.
П`ятниця, 21.07.2017, 00:36 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 912389»
Форум » Спілкування на різні теми » Українські новини » Москва - Київ. (Відносини на рівні простих людей і не лише.)
Москва - Київ.
AdminДата: Неділя, 13.04.2014, 10:08 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Награды: 6
Статус: Offline
Що змінилося у відносиних між постими громадянами?

Ось що показують там:

http://hdzal.com/news/chelovek_i_zakon_11_04_2014/2014-04-11-7290

Your success depends on you! ​

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 13.04.2014, 10:59 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Награды: 5
Якщо чесно....

В мене немає лишньої години дивитися все підряд...
З якої хвилини до якої ідуть сюжети, які якраз характеризують "Що змінилося у відносиних між постими громадянами?"

Мене почали щляки трафляти вже на рекламі.

MarkizaДата: Неділя, 13.04.2014, 12:21 | Сообщение # 3
Сержант
Награды: 2
Добрий день всім. Зараз всі тільки говорять про відносини України та Росії. Але в основному про політиків, уряд та президентів. Але багато із нас мають родину, знайомих у Росії. У мене в Росії живе сестра. І цього літа збиралася приїхати в гості. Саме збиралася, бо чи приїде не знаю - боїться. В них на всіх каналах тільки і говорять що про бандерівців, бандитів які тільки заговориш російською - бють, з поїздів зсаджають, грабують, прикордонники через границю не пускають. І це відео є одним із багатьох таких якіими залякують простих громадян. Коли я розказую, що цього у нас не має і всьо неправда відповідає, що просто у вас таке не показують але це правда. Додивитися все до кінця мені хватило терпіння. Показують зйомки скритою камерою про те як російські журналісти тайно хотіли приїхати із Москви до Києва, та їх зсадили з поїзда, бо не було досить грошей. Крім них ще є багато інших дійових осіб, які це все коментують. Чи дійсно це може таке бути? Може хтось знає когось, хто їздив у Росію останнім часом - чи насправді поїзди ходять напівпусті і багатьох не пускають в Україну? І скільки грошей потрібно мати щоб переїхати границю?

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 13.04.2014, 13:31 | Сообщение # 4
Генерал-полковник
Цитата Markiza ()
В них на всіх каналах тільки і говорять що про бандерівців, бандитів які тільки заговориш російською - бють, з поїздів зсаджають, грабують, прикордонники через границю не пускають.
Це психоз, який навіює влада РФ.
Цитата Markiza ()
Коли я розказую, що цього у нас не має і всьо неправда відповідає, що просто у вас таке не показують але це правда.
А це вже результат психозу- навіяний стереотип бачення.
Цитата Markiza ()
Показують зйомки скритою камерою про те як російські журналісти тайно хотіли приїхати із Москви до Києва, та їх зсадили з поїзда, бо не було досить грошей
Дякую за терпіння! 
Ситуація зрозуміла. Знайшли причину не пропустити пасажирів, які відрізнялися від інших.

Додано (13.04.2014, 13:31)
---------------------------------------------

Цитата Markiza ()
чи насправді поїзди ходять напівпусті
Так
Цитата Markiza ()
багатьох не пускають в Україну
Так. Особливо тих, в кого деклароване(документи, вигляд) не в'яжеться з реальним.
В Росію- ТЕЖ.
Цитата Markiza ()
скільки грошей потрібно мати щоб переїхати границю?
Стільки, щоб прожити декларований час автономно.
Конкретно- не знаю.

кивиДата: Неділя, 13.04.2014, 14:01 | Сообщение # 5
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
скільки грошей потрібно мати щоб переїхати границю?
Згідно постанови кабміну 884 при перетині кордону в Україну, незалежно з якої країни. а також транзитні пасажири  повинні мати 812 гривень на сутки +5 днів. Тобто якщо пасажир декларує3 дні перебування в Україні йому необхідно мати 2 436 гривень на 3 суток і ще 4060 на пять суток. Цифра 812 гривень не стала а залежить від прожиткового мінімуму. Розраховується за формулою ФЗ = ((20 х Пmin) : 30) х (КД+5),
де ФЗ- достатнє фінансове забезпечення
     Пmin — прожитковий мінімум на одну особу з розрахунку на місяць
     КД — планова кількість днів перебування на території України
     +5- додоткових 5 днів.
 Щодо перетину кордону: На сьогодні перетин кордону з РФ дійсно є в якійсь мірі складний,в звязку з ситуацією. Буквально кілька днів тому їздив у Новошахтинськ. Туди без особливих пригод. Зворотній шлях, в автобусі рейс Новоросійськ-Луганськ, біля 10 молодих хлопців, без особливостей, по мові росіяни, (мова росіян відрізняється від мови російськомовного жителя України)на вигляд звичайні пасажири,таможня РФ без проблем. Таможня України, перевірили паспорти, на хлопців звернули увагу, пробили по базі, мету поїздки ,куди, і таке інше, записали паспортні дані, декларація в обовязковому порядку. В одного із них попросили предявити задекларовану суму .
  А взагалі як кажуть на кого попадеш, сюжет -заказуха чистої води.

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 13.04.2014, 14:27 | Сообщение # 6
Генерал-полковник
Цитата киви ()
біля 10 молодих хлопців, без особливостей, по мові росіяни, (мова росіян відрізняється від мови російськомовного жителя України)на вигляд звичайні пасажири
Тобто- їх пропустили?

MarkizaДата: Неділя, 13.04.2014, 14:49 | Сообщение # 7
Сержант
Награды: 2
Нічого собі! Тобто якщо їхати на 2 тижні - це14+5 днів=19 множимо на 812 в результаті більше 15 тисяч гривень - 60 тисяч рускими???? Думаю що не побачу цього року... Вона ще й каже що взагалі Україна попросила Росію з 15 числа не продавати білетів бо невизначилися із розкладом поїздів.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 13.04.2014, 14:58 | Сообщение # 8
Генерал-полковник
http://www.youtube.com/watch?v=00hq6-LWIRs#t=108
Ось зразок "бандерівщини"

Додано (13.04.2014, 14:58)
---------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=zGB1fitLh2w
Ще один

кивиДата: Неділя, 13.04.2014, 16:53 | Сообщение # 9
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Тобто- їх пропустили
Звичайно. Я думаю не було підстав не пропустити. Їх пояснень я не чув.,хто куда. Вийнли в Красному Лучі,це не доїжджаючи Луганська 50 км.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 13.04.2014, 17:02 | Сообщение # 10
Генерал-полковник
Цитата киви ()
не було підстав не пропустити
Логічно і зрозуміло.

кивиДата: Неділя, 13.04.2014, 17:11 | Сообщение # 11
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата Markiza ()
Думаю що не побачу цього року...
Чому? Я ж кажу на кого попадете. З сторони Росії точно проблем не буде. Можливо до жінок з дітьми інше ставлення. Хоча там є припис, щось типу того ,що та сторона яка приймає гостей забезпечує життєдіяльностю. Тобто для гарантії необхідно навести довідку в ОВІРі. Можливо як варіянт Ви даєте запрошення, з описом гарантій, висилаєте, а сестра при перетині кордону(якщо потребують)предявляє.
  Я пригадую випадок, ще наприкінці 90 років. Їду в командіровку. Поїзд Сімферопіль-Челябінськ, на митниці провірили документи, догляд багажу. В купе зі мною їде бабуся з гостей, Її сестра положила в слоїчок сметанки, сирку, цибульку сіянку. Митник так прискіпливо провіряв баночку з сметаною, що я був ладен провалитися скрізь підлогу. Я думав ,що пальця запхає в банку. також цибуля недавала йому спокою. В мене була в боковій кишені палочка з виноградної лози, (зворотня дорога через Москву) заміряв дітям ножки,щоб купити взуття. Так він і на зуб пробував. Скільки приходилось їздити, це єдиний випадок. Був інший випадок. Лечу з Мінвод, фотографія в паспорті просрочена 3 роки, ну так вийшло. В кишені авіаквиток і рубель на проїзд з аеропорту в місто." Горний орел" в чині сержанта в аеропорту вже після регістрації вилучає в мене паспорт і знімає з рейса,кажучи "поездом поедешь" а грошей то нема!  Я до нього і так і сяк він в ніяку. Коли забігла відповідальна в накопичувачу, щось там йому сказала, він віддав паспорт і я полетів своїм рейсом. Все залежить від людини.

AdminДата: Неділя, 13.04.2014, 21:32 | Сообщение # 12
Генерал-майор

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Субота, 19.04.2014, 20:10 | Сообщение # 13
Генерал-полковник
http://ua.racurs.ua/518-ukraincy-rossiane

Непоганий аналіз ситуації.

AdminДата: П`ятниця, 09.05.2014, 22:35 | Сообщение # 14
Генерал-майор
Прикрепления: 8048316.jpg(86Kb)

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Субота, 10.05.2014, 22:53 | Сообщение # 15
Генерал-полковник
Коли важко розібратися, що твориться- загляньте на "Эхо Москвы" в "Код доступа".
Юлія Латиніна досить зважено аналізує події.
http://www.echo.msk.ru/programs/code/1316798-echo/

Форум » Спілкування на різні теми » Українські новини » Москва - Київ. (Відносини на рівні простих людей і не лише.)
Сторінка 1 з 912389»
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz