Типу яким чином по території України розгулюють так багато нелегалів.
  Про свободу і демократію панове потихеньку треба нам забувати.

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Середа, 18.06.2014, 22:39 | Сообщение # 8
Генерал-полковник
З 16 відгуків на офіційному сайті фірми- 12 негативних.
А митно-консульських перипетій я просто не розумію.

AdminДата: Неділя, 29.06.2014, 15:21 | Сообщение # 9
Генерал-майор
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Прочитав ,але не зрозумів????

Так для мене також не все зрозуміло, особливо цей факт - для чого в консульстві паспорти ПІСЛЯ ПОЇЗДКИ? Якщо, звичайно, щось надзвичайне не трапилося під час їх перебування за кордоном...
Та цей текст 1:1, який був у повідомленні.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 29.06.2014, 19:24 | Сообщение # 10
Генерал-полковник
Цитата Admin ()
для чого в консульстві паспорти ПІСЛЯ ПОЇЗДКИ?
Думаю- причина проста- КОМБІНАТОРИКА.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 09.01.2015, 15:51 | Сообщение # 11
Генерал-полковник
Крапля впала

Вчора поховали Галайчука Володю.
Фанатик печер, ентузіаст туризму.
Мій учень...
Коли він вперше влетів в кардологію, я пожартував- "Тікай, бо доб'ють!"
Втік- переліковували в Тернополі.
Тепер- не врятували.
Він знав всі печери Поділля напам'ять.
Залишилися його фото, відео з світу під кам'яним небом.

У мене навіть нема його фото- а навіщо? Номер в мобілці, зайду по дорозі.

Земля тобі пухом, Володю!

Це його фото.
Прикрепления: 9011291.jpg(397Kb) · 7203331.jpg(555Kb)

Сообщение отредактировал ГАЛЛ-СКОМОРОХ - П`ятниця, 09.01.2015, 15:51

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Середа, 01.04.2015, 22:07 | Сообщение # 12
Генерал-полковник
Нацбанк України випустив нову монету-

Яків Гніздовський- уродженець с.Пилипче Борщівського р-ну.
Профіль- ще куди не йшло, а от соняшник- зпохабили!

Додано (01.04.2015, 22:07)
---------------------------------------------
До речі- аватар я вкрав у нього!

Прикрепления: 4622508.jpg(46Kb) · 1689976.jpg(170Kb) · 7716694.jpg(97Kb)

AdminДата: Середа, 01.04.2015, 22:10 | Сообщение # 13
Генерал-майор
Почесно!

Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
До речі- аватар я вкрав у нього!
Він знав? wink

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Середа, 01.04.2015, 22:18 | Сообщение # 14
Генерал-полковник
Та ні... Коли він помер- я ще аватарами не бавився.
 В мене є ще одна картинка для ави, але- хто як зрозуміє? 
-
Прикрепления: 8515213.jpg(129Kb)

AdminДата: Середа, 01.04.2015, 22:38 | Сообщение # 15
Генерал-майор
Можете поміняти... biggrin

На одному форумі колись був один, що міняв аву на вихідні і свята, а інший відносно настрою.

Форум » Спілкування на різні теми » Українські новини » Новини від відвідувачів. (Отримані за допомогою сервісу "Повідомити новину".)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz