.
Субота, 22.07.2017, 02:43 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 19«12345671819»
Форум » Спілкування на різні теми » Українські новини » Кримські події - початок ІІІ світової війни?
Кримські події - початок ІІІ світової війни?
кивиДата: Четвер, 31.07.2014, 08:12 | Сообщение # 61
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Статус: Offline
з нетом погано, тому подаю як можу. продовження
В основному фото зроблено в Лисичанську район заводу РТІ. Пошкоджено підїзд житлового будинку, пограбований получленцями терминал банку, розрушені мости, на горизонті горить Лисичанський НПЗ. В руїнах Донсода.

Прикрепления: 5751185.jpg(36Kb) · 9118120.jpg(47Kb) · 4634784.jpg(74Kb)

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

кивиДата: Четвер, 31.07.2014, 08:53 | Сообщение # 62
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
На цьому фото класика жанру. Саме такі ,як ці біженці ,кричали голосніше всіх"расея" "путін" і по іронії долі залишились в подібній ситуації

Прикрепления: 2278768.jpg(29Kb)

кивиДата: Четвер, 31.07.2014, 08:57 | Сообщение # 63
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
обстріляний военкомат, лещбище "ватника" укріплялись добряче, ГІАП центральний вхід. В цьому будинку находився штаб армії юговостока.

Прикрепления: 4862372.jpg(74Kb) · 2360655.jpg(26Kb) · 8070387.jpg(133Kb) · 7886236.jpg(68Kb) · 0965371.jpg(66Kb)

AdminДата: Четвер, 31.07.2014, 22:33 | Сообщение # 64
Генерал-майор
Награды: 6
Дуже дякую киви. Просто розповідям бракувало картинок того, що твориться на сході.

Цитата киви ()
Саме такі ,як ці біженці ,кричали голосніше всіх"расея" "путін" і по іронії долі залишились в подібній ситуації

та вони, я впевнений, у своїй ситуації звинувачують владу, чи ні?

Чи змінилося відношення до "расеї" та путіна у простих жителів сходу?

Your success depends on you! ​

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 31.07.2014, 23:08 | Сообщение # 65
Генерал-полковник
Награды: 5
Цитата luctbv ()
а тут таке можна прочитати.
Ага!
Репліка- тут-
http://pidzamochok.at.ua/forum/12-72-1#1421

Цитата киви ()
яку цінність несуть фотографії такого характеру?
Вони не відібрані, не цензуровані і, головне від НАШОГО ДРУГА.
Цитата киви ()
горячим головам....

І панікерам з пораженцями також( зойки і крики "Все пропало!" "Голих під кулі гонять!" "Хай хтось воює, а я своє безцінне не пущу!".
Мій добрий знайомий місяць сходив з розуму, доки його син був в учбовому центрі. Виїхав син в зону АТО.
Зустрічаюся з знайомим, питаю- " не вдалося відмазати?". Я подумав- зловлю по зубах- така була його міміка.
Питає- "А що я внуку скажу колись?".

кивиДата: П`ятниця, 01.08.2014, 11:34 | Сообщение # 66
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата Admin ()
у своїй ситуації звинувачують владу, чи ні?
звичайно! Веду розмову з бабою років під 70,росіянка, родом з вологди, (таких тут багато-в плані вихідців з расеї) в принципі не погана людина, добродушна і таке інше ,а щодо політики стає ЗОМБІ, очі наливаються люттю, не дай Бог про расею що скажеш, не кажучи про путіна, так ось, припинили виплату пенсії влада виновна на чолі з Порошенко, а я їй у відповідь-Ви ж кричали расея, новоросія, так і ідіть в штаб до мозгового нехай вам і виплачує пенсію, у відповідь почув ... так він і останні забере, а нато мість дасть лопату і заставить окопи копати. Досі вони ще мріють про срср , часто бє їх настальгія,за минулим, недарма всі комуняки.
Цитата Admin ()
Чи змінилося відношення до "расеї" та путіна у простих жителів сходу?
Відношення у молоді, середнього віку людей ,середнього класу залишилось те саме -Україна. Тому і підтримка в регіоні сепаратизму була мінімальна, окрім криміналітету, бариг  і їм подібних, нормальні люди завжди підтримували цілісність України. В моєму колі знайомих тільки дві сімї . які дійсно ревниво кричали расея, брали в руки зброю, -активісти, багато хто притримується цілісності України, але є питання до влади, як на місці так і до Києва, інші живуть по течиї,ти мене не чіпай і я тебе не зачіплю, як на мене це самий "страшний"контингент суспільства. Інші взагалі не цікавляться політикою, але рахують,що подйї сьогодення не є хорошо, але потрібно вирішувати мирними шляхами. Одним словом різношерстна аудиторія, з признаками пофігізму.
  Живу в районі де небуло бойових сутичок, будинки не постраждали, магазини працюють, як кажуть в благополучному місці.  Буквально кілька днів назад з балкону наблюдав ситуацію біля підїзду. Як у всіх містах сходу і не тільки є лавочки, на яких від скуки, бабусі обговорюють справи насущні, звичайно на Заході України в цю пору бабці йдуть до церкви помолитись, так от сидять і розмовляють раптом чую крики, виглянув з балкону, а вони - старушки вчіпились у пяного мужика років під 45 з посиланнями на... побиттям пластиковою бутилкою по голові, і тому подібне. Причина? як зясувалося проста, мужик на підпитку почав висказувати своє негативне ставлення до влади, нарікати на те ,що мужики з кварталу не брали участь у спротиві проти армії, і тому подібне. Коли я пізніше запитав у бабусь, а що нацгвардія не варить паштет з східняків, на що отримав відповідь-дури ми були -ДУРИ, що слухали пропаганду армії юговостока.
 Думаю народ почав думати-десь там в глибині душі, але публічно як завжди приймає позицію страуса. Не час ще,не час, багато мразі ще сидять по хатах і чекають реваншу!.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Субота, 02.08.2014, 00:05 | Сообщение # 67
Генерал-полковник
Цитата киви ()
ще мріють про срср , часто бє їх настальгія,за минулим
Людська пам'ять вибіркова і не завжди аналітична. Таких бабусь і дідусів достатньо і на півдні Тернопілля.
Зарплату давали регулярно("три роки збирала на швейну машинку")
Робота була для всіх("ноги-руки ломить дотепер від крижаної води напереміну з гарячою тирбою на фермі")
В магазинах було все("цукерки-подушечки по 11 копійок дітям купляла раз в тиждень")
Всі були задоволені("як йшла з ланки- все повний міх бурачанки чи конюшини чи силосу несла. Як брала півміха- голова навіть газіком підвозив")

Цитата киви ()
недарма всі комуняки
Не обов'язково. Просто половина людей- баласт( на жаль).
Самі не знають, чого хочуть, звинувачують усіх крім себе.

Цитата киви ()
дури ми були -ДУРИ, що слухали пропаганду армії юговостока.

Дай- то Бог, щоб до них дійсно дійшло. Скоріше всього це чергова переорієнтація по вітру.

кивиДата: Понеділок, 04.08.2014, 08:38 | Сообщение # 68
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Людська пам'ять вибіркова і не завжди аналітична
Так то воно так, але в кожної людини особисто своя память, тому що всі жили в різних умовах. Живучи в Переволоці також памятаю ті часи , коли вранці по Гузовій їхав ГАЗ-51 збирав жіночок на ланку, а в вечері їхав той самий ГАЗ51 з вязанками трави ,а на кузові тільки двоє жіночок, і ті самі старші, інші йшли пішки, тому що не було місця в кузові від тих верет, і ті двоє скидували по пару вязанок біля двору господарки верети. Щото платні-трудодень, пенсія 12 рублів на все про все, і проїзд до Бучача 20 коп, і ще до Чорткова50 коп, щоб зїздити с середу і купити муки і кільо ліверної ковбаси.І в той самийперіод, час, як хочете так і називайте

Додано (04.08.2014, 08:21)
---------------------------------------------
десь там на сході жили собі такі самі жіночки, ходили на роботу,працювали по першій сітці шкідливості по 6 годин на добу,18 днів на місяць, при зарплаті у 350 рублів, при 45 днів відпустки, а також першій категорії забезпеченості, і при виході на пенсію 120 рублів . То як Ви вважаєте ,є про що згадувати? Не кажучи про жінок шахтарів, які взагалі не працювали-рахувались домогосподарками. А якще і член партії то взагалі-шик. В квартирі круглий рік горяча вода, не треба рубати дрова, ходити за худобою, а діточок відправляли з 6 місяців у яслі. Во житуха була. Я коли вперше по приїзді на донбас побачив таке, був приємно здивований, після того, як у Тернополі приходилось вставати у 4 ранку,займати чергу в гастрономі і купити 200 грамів масла і 450-500 грамів вареної ковбаси. Тут все лежало на прилавку в необмеженій кількості.Так то вже пізніше починаючи з 1987 року скрута прийшла і сюди, тільки товар чомусь привозили не зранку а з 16 години. Ось якось так.

Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Скоріше всього це чергова переорієнтація по вітру
Безумовно.Це мені нагадує сюжет з фільму Весілля в малинівці"

Додано (04.08.2014, 08:38)
До речі саме основне на пенсію жіночки виходили в 45 років, і продовжували працювати до 60-65 хто як міг поставити себе перед начальством. А на сьогоднішній день у них по 85-95 років стажу і відповідна пенсія. Тому що був принятий закон про подвоєння стажу для тих хто працював по першій сітці. Закон приймали тоді коли в парламенті більшість ПР а президент Янувович. То чому не зпідтримати "благодєєтеля", а тепер і про СРСР не покричати? І ще , можливо хто не знає, повідомляю. В Криму на сьогоднішній день пенсія для всіх 5200рублів, при курсі 034. При переводі приблизно 1700 гривень, але при російських цінах. Так вот кримчани вже потихеньку починають сідати на задницю, і включати мозги. Окрім звичайно ярих москалів. А так як в Криму багато наших баз відпочинку, родичів, ті жителі донбасу, хто спілкується, побував, починають розказувати реалії кримського життя, тим самсм,хто кричав расея, ті в свою чергу роблять висновок. Так що не так все страшно.  Радує також те що ті,хто яро підтримував расею виїхали ,хто в тамбов, хто і ще далі. Моє побажання їм нехай їм там живеться добре і в достатку, і тільки нас не чіпайте.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Середа, 06.08.2014, 23:47 | Сообщение # 69
Генерал-полковник
Цитата киви ()
в кожної людини особисто своя память
На Дзьобах цілу зиму палили тонкоміром(знаєте, що це?) і пляцками(те ж питання). 
Вчителів брали на квартиру охоче, бо вони платили грішми-нечуваною в колгоспі річчю.
Тоді ще контора колгоспу не була пристанищем хитрих і влізливих.
В 1971 я зіткнувся з проблемою- щоб прописатися в Тернополі треба мати паспорт. Паспорт видадуть, коли одержу довідку, що вступив в інститут. А довідку видадуть, коли здам екзамени і пройду по конкурсу. Два місяці в Тернополі на пташиних правах.
Одержав паспорт і прописку- ТИМЧАСОВУ НА П’ЯТЬ РОКІВ.
В 1976 всіх випускників виписали з Тернополя ДО РОЗПОДІЛУ.

Цитата киви ()
такі самі жіночки
Це страшна штука- тарифна сітка.
Жінка з ланки, яку пражило сонце, прав дощ, посипали міндобрива і отрутохімікати, якщо доживала до пенсії, одержувала 12-14-26- 32 рублі(в різні роки).
Тракторист крім того, ще й трясся в натіку чи кадепе, цілий день дихав вихлопними газами, масляним гаром.
Ще більше прокляття- плуг "Труженик"- стальне штамповане дірчасте сидіння перед 3 корпусом для причіпчика- в кінці гонів підняти і опустити плуги. Бригадир немилосердно видирав куфайку чи верету, постелену на цей таріль, і був правий- не пече, чи не примерзаєш- заснеш, і пряма тобі дорога- під плуг, борони!
Протруєне насіння, розпилювання чи розприскування отрутохімікатів- це вже відчували пізніше, з досвідом.
(Моя теща наносила додому три мішки дусту в тій же торбинці, що брала їсти на поле. Каюся- в 93 виявив, конфіскував і захоронив в закинутому кар'єрі два мішки. Третій- не вдалося, оборона тещі і сусідок виявилася непробивною. Тепер- без протиастматичного пшикала та таблеток через подвір'я не може перейти).

Тут, на бандерівщині, западенщині, таких більшість до цього часу.

Ви праві- для "пролетаріату" промзон Союз був раєм.
Навіть сучасний поділ населення України на прихильників чи противників суверенності та вибору можна з солідною точністю прогнозувати часткою СГ виробництва в радянські часи.
А якщо ще ввести поправку на довоєнних та післявоєнних мігрантів- точність абсолютна!

Зараз значну корективу в розклад "патій" вносить усвідомлення вже азбучної істини- РФ-НЕ СРСР.
І Крим свою лепту вносить в популяризацію цієї аксіоми.

кивиДата: П`ятниця, 08.08.2014, 07:22 | Сообщение # 70
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Жінка з ланки.....
З Вами повністю погоджуюсь, а ще хочу добавити про те де не було сітки, а були якісь признаки шкідливості-видавали молоко. В селі цього не робили тому ,що в кожному дворі була корова. А для колгоспу ,я думаю, для тих хто працював з отрутохімією все таки, можлво , було щось передбачено???? До речі коли пішла така риторика,хочу запитати у жителів Підзамочка-Гадз на току для працівників протравочного що небудь передбачив?. А то коли приїжаю, то через два дні вже відчуваю наслідки цього закладу.

Додано (08.08.2014, 07:22)
Тепер по темі. Ще на початку липня, було чути розмови про введення російських військ в Україну, яке планувалось на 18 липня. Як стало відомо, 17 липня в день збиття Боїнга, по перпендикулярному маршруту , пролітав літак "аерофлоту" рейсом із Москви до Єгипту. Тільки у Боїнга ешелон 10100 а у "аерофлота" 10600. Їх пересічення повинно було відбутись над Торезом. Саме там де було збито Боїнг. Тепер стає зрозумілим риторика кремля про версію нібито хотіли збити літак путіна. А виходить помилочка вийшла, ракета бє того хто ближче. Повезло пасажирам "аерофлота", прорахувались москалики...
Тепер все стає на свої місця -про те ,що на  початку липня, було чути розмови про введення російських військ в Україну, яке планувалось на 18 липня.

Сообщение отредактировал киви - П`ятниця, 08.08.2014, 07:25

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Субота, 09.08.2014, 00:15 | Сообщение # 71
Генерал-полковник
Цитата киви ()
де не було сітки
Сітка- всюди. Колгосп- найнижчий ранг, клас, розряд- ПОЗА СІТКОЮ, бо це не держпідприємство а КОЛективне ГОСПодарство. Навіть оператор ручного сміттєконцентратора(двірник) стояв вище по розряду. Тому і рвалися будь-яким способом влізти в сітку, бо це означало стабільну зарплату, норму годин роботи, відпустку, стаж і пенсію(як мінімум).
Собака могла летіти в літаку пасажиром. Колгоспник- НІ! Собака могла переночувати в готелі. Колгоспник- тільки в спецготелі("Дом колхозника" називається.
Цитата киви ()
видавали молоко

Навіть у Тернополі на "Ватрі". В шкідливих цехах- молоко і сметану. І спецодяг. Хоч платні там були набагато нижчі, ніж на заводах средмашу, тяжмашу, спецмашу.
Цитата киви ()
тому ,що в кожному дворі була корова
Ні. КЗОТ(кодекс законів про працю) колгоспників НЕ СТОСУВАВСЯ. Пільги, охорона праці- теж.
Теоретично колгоспники не вносили добрива, отрутохімікати, не зварювали, не ремонтували- тільки каталися в тракторах і машинах та махали сапами з двометровим саписком(щоб не сапнув по нозі) в холодочку.
Нема за що їм видавати.
Коли мій покійний тесть(ЦЙН) попав у реанімацію, виявилося, що він без дозволу навісив бочки на свого "Молдавана", сам відром і рискалем заколотив якесь гадство(на складі його не було відтоді, як якусь смердючку розгрузили у церкві в 1948) і посмів оприскувати стерильне колгоспне поле в сильний поривистий вітер змінних напрямків. Та і на роботі в той день його не було- трактор він викрав з МТП.

Додано (09.08.2014, 00:15)
Уф-ф-ф.
Після цієї заяви Наливайченко сильно втратив свій авторитет(Для мене)

Цитата киви ()
Як стало відомо, 17 липня в день збиття Боїнга, по перпендикулярному маршруту , пролітав літак "аерофлоту" рейсом із Москви до Єгипту.
Розбір фактів, версій що і чому сталося триває від 17 липня. Він почався через пару годин після події.
Купа фактичного матеріалу з різних(трьох причетних і кількох непричетних) сторін забила чіткі цвяхи(безапеляційні факти)
1. В момент масового вбивства, теракту, непростимої помилки, помилки по необережності і некваліфікованості в районі досяжності Бука було ТРИ літаки- НЕ РОСІЙСЬКІ.
2. Російський ІЛ перетнув трасу МГ17 над Варшавою- десь на півгодини раніше, над Новоросією(варіанти) його і близько не було.
3. Три комплекси Бук ППО України, які могли достати один з цих трьох- були НЕДІЄЗДАТНІ.
4. Маршрут Бука на трайлері невідомий, але-
Вісім Первомайських і 3 Первомайськи на території Луганської і Донецької областей не міг не замітити і не врахувати навіть надстроковик, з якого здерли прапорщицькі погони за регулярну кражу комбіжиру з продскладу і дали завдання привезти дорізане пацьи в Чортків з Озирьин- він же спитає- з котрих- тих, що коло Борщова, чи тих, що під Бучачем. Навіть якщо БУВШОМУ ОФІЦЕРУ ППО з досвідом експлуатації Бука(а в екіпажі більше офіцерів, як сержантів і рядових) не дали комплект карт до ГАКа, не ввели в мобілу джіпіес-маршрут, то на карті автодоріг СРСР станом на червень 1971 нігтем провели лінію- через які населені пункти і куди він має рухатися до і після. Трайлер же не Квікві з 5 літрами на 100км- соляри жере неміряно.
5. Якщо маєте гумор задирати голову, як щось гуде, догори, при черговому гудінні чи інверсійному сліді біжіть до компа і запускайте цю програму-
http://www.flightradar24.com/49.47,25.92/8
В цей момент над Коломиєю пролітає рейс 7W6232 / WRC6232 Burgas-Lviv Airbus A321-231 (доки писав- вже над Франківськом і знижується).
Розказувати через три тижні баєчки про АFL-2074- НЕ ВІРЮ!! Виходячи з того, що читав. А читав багато.
Кому це потрібно?

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 10.08.2014, 01:02 | Сообщение # 72
Генерал-полковник
Сушу собі мозги...

1.Якби поїхав ось так- все в порядку.

2.Було би ось так. Тут було два лайнери, могли б збити будь-який(ВТЧ і РОСІЙСЬКИЙ). Але Бука тут НЕ БУЛО-

3.А поїхав так(хоч є і набагато коротша дорога)-

4.Результат- вогник в центрі.(справа і нижче(НМД)- російські Буки з-за паркана).
Тут було три лайнери І БУВ БУК- збили МГ-17

Згідно переговорів(СБУ) з Донецька Бук відправляють З КОЛОНОЮ БРОНЕТЕХНІКИ- прикрити і забезпечити. Виходить, і колона пішла НЕ ТУДА?

Цвяшок в голові-
Бук послали туда, де він потрібен- на південний фронт- там біля Савур-могили гарячі події, котел. Перекрити небо(і перекрили) і три бригади зваряться в котлі. Комплекс "з-за паркана" далі може лупити все, що літає, головне, що "Новоросія має Бук(звичайно, захоплений в укропів чи відремонтований!)". А другий- накриє Ізваріно. 
Піди докажи, що суслика нема!

Зрештою- я не все знаю......
Ілюстрації- звідси-
http://ukraineatwar.blogspot.nl/2014....cy.html
Прикрепления: 2513892.jpg(216Kb) · 5038014.jpg(338Kb) · 3871214.jpg(214Kb) · 9908963.jpg(334Kb)

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 17.08.2014, 19:32 | Сообщение # 73
Генерал-полковник
280 пустых КАМАЗов
Антон Орехъ  обозреватель  12 августа 2014, 17:24
Послать 280 КАМАЗов с гуманитарной помощью для Юго-Востока – это примерно то же самое, что сначала ограбить, потом зарезать, а потом присесть у больничной койки и заботливо дать попить водички. Это все равно что ударить на улице по башке дубиной, а потом участливо подложить под голову тужурку и осведомиться, не кружится ли голова. Оценить масштаб бедствия в Донбассе трудно, но понятно, что там идет война. А на войне людям приходится не сладко. Им действительно нужна помощь, потому что на войне они оказываются без самого необходимого. Но самой лучшей гуманитарной помощью, которую может оказать моя страна соседней Украине – это не 280 КАМАЗов с едой, одеждой и лекарствами. Гораздо полезнее было бы прислать туда 280 пустых КАМАЗов. А потом загрузить в них все оружие, которое мы туда отправили и всех наших людей, которых мы туда явно или тайно послали. И торжественно вернуть все это на родину. И тем самым спасти и их собственные жизни и жизни тысяч украинских солдат – а главное жителей Донецкой и Луганской областей.

Каждый день по всем существующим каналам нам показывают кадры бомбежек и обстрелов, раненых и погибших. И это действительно так. По крайней мере, это является правдой достаточно часто. И военная операция украинской армии в этом смысле такая же беспощадная, какой была военная операция российской армии в Чечне. Потому что сепаратизм невозможно победить с помощью стрельбы из танков в городской черте и бомбометания по населенным пунктам. Но можно устранить причину, по которой конфликт не только не затухает, а постоянно разгорается с новой силой. И причина эта не в Киеве и не в Донецке. Эта причина находится как раз там, откуда выехали 280 гуманитарных КАМАЗов. Эта война началась с придуманных фашистов и жидо-бандеровцев, с вымышленной угрозы русским в Крыму, с проведенного за неделю референдума и аннексии чужой территории под прикрытием фантастического вранья. Войдя во вкус, мы решили оттяпать себе еще и Донбасс.

Придумали марионеточные республики, подготовили и вооружили с головы до пят армии сепаратистов под командованием наших граждан и начали дико возмущаться, почему это Украина вместо того, чтобы с восторгом приветствовать мятеж, решила его подавить! И после этого началась настоящая война, в которой у нас уже нет шансов стать победителями без прямого военного вторжения. А без поддержки России у этих ополченцев нет шансов на сколь-нибудь длительное и успешное сопротивление. Поддерживая их, мы поддерживаем и продлеваем войну. А поддерживая войну, мы увеличиваем действительные, реальные страдания обычных людей, которые оказались ее заложниками. Поэтому единственное, чем мы можем помочь – это пустые КАМАЗы, которые приедут на Украину и увезут оттуда войну.
http://www.echo.msk.ru/blog/oreh/1378560-echo/

А тим часом- принаймі частина конвою днювала і ночуватиме в Воронежі на аеродромі "Балтімор"

http://www.moe-online.ru/news/view/298091.html

Додано (17.08.2014, 19:32)
А курці просо....
Я про те ж саме- про "Боїнг"

"     Меня несколькочеловек просило прокомментировать про версию украинскую о том, что малазийский
Боинг был сбит вместо самолета Аэрофлота, который летел практически в это же
самое время практически в этом же самом месте. Напоминаю полную украинскую
версию – она выглядит на настоящий момент так. Что в 14:09 около Первомайского
пролетал самолет Аэрофлота. Напоминаю, что Боинг был сбит в 14:20. И что «Бук»,
который зашел на территорию Украины, он сделал не очень понятный крюк. Он шел
сначала от границы, а потом он стал опять приближаться к границе – он должен
был идти в село Первомайское.

Там два пунктаПервомайских. И, вот, если бы он пришел в то другое Первомайское, а не в то, в
которое он пришел... А поскольку люди не местные, они могли легко перепутать.
То как раз по сигналу «Летит птичка» он как раз сбил бы около 14:09 вот этот
вот аэрофлотовский самолет, который упал бы на украинскую территорию, это было
бы поводом для вторжения.

Единственное, чтоя могу сказать, на самом деле, что эта версия не противоречит связному рассказу
о событиях.

Вот, есть связнаяистория о том, что случилось с малазийским Боингом. Как заехал этот «Бук» на
территорию Украины, как повстанцы сначала думали, что они сбили украинский
военный самолет. Почему именно они сбивали украинские военные самолеты в это
время, почему надо было завозить «Бук»? Потому что ПЗРК уже не доставали.
Почему надо было сбивать самолеты? Потому что украинское военное превосходство
в воздухе было очень существенным фактором. У сепаратистов не было. Украинцы
ничьи самолеты не сбивали – им не надо было это делать.

Ну и, наконец,есть видео, как этот «Бук» уезжает с территории Украины, и есть переговоры. И
есть, собственно, вот это признание Гиркина-Стрелкова, которое появилось на его
собственной страничке через 17 минут после того, как Боинг упал, о том, что они
сбили украинский самолет. Потом оно было стерто.

Так вот идея отом, что самолет-то должен быть Аэрофлота, она не противоречит этой связной
истории в отличие от истории о том, что, вы знаете, это хотели сбить самолет
Путина. Ну, можно посмотреть, где летел самолет Путина – он летел над
территорией Белоруссии. Даже не Западной Украины, а Белоруссии, да? Не
получается.

Значит, чтозначит, что эта история не противоречит наблюдениям? Ну, ничего не значит. Вот,
есть такой знаменитый анекдот про сэра Йейтса, основателя Королевского
статистического общества, которому написали письмо, что «Знаете, сэр Йейтс, я
заметил, что все короли династии Тюдоров по имени Генрих умирали по пятницам.
Значит ли это, что пятница является роковым днем для королей династии Тюдоров
по имени Генрих?» Ответ сэра Йейтса вошел вообще в анналы исторические. Он был
такой, что «Уважаемый сэр, ваш тезис не противоречит имеющейся информации.
Рекомендуем продолжать наблюдение».

Вот, с точкизрения логической меня эта теория не совсем устраивает. Почему, могу объяснить.
Прежде всего оговорюсь, что когда мы вместо фактов начинаем заниматься логикой
– там это кому-то было выгодно, это кому-то было не выгодно – то это мы
наступаем на очень шаткую дорожку, потому что, знаете, люди не всегда делают
то, что им выгодно, люди иногда делают то, что им приятно.

Но я совершенно невижу причины, по которой России надо было сбивать самолет Аэрофлота, чтобы
начать войну, потому что легко понять, что Кремль мог начать войну в любую
минуту и так, без всякого самолета Аэрофлота.   С точки зрения логической эта гипотеза не противоречитнаблюдаемым фактам в отличие от рассказов, что в Боинге тела были несвежие, но
вот с точки зрения логической мне эта гипотеза кажется, мягко говоря, излишней.
Она не соответствует Бритве Оккама, которая, как известно, гласит о том, что
никогда не следует обнажать сущности сверх необходимости. Или, как говорил
Наполеон, никогда не объясняйте злым умыслом то, что можно объяснить простой
некомпетентностью.

Вместе с тем надо,как бы, думать о том, что и злой умысел тоже существует на свете. Ну и примерно
там в 1% вероятность этой гипотезы я, все-таки, оцениваю."

Повністю-тут-http://www.echo.msk.ru/programs/code/1380648-echo/

Прикрепления: 3820571.jpg(112Kb)

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 22.08.2014, 23:23 | Сообщение # 74
Генерал-полковник
"И здесь мы подходим к главному отличию критиков и военного руководства. Все же ответственность за ход АТО лежит на последних. А чтобы критиковать со стороны – не надо ни большого мужества, ни ума. Покажите мне человека, выполняющего любую работу (от ремонта унитаза до руководства ООН) – и я за 5 минут найду сто причин для его критики. Тогда как мы смотрим на карту, и видим конкретные результаты деятельности «идиотов» и «предателей» - неуклонное сокращение территории, контролируемой террористами. Думаю, это главное."

http://sprotyv.info/ru....neralah

Додано (22.08.2014, 23:23)
КИВИ - два тижні минуло!
У Вас все в порядку?
ОБІЗВІТЬСЯ!!!!

Прикрепления: 5573745.jpg(42Kb)

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 25.08.2014, 23:30 | Сообщение # 75
Генерал-полковник
У Донецьку на центральній вулиці міста вздовж площі ім. Леніна бойовики прогнали колону українських військовополонених. Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомили місцеві жителі, які стали очевидцями того, що відбувається. «Десь майже 100 військовополонених з заведеними за спину руками пройшли колоною у супроводі терористів-конвоїрів з автоматами», - сказали співрозмовники УНІАН.
http://www.unian.ua/politic....to.html

Спочатку пожалів, що не зробили такого у Києві.
Передумав- це ж якраз за гранню цивілізації, добре, що не зробили!

ВИТЕРПІТЬ, ХЛОПЦІ, ВЕРНІТЬСЯ ЖИВИМИ!

Додано (25.08.2014, 23:30)
Що ж твориться? "Фрау Геббельс" зливає Україну?
Андрій Ілларіонов НМД досить тверезо оцінює події і течії, і цей аналіз заставляє замислитися...
 http://aillarionov.livejournal.com/2014/08/24/

"""Пакт Путина-Меркель на переговорах в Минске
Итак, совместная позиция Путина-Меркель выглядит приблизительно следующим образом:
- Двустороннее безусловное прекращение огня, что автоматически означает легализацию сепаратистов и превращение их в легитимную сторону на последующих бесконечных переговорах.
- Определение внутриполитического устройства Украины не Украиной, а Россией и Германией, в результате которого восточным регионам Украины будет предоставлен особый статус, т.е. создание «украинского Приднестровья», любимой путинской «Новороссии».
- Отказ Украины не только от вступления в НАТО, но и от какого-либо сближения с НАТО, что оставит ее под постоянной угрозой ударов со стороны агрессивного соседа.
- Отказ Украины от вступления в Евросоюз.
- Решение газовых вопросов к вящему удовлетворению Газпрома и Германии.
- За согласие Украины по всем этим пунктам «Новороссия» на Донбассе получит от Евросоюза (Германии) 500 млн. евро.

Судя по планам нынешних «хозяев Европы», по месту встречи и составу ее участников, положение П.Порошенко в Минске 26 августа 2014 г., похоже, немногим будет отличаться от положения Э.Бенеша по итогам Мюнхена 29-30 сентября 1938 г."""

В наших грудях кулі і ножі,
Нас розпято й знищено не раз,
Боже, Україну збережи,
Господи, помилуй нас.
І з колін піднятись поможи
І благослови у добрий час
Боже, Україну збережи,
Господи, помилуй нас.

Прикрепления: 8696486.png(403Kb)

Форум » Спілкування на різні теми » Українські новини » Кримські події - початок ІІІ світової війни?
Сторінка 5 з 19«12345671819»
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz