.
П`ятниця, 21.07.2017, 00:30 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Форум » Спілкування на різні теми » Українські новини » Евромайдан (події за останні дні)
Евромайдан
ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Субота, 22.02.2014, 20:28 | Сообщение # 16
Генерал-полковник
Награды: 5
Статус: Offline
При всій моїй неповазі до репу- це хіт бодай тижня!

Додано (22.02.2014, 19:28)
---------------------------------------------
Герої не вмирають. Небесна Сотня
http://www.radiosvoboda.org/content/article/25273681.html

Сообщение отредактировал Admin - Вівторок, 04.02.2014, 00:01

luctbvДата: Неділя, 23.02.2014, 11:51 | Сообщение # 17
Сержант
Награды: 1
Янукович втікає із Межигіря. Відео з камер спостереження:

Цінності Межигіря, або як жив Янукович:

Тимошенко на волі:

Тимошенко на Майдані:

AdminДата: Неділя, 23.02.2014, 18:12 | Сообщение # 18
Генерал-майор
Награды: 6
Шокуюче відео, як силовики розстрілювали беззбройних активістів, з’явилось в мережі Інтернет.

На жахливих кадрах видно, як Герої України стікають кров’ю після поранень та вмирають просто на очах у своїх побратимів.

Це відео появилося на сайті іспанської газети "Elmundo" - однієї із найпопулярніших та авторитетних газет Іспанії із разовим тиражем 330 000 екз.

Your success depends on you! ​

AdminДата: Неділя, 23.02.2014, 21:38 | Сообщение # 19
Генерал-майор
Награды: 6

Your success depends on you! ​

кивиДата: Понеділок, 24.02.2014, 09:58 | Сообщение # 20
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Так дійсно події в країні розвиваються стрімко і непередбачувано. А що буде далі? Я прекрасно усвідомлюю те що влада з самого низу до самого верху себе скомпрометувала на всіх рівнях і відомствах. Як Ви віднесетесь до цих кадрів? http://say.tv/203863/video/28139 Чи підтримуєте такі подальші дії. Можливо всетаки потрібно переусвідомити в голові те , що хамске відношення до ближнього відтвориться на хамське відношення до тебе?
 Я такі дії "активістів" в цій ситуації  рахую  не припустимими, і таких до влади допускати категорично не допустимо, а то через рік буде те саме що було. Це моя точка зору. На мою думку таких "активістів " зараз розмножиться в Україні на кожному кроці.
П.С. Цікаво у Європі так можна підійти до полісмена і обложити нецензурщиною?

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 24.02.2014, 20:44 | Сообщение # 21
Генерал-полковник
Цитата киви ()
Я такі дії "активістів" в цій ситуації  рахую  не припустимими
трохи поопоную-так, для проформи.
А цей ДАІшник де був з четверга на п'ятницю, що так сміло вважає можливим не пред'явити документи на першу вимогу?
Хлопці хамлять- їх не видресирували точними дошкульними ввічливими по формі і хамськими по змісту доводити водіїв- кого до хамства, кого до інфаркту. Через кілька днів вони роз’їдуться а ДАІшник далі буде ввічливо хамити на дорозі.

Він патрулював з автоматом? А лейтенантики в Борщеві шукали штахети- хоч якась зброя!

qwДата: Вівторок, 25.02.2014, 00:33 | Сообщение # 22
Сержант
Награды: 1
Цитата киви ()
Чи підтримуєте такі подальші дії. Можливо всетаки потрібно переусвідомити в голові те , що хамске відношення до ближнього відтвориться на хамське відношення до тебе? Я такі дії "активістів" в цій ситуації рахую не припустимими,

Я цілком погоджуюсь. Майдановці останнім часом трохи "перегибают палку", насолоджуються тою владою, яку мають. Боюся, щоб це не пішло дальше - тоді їх буде вже не зупинити. Зараз народ дуже збуджений і потрібно охолодити цей революційний пил. Звичайно, не повністю. Але зараз час тверезо глянути на ситуацію в країні, оцінити свої дії і задуматися над майбутнім. Зараз багато хто говорить, що  владу треба створювати із нових людей, нібито "старі" політики вже показали все, що можуть, тобто, що не можуть. Але чи не буде серед нових другого Януковича, Пшонки, Захарченка? Порядок в країні підтримувати повинна все ж влада, а не самооборона із патиками - вони сьогодні тут, а завтра їх немає. І шукай вітра в полі.

кивиДата: Вівторок, 25.02.2014, 09:53 | Сообщение # 23
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
що так сміло вважає можливим не пред'явити документи на першу вимогу?
Вибачте, але коли до Вас підійдуть і в подібній манері будуть вимагати предявити докумен? а зустрічне питання а Ти хто такий?  є в тебе повноваження? і в кінці кінців ти предявив свій документ? Якщо це манера нової влади???? не з цього починають. що буде далі?
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Хлопці хамлять- їх не видресирували точними дошкульними ввічливими по формі і хамськими по змісту доводити водіїв- кого до хамства, кого до інфаркту.
Тут я не зрозумів змісту фрази. Кого не видресирували тих хто підійшов до патруля? чи даївця?
 Якщо того хто підійшов до патруля- вибачайте його поведінку вже не змінити, а дати йому владу  тоді він недалеко відійшов від попередників тих самих хто в автомобілі.
 До речі при президентстві Ющенка правильний даїшник писав звернення http://newzz.in.ua/ukrain/1148831331-dolzhnost-v-gai-stoit-ot-1000-do-10-000.html щоб президент зробив правильний висновок , і як Ви гадаєте, яка була реакція ? Всі залишились при своїх інтересах.
 Так от мені сильно хотілося б ,щоб це все не повторилось . а до влади прийшли нові люди. А то вже почалось, Добкін в президенти поліз.
Цитата qw ()
насолоджуються тою владою, яку мають. Боюся, щоб це не пішло дальше - тоді їх буде вже не зупинити
 Та нема у них влади а тільки ілюзія. а якщо не присікти в зародку тоді Ваша правда.
  Ще одна помилка, навіщо виставляти на показ , як жив хам? Як яркий приклад спроба розбити автомобіль на майдані, підпали особняків. Може краще б було з них зробити будинки для сиріт?  Також  покажіть в яких хатках і з яких прибутків живуть інші "чесні" злодії!

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Середа, 26.02.2014, 01:14 | Сообщение # 24
Генерал-полковник
А тепер серйозно

Цитата qw ()
Майдановці останнім часом трохи "перегибают палку"
Сьогодні 96 день чергової революції в Україні. Євромайдан, Банкова, Грушевського, РОЗСТРІЛ і крах режиму. Це так, телеграфно.
Коли ж вони почали перегинати? В який день?

Цитата qw ()
насолоджуються тою владою, яку мають
А яку владу вони мають?
Владу від них вже перехопили, як тільки стало ясно, що процес незворотний. Тепер треба їх відсунути подалі на задній план- так, щоб вони і самі цього не зрозуміли.
Розколоти, розділити і нейтралізувати- «Мавр зробив справу і повинен піти».
Вже не пам’ятаю хто охарактеризував етапи події-
«Шумиха, неразбериха, поиски виновных, наказание невиновных, награждение непричастных»

Цитата киви ()
Вибачте, але коли до Вас підійдуть і в подібній манері будуть вимагати предявити докумен?
Я з різною інтенсивністю за рулем від 1972.
Прийшлося і побувати в положенні «руки на дах, ноги ширше плеч метр від машини».
І документи в мене вимагали втч і в такій, і в ще наглішій і брутальнішій. 
Тому я вже давно зарікся задавати будь- які питання ДО моменту, коли мої документи опиняться в руках ДАІшника.
В машині працює реєстратор, на видному місці книжка Караваєва, але ВСІ питання я задаю ПІСЛЯ пред’явлення своїх документів- втч і Ваші зустрічні. Життя так навчило.

Цитата киви ()
Якщо це манера нової влади???? не з цього починають. що буде далі?
А лінійна інтерполяція розвитку подій тут доцільна?

Додано (26.02.2014, 00:14)

Цитата киви ()
Тут я не зрозумів змісту фрази
А що тут розуміти- в цьому випадку ролі помінялися ДАІшники- в ролі водіїв патруль- в ролі стража закону. І ролі граються чітко за одним винятком- ?патруль?(?майданівець?) не натасканий на ввічливо- хамські фрази, як будь- який ДАІшник, тим більше перед камерою і при свідках.

Чому я поставив знаки запитання. НМД відео редаговане. Неможливо переглянути артикуляцію хама- можна вмонтувати будь-які слова в будь-якій формі. Чи взагалі постановочне. Так я вважаю- на 90%
Решта 10% - дійсно хамство людини, яка взялася за цю справу, не знаючи азів. 
Цілком можливо, що і з власної ініціативи. 
От тільки питання- яке відношення вона має до МАЙДАНУ? 
І чи має взагалі?

Цитата киви ()
А то вже почалось, Добкін в президенти поліз.
Хіба кимось доказана вина Добкіна? 
Чи наша з вами антипатія до нього- законна підстава для недопуску, арешту, зрештою розстрілу без суду і слідства?

Цитата киви ()
навіщо виставляти на показ , як жив хам? ...  покажіть в яких хатках і з яких прибутків живуть інші "чесні" злодії!
Всім не догодиш. Мене НПР не цікавить ні перше, ні друге. А певну категорію населення- дуже цікавить.

кивиДата: Середа, 26.02.2014, 10:03 | Сообщение # 25
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
А що тут розуміти- в цьому випадку ролі помінялися
Зрозуміло . А я думав ,що можливо тепер люд буде себе вести толерантніше.  Марно.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
яке відношення вона має до МАЙДАНУ?
Саме пряме! На сьогодні Україна стала Євромайданом! Організовані майданом групи самооборони, і як наглядно з відео, саме ці хлопці пресували ДАІвців. Відповім зразу на Ваше питання яке задасте- правильно недоказано що це саме вони, а можливо і монтаж- не виключаю, але новини 5каналу також віщають про підпали, спробу розбиття автомобіля іт.ін. Я також розумію емоції тих людей, але це показують і інші бачать, а при сьогоднішньому нагнітанню ситуації саме маленька неправоправна дія дає результат з геометричною прогресією. Вчора показали в новинах у Луцьку прибуття людини (прізвища не запаятав) зі зброєю на засідання ради, Хіба це нормально???
Я ж бачу і чую про що говорять і що робиться в іншому регіоні. Простий робочий люд давно був проти янека, також не симпатизують ПР, і з початку майдану в якійсь мірі підтримували майдан , але не з особливим проявом, також в якійсь мірі надіялись на переміни, також багато хто дивився з опаскою, недовірою. Саме більше розмов про те , що політики живуть подвійними стандартами.  І повірте кожен негативний сюжет по ТВ, інформація з СМІ віддаляє простих людей від підтримки інших. Ще один немаловажний фактор на сьогодні, це ленінопади. Народ обурюється чому це робиться ночю? Прирівнюють з нацистами, мовляв все робиться з підтишка, щоб ніхто не бачив.  А чи це дійство на сьогодні саме головне? На мій погляд це тільки зернинка почала накльовуватись, паростки будуть згодом.

Сообщение отредактировал киви - Середа, 26.02.2014, 10:04

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Середа, 26.02.2014, 22:49 | Сообщение # 26
Генерал-полковник
Цитата киви ()
Саме пряме! На сьогодні Україна стала Євромайданом!
Он воно що! 
Тоді доводжу до відома- Ви помиляєтеся. 
Україна- не Євромайдан. 
Ще можна було би прийняти міні-модель України у виді Майдану, Маріїнського парку та решти Києва(міліція, Беркут, уряд, кияни).
Те, що тітушки та їх координатори і спонсори пішли в підпілля- ще не значить, що вони щезли.
Те, що міліція в паралічі-теж  не ознака, що діяльність всіх структур припинилася.
ПР, уряду те ж стосується- відхрестилися, одобрямснули- частина ниточок порвана, але павутина не ліквідована.
Тепер питання- 
ЯКА ЧАСТИНА ЖИТЕЛІВ КИЄВА СВІДОМО ВЗЯЛА УЧАСТЬ У МАЙДАНІ?
Яка частина- ПІДТРИМУВАЛА?
СПІВЧУВАЛА І ДОПОМАГАЛА?
І, відповідно- дзеркальні категорії?
І, головне- БАЙДУЖЕ спостерігала?

Цитата киви ()
Організовані майданом групи самооборони, і як наглядно з відео, саме ці хлопці пресували ДАІвців. Відповім зразу на Ваше питання яке задасте- правильно недоказано що це саме вони, а можливо і монтаж- не виключаю, але новини 5каналу також віщають про підпали, спробу розбиття автомобіля іт.ін.
Організовані майданом, саме ці, наглядно – Ви прийняли це як догмат?
недоказано що це саме вони, а можливо і монтаж- але цього не виключаєте!
То де ж тоді Ви?

Цитата киви ()
саме маленька неправоправна дія дає результат з геометричною прогресією.
Сьогодні під час віче у Борщові потопталися по капоту, даху і багажнику автомобіля офіцера міліції. Офіцер брав участь у віче, машина стояла на сусідній вулиці. 
Хто це зробив? Майданівець, антимайданівець чи гнида?

Додано (26.02.2014, 21:46)

Цитата киви ()
Простий робочий люд
Немає такої категорії.
Є АКТИВ, ПІДТРИМУЮЧІ, СПІВЧУВАЮЧІ- в першому наближенні за і проти Януковича, хоч картина набагато складніша.
І є БАЙДУЖІ- баласт. Їм все одно- головне, щоб хтось забезпечив п’яте, двадцяте, горілку подешевше, хлеба и зрелищ!

Цитата киви ()
кожен негативний сюжет по ТВ, інформація з СМІ віддаляє простих людей від підтримки інших

Віддаляє КОГО від підтримки КОГО?

Цитата киви ()
ленінопади. Народ обурюється чому це робиться ночю?
ХТО обурюється?
Мій добрий НЕТ-знайомий з Козятина- етнічний поляк, свободівець, ОБУРЮЄТЬСЯ, що Леніна знесли БЕЗ НЬОГО, хоч він був ініціатором зносу ще за Ющенка.
Особисто я схвально відношуся до зносу в Дніпропетровську і, в той же час- з розумінням до незносу в Харкові.

Додано (26.02.2014, 21:49)

Цитата киви ()
Прирівнюють з нацистами
«Свободу»- теж. 
Тільки не говоріть про народ- визначте категорію, будь ласка!

Цитата киви ()
А чи це дійство на сьогодні саме головне?
Ні, не головне. Але актуальне.

Цитата киви ()
На мій погляд це тільки зернинка почала накльовуватись, паростки будуть згодом.

Вже є паростки- охлократія. Це набагато страшніше Ваших дитячих страшилок. Все йде по черговому витку спіралі. 

Я більше не беру участі в цьому обговоренні- не хочу розчаровуватися.

БОЖЕ, ЗБЕРЕЖИ УКРАЇНУ!

кивиДата: Четвер, 27.02.2014, 10:51 | Сообщение # 27
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Ви помиляєтеся.
Не відхиляю, кінь на чотирох і той шпортається.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
То де ж тоді Ви?
Я за мирну вільну  Україну. Констатую те що бачу і чую, виказую свою точку бачення
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Віддаляє КОГО від підтримки КОГО?
В розмовах з  жителями  Луганська, люди-ПРОСТІ ЛЮДИ підтверджують що надоїв режим Пр і януковича, з опаскою 50\50 підтримують переміни, але коли бачать такі сюжети, відверто кажуть не сприймаємо таких дій, немало важно  також впливає  зомбування по ТВ російських каналів.
Що до памятників ,розумієте, менталітет тут особливий, змішаний, кого і звідки тут тільки нема!  більшість жителів хочуть бачити на місці леніна фігуру архангела Михаїла, були обговорення щодо  проекту . Тільки бажають щоб це було в рамках легітимності. Ось 24 лютого вночі у місті Лисичанськ невідомий , закинувши трос на шию памятнику леніну зніс його з постаменту і поїхав у своясі. Ніхто не бчив і не чув. А на ранок пройшла чутка ,що приїхало 20 автобусів з бандерівцями і скинули памятник. Достатньо тільки одній людині з такою інформацією прийти на ринок-цього достатньо. Дуже часто висловлюють і підтримують таку думку:"Навіщо нам навязувати те , чого ми не сприймаємо. Хочуть на Заході вшановувати своїх героїв нехай вшановують, але нам не заважайте вшановувати своїх". Хочуть щоб їхня думка також враховувалась. Нічого складного.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
«Свободу»- теж.
Так. Але повірте, немало, особисто моїх знайомих ,колег, на виборах підтримували саме "Свободу" інші коливались, левова доля взагалі не підтримували нікого, йшли на дільницю просто заради того ,щоб зіпсувати бюлетень.

Сообщение отредактировал киви - Четвер, 27.02.2014, 10:54

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 27.02.2014, 23:18 | Сообщение # 28
Генерал-полковник
Цитата киви ()
Я за мирну вільну  Україну
Так питання моє не в тому.
Групи самооборони організував Майдан? Саме ці групи, настільки різношерстні і різновекторні, що з частиною їх прийдеться розбиратися відповідним органам, яких ЩЕ НЕМАЄ?
Чи цей монтаж свідчить про те, що ПР, КПУ(вони ж нікуди не щезли), російські брати через свої ниточки вже почали кампанію дискредитації Майдану, як феномена.

Додано (27.02.2014, 22:10)

Цитата киви ()
бажають щоб це було в рамках легітимності.
І я цього бажаю. І не бажаю нічних диверсій. І в Козятині не зрозуміли, нащо гарячку пороти. Тим більше- Харківський приклад вимушеної але толерантності.

Додано (27.02.2014, 22:18)

Цитата киви ()
Нічого складного.
Та ні, це складно сприйняти, що тисячі ваших(схід) героїв- кати для нас, а десятки наших- практично не лишили сліду у вас. А викинути з східних героїв західні подвиги- лишається пшик.
Це треба роки, і не на арапа, а роз'яснення, адаптоване саме для східняка.

кивиДата: П`ятниця, 28.02.2014, 15:27 | Сообщение # 29
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Та ні, це складно сприйняти
Наше і старше покоління так, молодь більшість взагалі не цікавиться історією. Про "дєдушку леніна" мало хто сприймає, інші навіть не знають хто такий, щодо  памятника висловлюють свою позицію приблизно так "краще він чим Бандера". Для прикладу у нас обговорювалось питання щодо зносу і встановленню фігури Архангелу Михаїлу. Нехватило самого малого затвердити на засіданні місьради, а тут перевибори, 95% зайшло від ПР , і так все пока залишилось.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
настільки різношерстні і різновекторні, що з частиною їх прийдеться розбиратися відповідним органам, яких ЩЕ НЕМАЄ?
Це також зрозуміло, бажано щоб не затягували, тому що апетит приходить під час їди.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 02.03.2014, 12:14 | Сообщение # 30
Генерал-полковник
Цитата киви ()
"краще він чим Бандера"
Краще Архангел Михаїл. НМД  Бандера в Луганську- повторення ленініани.

Додано (01.03.2014, 23:22)
http://poiskm.com/song/2196059-Taras-Petrinenko-Gospodi-pomiluy-nas

Здається, іншої надії нема.......

Додано (02.03.2014, 11:13)
"Более десяти миллионов немцев живут в двух государствах, расположенных возле наших границ... Не может быть сомнений, что политическое отделение от рейха не должно привести к лишению их прав, точнее, основного права — на самоопределение. Для мировой державы нестерпимо сознавать, что братья по расе, поддерживающие ее, подвергаются жесточайшим преследованиям и мучениям за свое стремление быть вместе с нацией, разделить ее судьбу. В интересы германского рейха входит защита этих немцев, которые живут вдоль наших границ, но не могут самостоятельно отстоять свою политическую и духовную свободу"

20 февраля 1938 года
Адольф Гитлер

https://www.facebook.com/iryna.khomchuk?hc_location=timeline

Додано (02.03.2014, 11:14)
http://endryx.livejournal.com/887017.html

Форум » Спілкування на різні теми » Українські новини » Евромайдан (події за останні дні)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz