.
Субота, 23.09.2017, 22:08 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 19«1234561819»
Форум » Спілкування на різні теми » Українські новини » Кримські події - початок ІІІ світової війни?
Кримські події - початок ІІІ світової війни?
ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 20.07.2014, 13:15 | Сообщение # 46
Генерал-полковник
Награды: 5
Статус: Offline
Його дід втік від ЧК в Австралію-

Внук мав нещастя летіти поблизу історичної батьківщини

Повністю-тут-
http://censor.net.ua/photo_n....ii_foto

Додано (20.07.2014, 13:15)
---------------------------------------------
КИВИ, тиждень минув! Де Ви????

Прикрепления: 8628715.jpg(33Kb) · 5157350.jpg(123Kb)

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 20.07.2014, 16:49 | Сообщение # 47
Генерал-полковник
Реквием по MH-17

19 липня 2014 р. о 0:25

Что бы, и кого я ни любил,
Говорю ответственно и хмуро:
Я – один из тех, кто подло сбил
Самолёт, летевший до Лумпура.
Нету у меня страны иной,
И сегодня, как ни горько это,
Я национальности одной
С так умело пущенной ракетой.
Я сейчас на первых полосах
Мировых газет, жесток и страшен,
Я и сам себе внушаю страх
Тем, что я частица слова RUSSIAN.
Я национальности одной
С тем, кто говорит, что «не хотели»,
С тем, кто в небе над чужой страной
Выбирал без сожаленья цели.
Прозвучит кощунственно и зло
Эта запоздалая банальность:
Может, мне с тобой не повезло,
А тебе – со мной, национальность?
Мой народ, который позабыл
И простил себе себяубийство,
Я вчера с тобою вместе сбил
Лайнер в украинском небе чистом.
Да, сегодня я – один их них,
Тех, кто мне противен, гнусен, гадок –
Тех, кто хочет, чтобы у других
Было больше взлётов, чем посадок.
Сбили все, кто весело в facebook
Размещал зловещих орков лица,
Сбили те, кто установку «Бук»
Тайно гнал через свою границу
Сбили те, кто словом вдохновлял,
Кто вооружал скота и хама,
Сбили те, кто мальчика распял
Между КВНом и рекламой.
«Боинг» никуда не долетел,
Но ещё не кончились мученья:
Двести девяносто восемь тел
В Грабово, в плену у ополченья.
Кучки иностранных паспортов,
Тапки, шляпки, детские игрушки,
И проломлен трупом жалкий кров
Безымянной грабовской старушки.
Кто конкретно и откуда сбил,
Следствие, должно быть, установит,
Ну а я останусь тем, кем был –
Русским по рождению и крови.
И пока политиков умы
Не готовы для перезагрузки,
Я за них признаюсь: сбили мы.
Я – виновен, потому, что русский…
Андрей Орлов (Орлуша) 18. 07. 2014
https://www.facebook.com/notes....6166342

Ще одна сторона медалі-

Прикрепления: 4622995.jpg(13Kb) · 5723383.jpg(25Kb)

Сообщение отредактировал ГАЛЛ-СКОМОРОХ - Неділя, 20.07.2014, 16:57

AdminДата: Неділя, 20.07.2014, 22:13 | Сообщение # 48
Генерал-майор
Награды: 6
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
КИВИ, тиждень минув! Де Ви????

Сьогодні моя теща дзвонила у Луганськ до родичів. Не буду повторяти все що прийшлося їй вислухати від них про нас, "бандерівців", але, здається сьогодні там гаряче.

Цитата киви ()
Трикутник очікує на масштабні бойові дії. Поживем побачим.

Можливо це сьогодні? Чекаємо на киви...

Your success depends on you! ​

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 20.07.2014, 23:27 | Сообщение # 49
Генерал-полковник
Користуюся ще таким джерелом інформації-
https://vk.com/strelkov_info

"""20.07.2014 21:31 (мск) Сводка от И. И. Стрелкова.

"Тяжелые бои идут в районе Лисичанска и Попасной. Мозговой пока держится. На Сев. Донце подразделение "Лома" (подчинено Мозговому, в составе ополчения ДНР) утопило огнем 2 понтона при попытке противника навести переправу.
Обозначилось движение противника на Попасную. Казаки Козицына, "усиливавшие" гарнизон, ожидаемо сбежали - остались только местные ополченцы и приданные им силы от нашей бригады. Пополнил их "славянами" и противотанковым вооружением. Город удержим.
У нас продолжаются бои под Мариновкой. Огневым налетом по укрепрайону врага между селом и границей украм нанесены потери, однако они продолжают удерживать участок примерно 2 км шириной. Ночью наносили удар по колонне противника в районе Григоровки. В ответ противник производил обстрелы Димитровки и Мариновки из "градов".
В районе севернее донецкого аэропорта (у н.п.Орловка) продолжаются "маневры" украинской бронетехники (примерно 30 единиц), которые перемещаются туда-сюда. Вероятно - в тщетной надежде "выманить" наши силы из Авдеевки. Аэропорт пока остается заблокированным.
В общем, ведем бои. Обстановка тяжелая, но украм явно рано торжествовать победу"."""
Стосовно родичів Вашої тещі- їх можна зрозуміти. Коли жертви і розвалини в дворі- поневолі задумаєшся, хто винен. А не маючи можливості бачити картину- легко прийняти опуси за правду. Звинувачувати їх принаймі негуманно.

Спробую ще раз закинути- вже кілька раз намагався-

$IMAGE2$

Додано (20.07.2014, 22:36)
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
$IMAGE2$
Це вже смішно!
Пробую
$IMAGE1$
$IMAGE1$

все.... я здався...$IMAGE1$

Додано (20.07.2014, 23:27)
"Сбитый "Боинг". Медленно и по пунктам" Марк Солонін
http://www.solonin.org/article_sbityiy-boing-medlenno-i-po

Сообщение отредактировал ГАЛЛ-СКОМОРОХ - Неділя, 20.07.2014, 22:40

кивиДата: Понеділок, 21.07.2014, 07:15 | Сообщение # 50
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Сводка от И. И. Стрелкова.

чисто для підняття духу для получленців, ой ополченців
Паромна переправа наведена і працює.Треті сутки ведуться обстріли околиць СеруліВ- трикутника.Розбито накопичувачі на НПЗ,догоряють останки гсм,копоть страшенна. Горить звалка хімвідходів Азота в селі Фугаровка, З півдня армія підійшла до селища Борівське,з заходу танкова група пройшли м. Рубіжне вийшли на річку Борова, мости знищено получленцями, оборудують оборону в с Воєводівка.Зі сходу в Смолянинове, Воронове.Потихеньку зашморг стискається. Вчора вночі було здійснено авіаналіт, горить ліс. По радіо повідомили,що дають 2 години на роздуми,щоб здатися. Похоже що не прийняли пропозицію,тому що після 22-00 знову почали обстрілювати. На висотках встановили АГС-17. кулеметні точки. Народ в шоці, сидять в підвалах.
Цитата Admin ()
здається сьогодні там гаряче.
Там вже тиждень як гарячо.
Цитата Admin ()
Не буду повторяти все що прийшлося їй вислухати від них про нас, "бандерівців
Нехай цілують в дупу своїх получленців,путлера які ведуть обстріл міста з Градів, вбивають мирних жителів прямо на вулицях, для того, щоб зазомбовані жителі сходу стали ненавидіти своїх західних родичів.

Додано (21.07.2014, 07:15)
Виходжу рідко тому що поганий нет. Мобільний звязок також не ахті. так що вибачайте.

Цитата Admin ()
КИВИ, тиждень минув! Де Ви???

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 21.07.2014, 20:14 | Сообщение # 51
Генерал-полковник
Пробую знову-надто цікава теза-
$IMAGE1$Фігвам!

Додано (21.07.2014, 20:14)

Цитата киви ()
чисто для підняття духу для получленців, ой ополченців
Ой ні- наші зведення вже теж більше для підняття духу!
Для "росту над собою" дивлюся і тих, і цих- реалія десь посередині.
Апріорі тільки Ваша інфа, та Ви, на жаль не прес-секретар всевишнього.
Цитата киви ()
зазомбовані жителі сходу
Та ні, вони тільки затюкані і зашугані. Зазомбовані- в ополченцях( та й то не всі). Якщо Порошенко дасть їм можливість одержувати пенсію чи зарплату, красти в баланс між потребами і можливостями- сприймуть і інтегральний націоналізм(вони ж своєї закваски не зберегли).
Цитата киви ()
Виходжу рідко
Поганий не поганий- раз в пару днів бодай знак оклику поставте- живий, здоровий, до зустрічі!

Сообщение отредактировал ГАЛЛ-СКОМОРОХ - Понеділок, 21.07.2014, 19:58

кивиДата: Вівторок, 22.07.2014, 14:13 | Сообщение # 52
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
УРА!!!!! Рубіжне Северодонецьк,Лисичанськ НАШІ!!!!! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!. Тільки з підвалу ,вже прапор України висить над міськвиконкомом. Багато хлопців з Франківська.Тепер за зачисткою. Список получленців готовий. Дай Бог нашим хлопцям здоровя, везіння,  живими і не ушкодженими повернутись до своїх рідних,

Сообщение отредактировал киви - Вівторок, 22.07.2014, 14:15

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 28.07.2014, 12:12 | Сообщение # 53
Генерал-полковник
Цитата киви ()
Рубіжне Северодонецьк,Лисичанськ НАШІ!!!!!
РНБО напевно завтра покаже-

Додано (28.07.2014, 12:12)
Можливо і трохи прикрашена, але точка зору(особливо- останні три фрази).
"""На самом деле, при всех недостатках, мы воюем гораздо лучше, чем россияне даже после второй чеченской.

Они сами это удивленно признают, мы слышим это в радиоперехватах российских военных.

Особенно выделяют артиллерию и военную разведку, спецназ.

По словам россиян, такого качества работы артиллерии они у себя не смогли добиться даже по результатам трех войн, включая грузинскую.

Преимущества европейской нации и основательного национального характера дают себя знать: мы не кидаем людей на мясо в городские бои, ударная группировка и ее действия строятся так, чтобы вывести оборону боевиков из равновесия - создается угроза обхода/охвата и они, не выдерживая, да под огнем артиллерии и авиации откатываются, сдавая пункт за пунктом.

Перемены видны и по изменениям тактики этих зайчиков: дурных ходить в вылазки против наших сил становится все меньше и меньше.

И вот - неизбежное следствие: россияне гонят сюда такое количество техники и живой силы, которая частично состоит из штатных российских военных, а примерно наполовину - из их наемников, что, по идее, давно должны были переломить ситуацию.

Но пока они только получают по зубам и - откатываются, откатываются, откатываются.

Думаю, что не последний фактор, до сих пор удерживавший Путена от полноценного ввода войск - это осознание ими того, что они очень крепко ошиблись насчет Украины.

Первый раз они были сильно и неприятно удивлены, когда после расстрела Небесной сотни, людей на Майдане стало не меньше, а больше.

Второй раз - когда наши спецназовцы взяли Донецкий аэропорт.

Теперь уже можно рассказать, что его отказались штурмовать все без исключения подразделения, включая самые именитые.

Вызов принял спецназ военной разведки.

Помните, какие потери понесли боевики, включая (и в основном) "киборгов" Кадырова?..

По некоторым данным, в морги Донецка по результатам боя за аэропорт было доставлено свыше 350 убитых боевиков.

Мне приятно сообщить вам, что штурмовая группа нашего спецназа составляла всего 25 человек, часть из которых вступила в бой первый раз в жизни.

Они, во взаимодействии с нашей авиацией, сделали невероятную вещь: с боем взяли укрепленный пункт противника, который в несколько раз превышал их числом, и сильно превосходил по средствам. Потеряли при этом всего двоих легкоранеными.
Эта страница навсегда вошла в музей славы всех спецподразделений мира.

Дальше - больше: успехи наших войск остужают самые горячие головы, уже никто не говорит о "точечных ударах", наоборот, вата все больше панически кричит о том, что завтра украинцы возьмут Крым.

Обязательно возьмем, зайчики.

Мы еще Москву возьмем. По крайней мере, поучаствуем.

Когда у вас шли чеченские войны, ваше общество не дало ни добровольческих батальонов, ни широкого волонтерского движения, ни активной поддержки армии в СМИ, ничего.

Ваши штабы не были переполнены высокопоставленными предателями, ваш президент и силовые министры не сбежали ко врагу, сдав ему все секреты, и не разваливали армию перед этим целенаправленно четыре года подряд.

Чечню не снабжал Китай, загоняя через границу тысячи боевиков и сотни единиц самой серьезной современной техники - с экипажами из своих кадровых офицеров.

Все это досталось нам - вашими стараниями.

И наше общество подняло армию из пепла, снарядило, снабдило, пошло вперед.

Да, у нас еще множество недостатков и недоработок. Есть тяжелые ошибки, есть предательство.

Но мы не стреляем по жилым кварталам без разбору.

Мы не пытаем своих пленных в фильтрационных лагерях и не таскаем их, привязанными тросами к БТРам.

Вам предстоит пережить не только военное поражение, вам предстоит пережить тяжелейшую моральную катастрофу, равных которой вы не знали за всю свою историю.

Катастрофу и развал вашего уютного ватного мира, тюрьмы народов.

Мы хоронили Небесную сотню, оплакивали погибших, а вы в этот момент ударили нам в спину, в Крыму.

И то, что вы скоро переживете - будет малой частью вашей платы, за то, что вы знали, но не хотели знать. Улюлюкали над чужими бедами, которые сами же и устроили. Издевались над чужими погибшими.

И вот тогда, в Москве, спаленной местным майданом, русским бунтом, осмысленным (в этот раз) и беспощадным, где-нибудь на самой высокой уцелевшей кремлевской стене, я, с глубоким удовлетворением, напишу:

- Развалинами Московии удовлетворен.

Горе вам, побежденным."""
https://www.facebook.com/hashtag/горловка?source=embed

Оптимістична картина- розширення мішка в коридор біля Амвросіївки-

Сьогодні зранку пройшло повідомлення про взяття під контроль Савур-могили. Стрелков в ВК повідомляє про відрізаних ополченців в Маринівці- Дмитрівці
https://vk.com/strelkov_info
Прикрепления: 5427238.png(636Kb)

Сообщение отредактировал ГАЛЛ-СКОМОРОХ - Понеділок, 28.07.2014, 12:24

кивиДата: Вівторок, 29.07.2014, 08:10 | Сообщение # 54
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Слава Героям!. Нарешті подали електроенергію частково.Мобільного звязку досі нема. Нет з великими перебоями. В трикутнику СИРУЛИ саме більше дісталось Лисичанську. Рубіжне звільнили без бою, Сєверодонецьк обстрілювали блокпости ,які знаходились на окраїнах міста 22 липня з 3 години ранку до 13 годин дня ,після чого сепаратисти відійшли і заняли оборону в Лисичанську. Після відходу зірвали мости і виставили вогневі точки в районі Пролетарського мосту, який був замінований. Розмінування проводили під постійним обстрілом з крупнокаліберного кулемета і мінометів, саме там і загинув полковник. Станом на сьогоднішній день в Лисичанську положення справ катастрофічне. Розбиті будинки, комунікації, розграблені получленцями (при відступі) продуктові магазини,відсутні вода,продукти,газ, світло. Саме гірше те, що в місті ще остались недобитки сепарів, ходить слух про литовських снайперок, так саме снайперів-жінок з Литви, двох затримали, ще 8 десь ховаються. Мости пошкоджені в місто можна добратись тільки через Донець на лодці . Під час штурму народ переправлявся через річку хто на чім міг, Багато біженців в Сєверодонецьку. На Бахмутському шляху(дорога яка веде з Лисичанська до Попасної) в фосах лежать багато трупів, розбито техніки, це коли сепари тікали на Первомайськ їх атакували СУ-25. Правда одна СУ була підбита, але пілот зумів посадити літак в Краматорську. Проводились зачистки, але все ще роздаються перестрілки, мінометні залпи.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 29.07.2014, 08:39 | Сообщение # 55
Генерал-полковник
$IMAGE1$
Говорив в неділю з учасником АТО(приїхав на весілля племінника і прямо з-за столу поїхав назад).
Настрій- НОРМАЛЬНИЙ(Як на мене). Чисто життєві перебільшення.

Киви, Ваша точка зору на це-

Вам звідти видніше.
Прикрепления: 4586234.jpg(119Kb)

кивиДата: Вівторок, 29.07.2014, 09:10 | Сообщение # 56
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Киви, Ваша точка зору на це-
Я можу тільки підтвердити те що дійсно Лисичанськ звільнено, йдуть бої в районі Дебальцево,Горлівки. Ви зрозумійте правильно ситуацію. Тут нема чітко вираженої лінії фронту. При вїзді в населений пункт стоїть блокпост сепарів, за кілька кілометрів стоїть пост армії.Все інше заміновано, розтяжки. в полеі не ведуть уборку, в ліс ніхто не ходить. Все працює,їздять автобуси, стараються провозити автомобілями продукти, коли починаються бойові дії, припиняється пропуск любого транспорту. В основному починають обстріл з сторони сепаратистів. причина -відтіснити армію назад. Частіше нічого не виходить, тому що блокпости АТО підсилені бронетехнікою, занімають кругову оборону, вся інша місцевість замінована  бойовиками, з сторони АТО стоять пости, секрети, при першій попитці наблизитись получають по зубах. Коли в ході операції планується звільнення НП ,АТО стараються накопити більше сил, провести артпідготовку по блокпостах , базах скоплення сепарів, взяти в кільце і розгромити сепарів, але так виходить не завжди, тому що ландшафт місцевсті не позволяє таких дій. Також стараються уникати прямих зіткнень , вуличних боїв, Немаловажний фактор ще те, що практично про любі дії сил АТО , докладуються в штаби АЮВ, при допомозі "ЗЕЛЛО",
Те що давлять і відтісняють це факт. На сьогоднішній день багато тих ,хто відкрито підтримували сепаратизм, проводили референдум, члени сімей активних бойовиків, покинули Україну в основному в росію, хоча і в центральні області України також поїхало чимало. Багато хто під час окупації брали відпустки, або в день на роботі в вночі на блокпосту, тепер вийшли на основне місце роботи, типу я не при чім, з ними також ведуться роботи. Також не всі пішли з бандою, залишились в підпіллю. Їх також треба виявляти, сама трудна робота ще по переду...

Сообщение отредактировал киви - Вівторок, 29.07.2014, 09:11

luctbvДата: Середа, 30.07.2014, 00:15 | Сообщение # 57
Сержант
Награды: 1
Давно не заглядав - а тут таке можна прочитати. А головне - правду. А то по телевізору недоговорюють, москалі взагалі розказують байки. А так прочитав - так ніби-то там побував. Велике спасибі за такі розповіді. Хотілося б щоб це все якнайскоріше закінчилося. Звичайно, як пише киви, сама трудна робота ще попереду, але хоча б зникла сіра пляма на карті...

AdminДата: Середа, 30.07.2014, 23:43 | Сообщение # 58
Генерал-майор
Награды: 6
Ось отримав такий лист:

З 1 серпня в Російській Федерації набирає чинності новий антитерористичний закон, що надає повне право на отримання Федеральній
службі безпеки РФ практично всіх особистих даних користувачів
інтернет-ресурсів, зареєстрованих у РФ.
Таким чином ФСБ на законодавчому рівні отримує повне право втручатися в особисте життя не
тільки громадян Росії, а й іноземців, повідомляє "Преса України".
Дані по всіх логінах і електронних адресах своїх користувачів, списки їхніх
контактів, відомості про кількість, обсяг і адресати переданих
повідомлень власники поштових серверів, блог-хостингів, форумів і
соцмереж будуть зобов'язані надавати на першу ж вимогу представників
російських державних структур.
У Службі безпеки України попереджають, що в умовах триваючої агресії Росії на території України,
нові повноваження надають ФСБ можливість отримувати наявну в
веб-середовищі інформацію по українським подіям і надалі використовувати
її на шкоду інтересам національної безпеки.
У СБУ попереджають всіх громадян, які стурбовані безпекою особистої інформації і рекомендують
утриматися від використання інтернет-ресурсів російської доменної зони, в
першу чергу це стосується соцмереж та поштових скриньок.

З повагою, автор Першого Всеукраїнського інформаційного порталу Олег Сироватко.

Цитата киви ()
Розбиті будинки, комунікації, розграблені получленцями (при відступі) продуктові магазини,відсутні вода,продукти,газ, світло.

безцінними були б фото цього всього (хоча б якості мобільного), та, напевно, це опасно і тому неможливо...

Your success depends on you! ​

кивиДата: Четвер, 31.07.2014, 08:05 | Сообщение # 59
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата Admin ()
та, напевно, це опасно і тому неможливо...
Нема нічого не можливого. Тільки питання: яку цінність несуть фотографії такого характеру? Вам цікаво -Будьласка, можливо буде для наглядної агітації тим , горячим головам....(яким і сам не знаю)

Прикрепления: 1120578.jpg(43Kb) · 8392183.jpg(44Kb) · 1206529.jpg(7Kb) · 5402924.jpg(77Kb) · 0924099.jpg(31Kb)

кивиДата: Четвер, 31.07.2014, 08:06 | Сообщение # 60
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
продовження

Прикрепления: 2079704.jpg(57Kb) · 9963521.jpg(47Kb)

Форум » Спілкування на різні теми » Українські новини » Кримські події - початок ІІІ світової війни?
Сторінка 4 з 19«1234561819»
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz