.
Понеділок, 25.09.2017, 22:26 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 9«12345689»
Форум » Спілкування на різні теми » Українські новини » Москва - Київ. (Відносини на рівні простих людей і не лише.)
Москва - Київ.
ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 30.09.2014, 22:54 | Сообщение # 46
Генерал-полковник
Награды: 5
Статус: Offline
Цитата киви ()
хочеш пропіаритись
А хто пропіарився в Харкові?
Хтось вже заявив про свою заслугу?
Цитата киви ()
сядь на БТРа з кулеметом , звільни хоча б оне село
Це Ляшко. Він пропіарився, і успішно! 
Цитата киви ()
в зРаду!

На мій особистий превеликий жаль, інформаційну війну з Росією, москалями ВИ ВЖЕ ПРОГРАЛИ.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 30.09.2014, 23:10 | Сообщение # 47
Генерал-полковник
http://www.youtube.com/watch?v=5uHs37VhBxc#t=232

Вкрав у Ілларіонова
http://aillarionov.livejournal.com/737046.html#comments
Прикрепления: 7240570.jpg(57Kb)

кивиДата: Середа, 01.10.2014, 13:25 | Сообщение # 48
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
А хто пропіарився в Харкові?Хтось вже заявив про свою заслугу?
я не відслідковував спеціально хто цим конкретно займався, вважаю що одна із партій. Це також суто моя думка. А хто саме я думаю що скоро
дізнаємось.  Саме основне щоб не було другого донбасу. А мотивів так
вважати більш чим достатньо, тим більше два студенти в Харкові
навчаються, родичі дружини в Харкові проживають, і сам буваю по 2 рази в
місяць а то і частіше, а приїжій людині все кидається в очі, тим більше повторюється те що відбувалось напередодні в донбасі.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
На мій особистий превеликий жаль, інформаційну війну з Росією, москалями ВИ ВЖЕ ПРОГРАЛИ
Кожна особа має право на власну думку і я неможу Вам заперечити в цьому. Але памятайте що людині властиво помилятись. Нічого особистого.

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Середа, 01.10.2014, 21:49 | Сообщение # 49
Генерал-полковник
Цитата киви ()
вважаю що одна із партій.
І я так вважаю.
Цитата киви ()
хто саме я думаю що скоро дізнаємось
Або і ні- якщо дальші події не сприятимуть цьому. Навіть при сприятливих- це вже буде запізно.
Цитата киви ()
щоб не було другого донбасу

Вважаєте, що Харків може повторити донецько-луганський варіант?
Для цього є достатньо контиґенту(активного, пасивного, байдужого)?
Цей контиґент готовий кинути область в хаос Луган-Донського кшалту?
Достатня кількість управлінців, правоохоронців, армійців для нейтралізації впливу Києва, Дніпропетровська?
Достатня кількість зброї, боєприпасів, спорядження в потенціально легкодоступних місцях(як у Криму та Луган-Донії ТОДІ)?
Явно недостатня кількість активного українського та проукраїнського контигенту?
Події в Харкові і на Харківщині є тотожною калькою з Луган-Донських?

Я питаю серйозно, КИВИ, і надіюся на серйозну відповідь.
Ви ж наш власкор в зоні особливої уваги.(І один з моїх власкорів).
Цитата киви ()
Але памятайте що людині властиво помилятись.
Знаю. 
Я жорстоко помилився в 94- не повірив, але вимушено прийняв, як факт, що настали нові часи.
Я помилився в 2004- відстоював Ющенка. Помилка не в тому, що я його відстоював, а в тому, що він виявився недостойним тієї довіри народу.

Додано (01.10.2014, 21:49)
---------------------------------------------
Ось тут- http://pidzamochok.at.ua/forum/4-78-1512-16-1411072074
я висловив свою точку зору на події. І не відказуюся від неї- не бачу доказів. 
Масмедійні стогони, зойки плачі і заклики- не докази. Це теж точка зору окремих людей.
Не бачу вагомих причин.

Цитата киви ()
неможу Вам заперечити в цьому

Можете.
Ви там- в гущі, в пеклі. 
Дайте відповіді на мої питання.
Я врахую Вашу точку зору, Ваші погляди, Ваші переконання.

qwДата: Четвер, 02.10.2014, 18:27 | Сообщение # 50
Сержант
Награды: 1
На мою думку чим дальше на захід Луган-Донецький кшалт все важче буде провести:
1) процент за і проти міняється
2) влада і головне люди вже трохи підготовлені до такого розвитку подій - не пройде

Щоб пройшло - треба Путіну щось міняти: пройде лише більш радикальний спосіб, або затяжний -  років так через три.

кивиДата: Четвер, 02.10.2014, 21:46 | Сообщение # 51
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Вважаєте, що Харків може повторити донецько-луганський варіант?
При такій тенденції як зараз-може. Тільки Харків як місто но не область.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
ля цього є достатньо контиґенту(активного, пасивного, байдужого)?
Я думаю так, для  цього є достатньо проросійсько налаштованого контингенту, як місцевого,так і заїхавшого, і надалі заїзджаючого. На донбасі достатня кількість вояків РФ, тепер з українським паспортом іде міграція в глибину країни "козачків" і ще більше невизначених, а можливо на 60-70% проросійських. Нажаль але це так.Але є хороша новина, це те що на окупованій території народ просипається , побачивши істинну картину ситуації.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Цей контиґент готовий кинути область в хаос Луган-Донського кшалту?
Такому контингенту все фіолетово,головне заробіток. А це якраз сама болюча тема. Харківські підприємства, які були завязані на росію наразі призупинено. Альтернативи нема. Комуналка подорожчала. Для прикладу в Києві вода тільки буде 5 гривень куб а ми платимо 7.50 вже кілька років. І по друге в районах окупірованих територій вже по трубах качають російський газ, і електроенергія. Тому і на сьогодні масово бомбиться сепаратистами Луганська ТЕС яка знаходиться у містечку Щастя,яка під контролем України. Так як Луганська область відключена від електропостачання від України, північна територія забезпечується від Щастя, а південна вже підключена до росії. Інфа 100% сьогодні розмовляв з Ровеньками. Тай Москаль по моєму десь заїкався про ситуацію.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Достатня кількість управлінців, правоохоронців, армійців для нейтралізації впливу Києва, Дніпропетровська?
На це питання я неможу відповісти. Але можу сказати відверто-день сьогодні такий було багато звінків з різних регіонів, від людей яким в мене нема підстав не довіряти. З чого зробив висновок, що Києву стали не довіряти багато людей. Вказувались конкретні причини. Я думаю Вам також вони відомі. Ситуація дійсно стає важкою.

Додано (02.10.2014, 21:46)

Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ
Достатня кількість зброї, боєприпасів, спорядження в потенціально легкодоступних місцях(як у Криму та Луган-Донії ТОДІ)?
На це питання також важко відповісти, але незабувайте з ким граничить з
півночі область. А також незабувайте про кількість вояків вздовж
кордону, у сусіда.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ
Явно недостатня кількість активного українського та проукраїнського контигенту?
Сказати про явність важко но відчувається. можна навіть сказати -моя хата з краю.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ
Події в Харкові і на Харківщині є тотожною калькою з Луган-Донських?
якщо вже завезені шеврони в Луганськ  ХНР, то як можна розцінювати?
  Я хочу наголосити,що всі відповіді я роблю на власних баченнях ситуації.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 02.10.2014, 23:01 | Сообщение # 52
Генерал-полковник
Цитата киви ()
може. Тільки Харків як місто но не область
Так. І ще кілька райцентрів- якщо згарячу.
Цитата киви ()
достатньо проросійсько налаштованого контингенту, як місцевого,так і заїхавшого, і надалі заїзджаючого.
В Харкові. І райцентри.
Цитата киви ()
є хороша новина, це те що на окупованій території народ просипається
Так це на окупованій. Здалеку не так видно нюанси.
Цитата киви ()
Такому контингенту все фіолетово
Але чи зможе він накрити і ізолювати Харків і ближні міста?
Цитата киви ()
ми платимо 7.50 вже кілька років
Ми платимо по 6 вже пару років.
Цитата киви ()
районах окупірованих територій вже по трубах качають російський газ, і електроенергія
Продовжують постачати, збільшуючи обсяги. ЛЕП і труби окремі є вже досить давно

Додано (02.10.2014, 23:01)

Цитата киви ()
Тай Москаль по моєму десь заїкався про ситуацію.
про Луганщину. Десь проскочило, що Харківська Облрада зірвала роботи по АТО.
Цитата киви ()
Ситуація дійсно стає важкою.
В порівнянні з райдужними днями до-Іловайська.
Цитата киви ()
але незабувайте з ким граничить з півночі область.
Спробуй забути- нагадають!
Цитата киви ()
моя хата з краю.
Україна програла інформаційну війну, як частину гібридної. Це результат.
Цитата киви ()
вже завезені шеврони в Луганськ  ХНР, то як можна розцінювати?
По різному. В т.ч. як моральний тиск.
Цитата киви ()
всі відповіді я роблю на власних баченнях ситуації.
Я цього і просив. А по НЕТу я можу понипати і сам.
Дякую, КИВИ!
В загальному- не гірше, ніж я думав. Але і не краще.

AdminДата: П`ятниця, 03.10.2014, 00:28 | Сообщение # 53
Генерал-майор
Награды: 6
На жаль не проставлені роки чи хоча б століття...

Your success depends on you! ​

кивиДата: П`ятниця, 10.10.2014, 08:08 | Сообщение # 54
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Коли вже почали писати в цій темі про відносини, тоді напишу саме тут про наступне.
Було поставлене питання про процент підтримки. Я відповів, але думаю що відповів не вірно, чому пояснюю.Питання стосувалось Хркова і області, там приблизно так як описано, а що стосується Луганської,боюсь ,але в звязку з подіями які пройшли на тижні, ставлення до української влади погіршилось суттєво.
І так по порядку.В Сєверодонецьку вчора померла жінка 25 років в хірургічному відділені генікології. Причина смерті-наслідки групового гвалтування. В понеділок в 14.25 в м. Сєверодонецьк мікроавтобус білого кольору, з пізнавальними знаками -жовта полоса .номерні знаки заклеєні жовтим скотчем. Місце події вул Курчатова, стоянка магазину "Сільпо". Підозрювані-двоє чоловіків в комуфлірованій одежі з автоматами АКСУ-74. Підїхавши до жертви в притул, заштовхнули жінку в мікроавтобус, і повезли в напрямку шосе будівельників. Пізніше жінку було найдено у важкому стані з признаками гвалтування в лісовій смузі між Сєверодонецьком і селом Метьолкіне. Викликано швидку. Наслідок - летальний . Винуватців не знайдено.
 Подія 2. Мій особисто знайомий працює на "Азоті" 8 жовтня,день зарплати, час 18.10, направлявся до дому ,з бутилкою пива, звичайно відкритою, попивав після прийнятих 150 грам оковитої в генделику. Назустріч патруль, чорна форма без знаків розрізнення, автомати , і все як положено-патруль! Попросили паспорт, але так як в місті не було ніякого оповіщення про носіння документів, звичайно мало хто носить з собою паспорт. Під час окупації ЛНР про таке було повідомлено народ носив документи. В нього паспорту не було .але запропонував пропуск. На ньому є фотографія, вказано табельний номер, посада, виробництво, цех. В принципі той самий документ, подивились, ага працюєте? Так! -молодець! А розкажіть, або проспівайте перший стовпчик гімну України. Той відповів що незнає. А сам дядько під 120 кг з відповідним комком нервів у відповідному місці. Ті йому тоді віджимайтесь 20 разів. Я запитую ну і що віджимався? А куди діватись? І про такі речі і раніше чув ,але не вірив, не хотів вірити. Але те що трапилось, мене самого чуть не привело в шок.

Додано (10.10.2014, 08:08)
А про день тиші чи перемиря неварто навіть слухати. Кожен день чую гул і грохіт від розриву градів і мін, як з тої так і нашої сторони. Вчора знов була обстріляна ТЕС в м Щастя небуло світла ,води. Піл Лисичанськом стоять блок-пости так ті обстрілюють по 10 хвилин через кожні 30 хвилин.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 10.10.2014, 20:14 | Сообщение # 55
Генерал-полковник
Доволі цікаво, хоч, зрештою нічого дивного.
Цитата киви ()
ставлення до української влади погіршилось суттєво.

а)Пара осіб з ознаками криміналу замучила жінку. Від понеділка до п'ятниці винуватців не знайшли.
Висновок цілком "логічний"- винні сили АТО(їх тут як гною), Гелетей,Турчинов, Яценюк і Порошенко!
І агентство ОБС-ДХС рознесло миттєво!

б)Кілька осіб вирішили трохи погратися з випадковим пиячком. Погралися- на українсько- фізичних нотках.
 Висновок теж цілком "логічний"- винні сили АТО(їх тут як гною), Аваков,Турчинов, Яценюк і Порошенко!
А що ж жертва?
Може, кинулася шукати "правоохоронців"? Та нащо? Те ж агентство рознесе!

Може й знаєте, але нагадаю- в 70-80 роки(це ще був атеїстичний союз) ініціативні групи з селян і міщан Галичини мислимими і немислимими способами проривалися в Москву в комітет по справах релігій- протестувати проти закриття і відкривати закриті церкви. Так, їх було небагато, але в половині випадків вони добивалися свого. Там завдання з Москви були нереальні- добратися до Заліщик ДО ЗАВТРАШНЬОГО ОБІДУ, виготувати документацію ДО РАНКУ і т. д.
Це робили- поїхали в Москву, а в день прийому у Карпова(здається) на столі вже лежали витяги з кримінальних справ- кража електромоторів, розбазарювання народного майна, напади на держслужбовців і охоронців громпорядку.

Я знаю, що відсоток осіб з кримінальними замашками в силах АТО не нижчий, ніж в місцевостях, з яких комплектувалися підрозділи. Але, вибачайте, рівень криміналу росте з заходу на схід. І я впевнений, що кримінальність учасників АТО НИЖЧА, ніж у Луган-Донії.

НЕ ТУДИ Б’ЄШ,ІВАНЕ!(О.Довженко).
У нас тут сказ теж. Серед передвиборних платформ я не знайшов НІ ОДНІЄЇ без зойків-нас зливають, всі зрадники, всі злодії, всі агенти Путіна, війна до перемоги. Тільки ПЕРСОНАЛЬНЕ Я приведе вас до світлого майбутнього!
Донедавна в мене було три ймовірних кандидати на мій голос- Порошенко, Тур-Яц, Свобода. Тур-Яц відпадає- побачив у списках гниду, якої НЕ ХОЧУ бачити у ВР.
Залишилося 2 варіанти. Приблизно так і з мажорами.

І на вибір не вплинуть стогони типу-"цукровий не запустили- куда дивиться Порошенко?" і т.д.
І буду свою думку відстоювати.

Цитата киви ()
неварто навіть слухати
Кого слухати? Рувесну? форум Севастополя? радіо "Свобода? "Інформспротив"- Я не слухаю, я читаю.
І картина ясна- Якщо Україна НЕ ЗАВЖДИ дотримується умов припинення вогню, то Луган-Донія МАЙЖЕ ЗАВЖДИ  НЕ ДОТРИМУЄТЬСЯ.

кивиДата: П`ятниця, 10.10.2014, 22:06 | Сообщение # 56
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
І картина ясна- Якщо Україна НЕ ЗАВЖДИ дотримується умов припинення вогню, то Луган-Донія МАЙЖЕ ЗАВЖДИ НЕ ДОТРИМУЄТЬСЯ.
Я не стараюся осуджувати , або вигороджувати одну чи іншу сторону, Ви просили я пишу , хоть і гіркі але факти. масмедія Вам цього не припіднесе. Ось сьогодні Порошенко відвідав Сєверодонецьк, хотілось потрапити в міський БК ,та куди там, охорони уйма, в залі тільки запрошені, половина привезені, хто? звідки?-питання, а злі язики понесли ,що спеціально возить з собою для антуражу. Ясна річ що окрім мене-пересічного жителя є чиновники різних рангів області, і з ними я думаю у Порошенка є про що говорити, а ми так електорат.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 10.10.2014, 22:40 | Сообщение # 57
Генерал-полковник
Не ображайтеся, КИВИ!
Картина складається з тисяч точок.
Ваші факти- неприємні, але реальні.
І тут таке є.
Цитата киви ()
в залі тільки запрошені, половина привезені, хто? звідки?
Думаю, навіть своїх, місцевих Ви не всіх знаєте, а сусідів- тим більше.
Не пустили- не бачу дива- ризик є, і збільшувати ще- не варто.
Колись запитаєте Порошенка при нагоді!

кивиДата: Субота, 11.10.2014, 08:09 | Сообщение # 58
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Думаю, навіть своїх, місцевих Ви не всіх знаєте
Місцеві на таксі ,ой !автобусі, в БК не їздять biggrin

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 14.10.2014, 17:11 | Сообщение # 59
Генерал-полковник
Добровольцы АТО - вчерашним "старослужащим":

Дембель ты хочешь? Иди воюй!

http://www.radiosvoboda.org/media/video/26635514.html
Прикрепления: 8344864.jpg(54Kb)

кивиДата: Середа, 15.10.2014, 08:32 | Сообщение # 60
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Переглянув відео. В часи союзу в Афгані багато хто переслужував доходило і до  пів року. Моя думка така. Дати дембель, а на місцях прислати повістку на перепідготовку і на схід. Вирішиться проблема , типу строковиків на передову не брати. Сам особисто проходив через це, взяли виконав свій обовязок,  і чуть не попав вдруге. з 22років на аптеку працюю,  Розумію що чисто по людськи це не вихід, (сам пройшов через це-поторюсь) але яка поведінка "дембелей"? Може хтось скаже не положено, або ще якісь відмазки, не пройде по тій простій причині ,що країна в небезпеці, і тоді їх можна притягувати за відмову, а так ,на даний момент ,вони по своєму і по закону праві. От тільки незнаю Галетей вспів підписати приказ про демобілізацію, чи ні? Але! щось мені підказує ,що це закид від сусіда. Коли в військах такі настрої, що можна казати про мирних східняків?  Ці соцсєті ....промивка мізків, до добра не доводять.

Сообщение отредактировал киви - Середа, 15.10.2014, 08:35

Форум » Спілкування на різні теми » Українські новини » Москва - Київ. (Відносини на рівні простих людей і не лише.)
Сторінка 4 з 9«12345689»
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz