.
Четвер, 23.11.2017, 01:55 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 19«123451819»
Форум » Спілкування на різні теми » Українські новини » Кримські події - початок ІІІ світової війни?
Кримські події - початок ІІІ світової війни?
кивиДата: Четвер, 19.06.2014, 20:24 | Сообщение # 31
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Статус: Offline
Сьогодні з 3.30 ранку ведуться бої в районі містечка Ямпіль. В звязку з повишеною активністю переміщення в місті колорадів можна сподіватись на те, що Славянськ накінець взято в кільце.Ямпіль була остатня дорога, якою мали підкріплення бойовики в Славянську. Відстань чимала але цілий день громихало досить сильно. Напевно працювали СЗО.  Але як би там не було в населених пунктах залишається багато мирного населення.

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 22.06.2014, 20:08 | Сообщение # 32
Генерал-полковник
Награды: 5
Доволі цікаві інтерв'ю-

http://gazeta.ua/article....3

Ви у владу чому пішли?
— З кількох причин. У Торі написано, що євреї – завжди за владу. Знаєте, чому? Бо якщо нема влади – люди починають їсти одне одного. І першими, кого вони з'їдають – це євреї. Але це не головний стимул. Говорити про патріотизм зараз надто пафосно й нещиро. Але в Дніпропетровську з ним зараз усе серйозно. Для Києва й Західної України це звична річ, вони – українці до мозку кісток. А в Дніпропетровську це – як перший секс. Зовсім інші відчуття. Квітково-цукерковий період у нас з Україною зараз.

А що захопило?
— Ми просто не хочемо в Росію. Не хочемо. Нам подобається ця країна, вона дуже затишна, нема тут російського жаху й ніколи не було. У Росії тайга – закон, а прокурор – ведмеді. Нам так жити некомфортно. Тому ми й захищаємо Україну.

Ситуацію в місті й області вдалося переламати, бо ваша команда така крута, чи тут від початку було спокійніше, ніж на Донбасі?
— Спочатку було досить напружено. Теж були бунти й усе решта. Ішла кропітка робота, ми намагалися всіх почути, самі говорили. Підкидали гроші. На Сході є принцип: "Правитель має в себе влюбити. Якщо когось не можеш влюбити – маєш його купити. Не можеш купити – повинен убити". Це правило працює. Когось ми влюбили, когось – купили, а когось і вбиваємо.

У вас рейдерське минуле. Люди побоюються, що почнете піджимати під себе регіон.
— Це не відповідає дійсності. Я нікого не піджимаю, лише чиновників. Зібрав недавно міськвиконком, усі ці комунальні підприємства. Заходжу до них, кажу: "Ну вітаю, панове мародери. Крок номер один – усі на детектор брехні. Крок номер два – всі стаєте на реєстр платежів, тобто під повний контроль витрат". Далі підняв одного, питаю, скільки заробляє. Відповідає: 2600 гривень. Ще й каже, що живе на ці гроші. Одразу запропонував йому написати заяву на звільнення. "А чого?". Кажу: "Бо ви брешете, просто брешете. На 2600 гривень жити об'єктивно не можна. Тому в минулому копатися не буду, але з сьогоднішнього дня все, що ви заробляєте чи тирите – перевірятиму. Наприклад, зі своїх джерел знаю, що міське кладовище заробляє 700 тисяч гривень на місяць. Пане директор, наступного місяця на рахунку кладовища має бути 700 тисяч. Не буде – я не поведу вас до прокурора, ні. Поїдете на екскурсію в "Донецьку народну республіку".
Такі от методи – часом і до стіни людей доводиться ставити. Міліцію, наприклад.

У цьому кабінеті?
— Так. Вони зайшли сюди, я взяв автомат і кажу: "Ану, суки, ставайте до стінки, сволочі. Доки ви набиваєте кишені, там люди гинуть". Вони тут транспортників притискали – продовжували свою брудну справу. Довелося поміняти міліцію.

Справді, недавно начальник міліції пішов.
— Але довго, гад, опирався. Кричав: "Я тебе заарештую!" Я кажу: "Ну, йди сюди, арештовуй. Ти мене заарештуєш, а я тебе розстріляю. Давай, хто раніше". Жорстко, але що робити? Війна.

Є думка, що це не зовсім правильно. Нехтується закон, інші формальності.
— Звісно. Але якщо б ми діяли за законом, у нас тут давно вже чеченці були б. Якби я не перекрив залізницю, вони б сюди безперешкодно приїхали. Бо електричку Ясинувата – Дніпропетровськ узагалі ніхто не перевіряє й не зупиняє. А Ясинувата – це аж за Донецьком. В якийсь момент довелося подзвонити директору Укрзалізниці Остап'юку і сказати: "Зупини поїзди". Говорить: "Я не можу". "Тоді передай мені під контроль станції, що заходять на нашу територію". – "Теж не можу. В мене диспетчеризація зламається". А я йому тоді: "Чуєш, ти? Мені чхати на твою диспетчеризацію. Я зараз поставлю КамАЗи на рейки, й ніхто нікуди не поїде".

Що буде з Донеччиною й Луганщиною у середньостроковій перспективі?
— Є два сценарії. Найгірший – це югославський, і я передбачаю, що так і буде. Хоч мені й не хочеться про це думати.

Додано (20.06.2014, 22:25)
---------------------------------------------
Югославський варіант обмежиться лише тими областями, чи можливі ще?
— Ні, тільки там.

А другий варіант який?
— Він досить швидкий. Треба оголосити воєнний стан, призначати воєнну комендатуру – і вбивати. Як людина, досить близька до війни, і така, що розмовляє з ополченцями з тих чи інших питань, я розумію, що просто так вони зброї не складуть. Їм треба тікати в Росію, а вона для живих закриває кордон. Гроби пропускають, а для живих – закривають. Вони, умовно, скинули сюди свій "Правий сектор".

І попрощалися з ним?
— Так. Пообіцяли їм гроші, сім'ям – щось іще. І все.

А що робити з донбаським населенням, яке не любить Україну?
— Я думаю, люди там готові до будь-якого варіанту, аби було спокійно.

Крим втрачено?
— Так. Крим втрачено, і вважаю, що назавжди.

Навіть коли Путін піде?
— У Росії буде спадкоємність влади. Плюс у них амбіції, імперська ця штука. Вони Крим не віддадуть.

Росія, очевидно, залишиться таким же сусідом Україні, як зараз.
— Україна повинна перетворитися на Латвію. Латвія ненавидить Росію. Покоління мусять ненавидіти Росію, саме ненавидіти.

Що це дасть?
— Ми станемо нормальною європейською країною. З нормальними, європейськими цінностями. Так, у нас не буде Криму. Та й біс із ним.

І не буде Донбасу?
— Донбас буде. Питання, чи треба він. Росіяни кинули Донецьк і Луганськ із дуже простої причини. Ці регіони мають економічний сенс, лише коли забираєш Одесу й Дніпропетровськ. Донецьк і Луганськ – це шахти й металургійні потужності, переробка. Без сировини переробка нічого не значить. Сировина ж – на Дніпропетровщині. Тут уся руда України, починаючи від залізної й закінчуючи марганцевою, урановою, рідкоземельними металами. А Одеса – це порти, аміакопровід, нафтопровід, газопровід. Без цих двох областей Донецьк і Луганськ – просто тягар. Харків теж Путіну сильно не треба – бо нічого там нема.

http://gazeta.ua/article....3

Чому на Донбасі не змогли переломити ситуацію. Адже там теж є впливові люди.
— Ми в Дніпрі одразу зайняли відверту проукраїнську позицію й не намагалися отримати якісь преференції від уряду в Києві. На відміну від сусідніх місцевих еліт, не називатиму прізвищ, не намагалися одним задом всидіти на двох стільцях. А вони хотіли собі приготувати смачну вечерю, шашлик, а в результаті спалили власний будинок. Випустили джина, якого назад не змогли загнати. Дніпропетровськ — не Донецьк. Ми тут об'єднали навколо себе нормальні сили.

Ви перестали носити годинник за 50 тисяч доларів. Посада змушує бути простішим?
— Коли приходять люди і вимолюють пару гривень, а в мене годинник за 50 тисяч — це неправильно. Але я ще раніше недоумкам із минулої влади казав: "Вас винесуть вперед ногами. І не тому, що мені так здається, а тому, що я спілкуюся з таксистами й будівельниками".

Цікаві думкм і несподівані акценти! Почитайте!
Щось змінюється під одіялом.

Додано (22.06.2014, 20:08)
Теж цікаво.
Хто з вас читав "Польові дослідження з українського сексу"?
Я -ні, не зацікавило тоді, не цікавить і тепер. Не з того контиґенту.

http://www.ukrinform.ua/ukr....1947886

Інтерв'ю для Укрінформу.

Як на мене- крупний калібр- що речення то фугас в ціль!
Напевно, якби вибрали її, а не Порошенка(чи призначили замість Коваля міністром оборони)- війна б вже закінчилася принаймі на лінії Волги. Або(чур мене)- Збруча!!!
Як їх тепер багато розвелося- "спеціалістів без відповідальності", "по сумісництву"!
Маленький нюанс- ма-а-а-ленька помилочка в тексті інтерв'ю.
З офіційної сторінки пані Забужко-
"Перша і головна заповідь письменника- Не збреши...."
З інтерв'ю-
"Я письменник, моя професія - називати речі своїми іменами...."
Кожна річ має ім'я, і перекручувати його- значить брехати.
Прізвище першого вбитого в кримській трагедії- НЕ КОКУШКІН!
Збрехалисьте, пані!

"ЕДИНОЖДЫ СОЛГАВ..."

Сообщение отредактировал ГАЛЛ-СКОМОРОХ - П`ятниця, 20.06.2014, 22:25

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 26.06.2014, 22:15 | Сообщение # 33
Генерал-полковник
Комикс про войну (глазами бойцов АТО и ДНР).
Не безумовно, але доля правди є з обох сторін.
http://photo.vesti.ua/donbass....o-i-dnr
Прикрепления: 4139626.jpg(118Kb)

кивиДата: Субота, 28.06.2014, 07:17 | Сообщение # 34
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
З закритих джерел "Через тиждень-два буде обявлено правду яка шокує жителів України".
Можу добавити одно-сьогодні основні події розвиваються в Миколаєві. Київ від нього залежний. Ласкаво просимо в лихі 90-і. дерибан продовжується

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 29.06.2014, 14:05 | Сообщение # 35
Генерал-полковник
Цитата киви ()
"Через тиждень-два буде обявлено правду яка шокує жителів України".
Вибачайте, КИВИ, але це щось нагадує повідомлення з "Маркетгіду"- там вже всі повідомлення на кшалт "Невидима смерть в тарілці"(Реклама давно забутого старого засобу від мурашок).

AdminДата: Неділя, 29.06.2014, 15:16 | Сообщение # 36
Генерал-майор
Награды: 6
А я із цікавістю і нетерпінням чекаю повідомлень від киви. Вони чомусь мені нагадують воєнні "сводки". Жахливо лише, що це все відбувається на Україні. Нагадайте, киви, (якщо не секрет) із якого міста ці розповіді. Десь поблизу Лисичанська?

Your success depends on you! ​

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 29.06.2014, 19:33 | Сообщение # 37
Генерал-полковник
Наскільки я ознайомлювався з зведеннями СовІнформБюро( та і армійські зведення не набагато відстали)- реальність і зведення, особливо репортажі- в кращому випадку односторонні, в гіршому- далекі від реальності.
А от з КИВИ- два нюанси- 
1 він ВСЕРЕДИНІ подій
2 він ЗЕМЛЯК
Тому ЙОГО ІНФА- ПОЗА КОНКУРСОМ!

кивиДата: Понеділок, 30.06.2014, 14:45 | Сообщение # 38
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата Admin ()
із якого міста ці розповіді. Десь поблизу Лисичанська?
Все вірно"Бермудський трикутник" Лисичанськ-Сєверодонецьк-Рубіжне.
Кругом цих міст стоять маса армії, артилерії.САУ 152мм, міномети. Час від часу ведеться обстріл блокпостів колорадів. Сполучення автошляхом тільки Харків і Луганськ Бахмутським шляхом(дорога ще з царя-гороха.)
Активних дій АТО (штурм)очікували на 29-30 червня. Було продовжено перемиря,пока чути поодиночні вистріли. В м. Лисичанськ командує терористами некий Мозговий. Їх тактика слідуюча. Збирається кілька машин з бойовиками і виїжають в інший регіон, ведуть обстріл блокпостів сил АТО, і роблять це доволі професійно, стараються підїжати з сторони населених пунктів. Інколи їм вдається доволі таки результативно. В основному пошкоджується техніка, бувають і людські втрати. З моєїточки бачення виходить,що в них є більший шанс вести результативні дії від армії. Налетіли обстріляли і втекли. Саме місто находиться на височині так названим Привольнянському плацдармі. В 1943 німці тримали фронт 9 місяців. Сам плацдарм оточений рікою Сіверський Донець ,круті береги з західного боку і болотисті лісні масиви з сторони сил АТО. Єдиний варіант це наступ сил АТО з сторони Сєверська, Артемівська.
 Ще також є сильна небезпека в тому ,що в м. Рубіжне знаходиться державний завод"ЗОРЯ", який виготовляв вибухівку і тому подібне. На складах залишились компоненти,які при випадку взриву пострадає доволі таки велика за площею територія. В такому разі загинуть всі ,хто знаходиться в радіусі до 25км. А також Сєверодонецький "Азот". Хоча з Азота вроді встигли вивезти з сховищ весь аміак , але тим не менше загроза вибухів зберігається. Буквально в пятницю хороший знайомий повідомив, що відбулася зустріч з приставником Фірташа, нардепа Кунченко, представників сил АТО атакож "коменданта"Сєверодонецька Паші "стахановського". Мета зустрічі -переговори про здачу міста бойовиками, вторгувати для коменданта і його блищих прихильників преференсій перед законом, вроді домовились, а сліпі барани в числі бойовиків вже зрозуміли свою участь в випадку здачі ,затверджують,що не складуть зброю,будуть стояти до кінця.
 В радіусі в лісових масивах розставлено багато мін і розтяжок.
Але тим не менше підприємства  працюють.продукти завозяться,
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
але це щось нагадує повідомлення з "Маркетгіду"
Погоджуюсь з Вами, але поживем почуєм.

Додано (30.06.2014, 14:45)
Була також розмова з одним із не рядових бойовиків (мій хороший знайомий) м.Ровеньки. Яне винуватий що в нього такі погляди. Так вот питаю я його з приводу референдуму,про Болотова, хто він і звідки я думаю Вам відомо. Саме більше цікавило питання а що далі. Так він мені відверто і каже. На сьогоднішній день вже не стоїть питання про ЛНР,Новоросію,СНР, а просто банальне питання -ПОЧУЙТЕ НАС!. Ми не хочемо в росію, не хочемо ЛНР, федералізації, Болотов ......(непристойно) і таке інше. Хочуть розмовляти з владою. Але з ними ніхто ніколи не буде вести переговори. Каже їде їхній представник до командира підрозділу ,сил АТО,домовляються про те ,що ті стріляють у повітря, і ті стріляють у повітря всі живі здорові, і вроді зробили показуху про бойові дії. Скласти зброю так не хочуть, тому що ,з яким лицем людям в очі дивитись а так вони "герої" нашого містечка. Вот якось так.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 30.06.2014, 22:59 | Сообщение # 39
Генерал-полковник
Ось це я і мав на увазі!
Таких повідомлень в пресі не буває!
КИВИ, ДЯКУЮ!

А Вам не здається. що комікс з мого посту 33 з'явився недаремно і не несподівано? Хай не зовсім гладко, але він сигналізує тим, хто зможе зрозуміти- "До нас нарешті дійшло! Рятуйте! Ми помилялися!"

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 30.06.2014, 23:02 | Сообщение # 40
Генерал-полковник
Ось це я маю на увазі-
Прикрепления: 7578073.jpg(178Kb)

кивиДата: Середа, 02.07.2014, 16:12 | Сообщение # 41
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
А Вам не здається.
Та все зрозуміло, описав ситуацію так .щоб всім було зрозуміло.
Сьогодні в 5.50 проснулись під спільний будильник-взриви,десь рядом....зовсім рядом. АТО продовжується. Пройшла артпідготовка, почалась стрільба з стрілкового,чути КПВТ.
 Похоже почали наступ на Сєверодонецьк, Рубіжне ,з східної сторони. Лисичанськ не чути нічого. Як на мене марно так почали. Гора впереді....єхх.штабісти...

Додано (02.07.2014, 16:12)
Вчора 1 липня в 12.05 обстіляли жилий квартал МЖК із мінометів. Попали в кватриру , міна зірвалась в квартирі, друга в лоджію в будинку напроти, дві міни на площадку школи-інтернату, одна в підсобне приміщення шкіряного диспансеру, окрім пошкодили блокпост. З боку мирного населення ніхто не постраждав. Сьогодні 2 липня 5.30 ранку авіаудар, в 10.30 знову 2 літаки су-25 випустили 12 ракет. пошкоджено вагову прохідну заводу Пролетарій, залізничний вагон. і ще кілька ямок. Щось навіть важко повірити що після12 залпів ,навіть не пошкодили ні одного блокпоста.  По каналу зело повідомляють про те ,що один літак підбито. В 10.30 особисто наблюдав за пируетами літаків. Заходили з сторони сонця, -грамотно , провели першу атаку по 4 ракети ,відстріл теплушками захід на віраж, і тут було чути обстріл з крупняка. Похоже на "утес" мені здалось що попали, бачив шлейф диму, але прийняв за теплову, потому зайшли за хмарку,на другий захід зайшов тільки один літак, атаку проводив вже на більій висоті. Схема такаж. Шлейфу з ПЗРК не наблюдав. Через годину був в місті і повідомили,про те що нібито підбили з утеса. Віриться важко тому що Су25 та ще птиця. Стійка.
 Знову марно потрачені кошти, і злоба людей. Не вміють стріляти -на полігон!

Сообщение отредактировал киви - Вівторок, 01.07.2014, 06:38

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 08.07.2014, 00:06 | Сообщение # 42
Генерал-полковник
Здається- зрушилося з місця!(чи рутинна безперервна робота дала нарешті видимий результат)?

КИВИ, прокоментуйте!
Прикрепления: 0099460.jpg(114Kb)

Сообщение отредактировал ГАЛЛ-СКОМОРОХ - Вівторок, 08.07.2014, 00:07

кивиДата: Вівторок, 08.07.2014, 15:42 | Сообщение # 43
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
КИВИ, прокоментуйте!
Якщо маєте на увазі положення сил відповідно карт-схеми? Карта не відповідає розташуванню пунктів на місцевості.населених Можу прокоментувати тільки те що бачу своїми очами.Тобто регіон трикутника Лисичанськ,Рубіжне .Сєверодонецьк. Буквально вчора робив виїзд за "лінію фронту"Тобто з Лисичанська в Красноречинськ,Кремінна. Прийшлось перетнути три блокпости в одному напрямку, першим був БП ЛНР, тупо зупиняють, по хамськи просять показати багажник,бардачок, документи, і вільний. Рубіжне стоїть як лінія фронту, в місті немає ніяких формувань, хоча є інформація про те, що ночю зарізали двох чеченців з метою пограбування,далі БП нацгвардії,в копанірах БМП,БРТ,Т-72 заняли кругову оборону, несуть хлопці службу на БП,а також відбивають практично кожен день атаки з сторони бойов На пануючій висоті Варварівка розташований гарнізон артилерії. З виступу Мозгового можна зрозуміти,що здаватись не збираються, а також сам Мозговий отримав догану за бездіяльність.можливо переведуть бойовиків в Донецьк,або Луганськ. Бахмутський шлях ще знаходиться під контролем бойовиків. І що само цікаво, на карті нарисована лінія -фронт. На справді нема ніякої лінії на місцевості, можна пересуватись полем лісом, але є ризик підірватись на міні. Бої ведуться в основному в населених пунктах,де бойовики організували БП. Трикутник очікує на масштабні бойові дії. Поживем побачим.

Сообщение отредактировал киви - Вівторок, 08.07.2014, 15:45

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 10.07.2014, 23:12 | Сообщение # 44
Генерал-полковник
http://www.youtube.com/watch?v=jLpMRBNWc5s
http://www.youtube.com/watch?v=VtkD6mCSYus
і т.д. 
Цикл "Схід"

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Субота, 19.07.2014, 23:16 | Сообщение # 45
Генерал-полковник

"Путин хорошо осознавал, что в России большая часть аудитории - с низкими интеллектуальными возможностями и мизерными доходами. Потому вся идеологическая сторона пропаганды носила и носит эмоциональную составляющую, имеющую больший расчет-эффект на тех, кто смотрит ТВ. А уничтожив свободу слова, Путин взял под контроль газеты, журналы и интернет, получив доступ и к людям с более высокими интеллектуальными возможностями.

Интеллектуалов сложнее обмануть и втянуть в пропаганду, чем людей с низким IQ. Но когда начинает работать пропаганда, использующая уже отработанный план Гитлера и навязывающая убеждение, что стране Россия, как миротворцу, можно влезать во все международные проблемы и аннексировать чужие территории, то создать «образ врага» – просто.

«Образ врага» позволил разобщить людей и подчинить их воле того, кто запустил пропаганду. И в этом случае уже не имеет значение, какой уровень IQ у того, кто эту пропаганду потребляет. Человек, уверовавший в подачу пропагандируемой информации, уже не воспринимает сообщений с другими подтекстами, поскольку его переубедили, что Россия – миротворец и ради своей цели может убивать граждан других стран и отбирать чужие территории. То, что миротворец – это защитник своей территории, дающий отпор врагу, большинство россиян не воспринимают. Эфемерное воссоздание СССР оправдывает для россиян любое убийство, поскольку для них территории нынешних независимых государств, не независимые, а всего лишь случайно отделившиеся от России. Усвоенное же пропагандистское величие русской нации является для них основанием требовать эти территории назад в состав России, и мнение коренного населения этих стран для россиян значения не имеет."

Повністю-тут-
http://k-z.com.ua/ukrayna....aintsev

Додано (15.07.2014, 08:23)
Напевно всі вже бачили телесюжет про розп'яту дитину в Слов'янську з нашою землячкою у головній ролі(я навіть підняв борщівських Пишняків).
"Розбір польоту" від Голишева-
http://www.radiosvoboda.org/content/article/25456565.html

https://www.facebook.com/golishevv/posts/791274754246632

Додано (15.07.2014, 08:27)
навздогін- сценарій Дугіна-
http://www.zavtra.ru/content/view/chyornyij-maj-ili-tanki-na-zapad/

Додано (16.07.2014, 19:37)
"Очень жаль, что Украина теряет наилучших из мужчин, тогда как Россия избавляется от отморозков и преступников"
Знайшов ось тут-
http://www.echo.msk.ru/blog/cincinna_c/1361030-echo/

"Есть только два случая, когда солдатские матери достойны сострадания: если их сын стал невольной жертвой войны или воевал в войне отечественной. Все остальные достойны осуждения, ибо вырастили убийц, натравив их на других"
Там же.

Моральне виправдання порушення біблейської заповіді-
$IMAGE2$

це вже п'ятий раз пробую вставити- без успіху.
Адмін! Які ритуали треба виконати, щоб вставити нове повідомлення після свого?
Чи доповнити повідомлення новим фото?

Додано (19.07.2014, 23:16)
......это произошло в результате такого русского авося. Это произошло потому, что маргиналам и люмпенам дали в руки ракетную дубинку. Хорошо, что не ядерную.

Произошло в первую очередь из-за кардинального несоответствия технических средств, которыми располагали люди на территории Донецкой республики, и их морального и нравственного состояния, и той картины мира, в которой жили эти люди, потому что, конечно, эти люди жили в картине мира, где ничего кроме России и Украины не было, и где украинские каратели уничтожали людей в поселке Счастье и распинали младенцев на рекламном щите для объявлений.

И, вот, собственно, ровно неделя прошла с момента этого замечательного репортажа Первого канала про фальшивого младенца, распятого на щите для объявлений, и я уже говорила, что, к сожалению, когда вот такие вещи происходят в пиаре, то потом они происходят всерьез.

Вот, через неделю после фальшивого младенца образовалось 80 настоящих, 80 трупов детей"
Повністю- Юлія Латиніна "Код доступу"
http://www.echo.msk.ru/programs/code/1362312-echo/

Прикрепления: 5578819.jpg(39Kb)

Сообщение отредактировал ГАЛЛ-СКОМОРОХ - Середа, 16.07.2014, 19:45

Форум » Спілкування на різні теми » Українські новини » Кримські події - початок ІІІ світової війни?
Сторінка 3 з 19«123451819»
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz