.
П`ятниця, 24.11.2017, 22:16 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Спілкування на різні теми » Новини Тернопілля » На Тернопіллі найнижча середня зарплатня в Україні - 1941гр.
На Тернопіллі найнижча середня зарплатня в Україні - 1941гр.
AdminДата: Четвер, 01.03.2012, 01:40 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Награды: 6
Статус: Offline
За даними Держкомстату, середня заробітна плата в нашій країні складає 2722 гривень.
Найбільше заробляють у столиці - 4148 гривень, найменше - на Тернопільщині.
У нашій області середня зарплатня - лише 1941 гривня.

Your success depends on you! ​

MarkizaДата: Неділя, 04.03.2012, 12:19 | Сообщение # 2
Сержант
Награды: 2
Зате наших земляків за кордоном найбільше.
І кожен другий із нас окрім української непогано володіє ще як не менше однією, а буває двома-трьома іноземними мовами (італійською, іспанською, португальською, польською, чеською...).

Сообщение отредактировал Markiza - Неділя, 04.03.2012, 12:22

кивиДата: Понеділок, 02.04.2012, 22:30 | Сообщение # 3
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Те що за кордоном найбільше , це не показник. Область залишається на дотації у держави, а проще кажучи, трутень. Можете сердитись можете ні , але це гірка правда, і тут нема чим тішитись.

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

qwДата: Вівторок, 03.04.2012, 22:57 | Сообщение # 4
Сержант
Награды: 1
Quote (киви)
Область залишається на дотації у держави, а проще кажучи, трутень.

У кожній (або майже у кожній) державі є подібне явище. Це є у Італіїї (північ підтягує південь), в Євросоюзі: Грецію "за вуха" витягнули списавши міліонний борг...
Та тільки західняки залишаючись на дотації у держави живуть не гірше за інших. Чого не має у інших країнах.

кивиДата: Середа, 04.04.2012, 20:52 | Сообщение # 5
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Quote (qw)

У кожній (або майже у кожній) державі є подібне явище. Це є у Італіїї (північ підтягує південь), в Євросоюзі: Грецію "за вуха" витягнули списавши міліонний борг...
Та тільки західняки залишаючись на дотації у держави живуть не гірше за інших. Чого не має у інших країнах.

Я і не пробую доказувати інше. Но є одне НО!. Вся справа в тому що ті самі італійці не їдуть на заробітки так масово в інші країни , як наші співвітчизники. І ще така . на мій погляд риса . західняків. яка відрізняє від тих самих східняків. це матеріалізм, міщанство. Колись . років так 20 назад, будучи в командіровці за кордоном, я був вражений різницею рівня життя. Але провівши певний час зрозумів одну істину,( я можу помилятись), країна яка живе за рахунок імпорту, практично втрачає конкуренцію на світовому ринку. І що ми маємо на сьогоднішній день?. Як казав Кравчук, шо маєм то має. Але це не віхід з положення. До чого я веду ?. Все просто. Знаючи плодовитість західних земель, і не тільки західних і знаючи що вирощують на сьогоднішній день на цьому чорному золоті, а також усвідомлюючи що буде з цією землею через ближчих 10 років поневолі стає страшнувато. Також приходять спогади тих самих 80-90 років, коли в селах в кожному дворі повно худоби, а мяса молока не купиш, і навпаки, день сьогоднішній, в любій "Курдибанівці"в магазині можна купити від самої дешевої до самої дорогої ковбаси і модочних продуктів. І на цій самій "кормилиці "практично нема кому працювати!. Тому що не ВИГІДНО! Краще працювати за гроші за кордоном, ніж на землі, а різниця в курсі спичиняє на благополуччя тих сімей чиї родичі працюють за кордоном. Тепер щодо якості життя. Все просто. За рахунок іншого регіону , дотаційний регіон країни тягне з бюджету кошти на оплату пенсій, зарплатню лікарям, вчителям, бюджетній сфері і таке інше. Хто наповнює бюджет країни? Звичайно більш промислові райони, тому ,що сільське виробництво збиткове- навіть в Франції, Португаліїї, і в загалі в любій країні. А коли трудоспосібні версти населення працюють за межами країни, тут нема різниці в якій країні, практично вони працюють на благо своєї сімї. Те що пересилають кошти в Україну, від цього державі нема ніякого зиску, окрім банків , які проводять банківську операцію.

MarkizaДата: П`ятниця, 06.04.2012, 08:50 | Сообщение # 6
Сержант
Награды: 2
Quote (киви)
Те що за кордоном найбільше , це не показник. Область залишається на дотації у держави, а проще кажучи, трутень. Можете сердитись можете ні , але це гірка правда, і тут нема чим тішитись.

Ніхто й не тішиться! Коли б була робота у нас, хто б хотів їхати за кордон і лишати дітей, сім'ю, яка часто після поїздки розпадається... Та роботи не має і хто у цьому винен? Хто ж винен у цьому, що наша область "трутень"? Невже ми?

кивиДата: П`ятниця, 06.04.2012, 20:13 | Сообщение # 7
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Ні!!! Я ні в якому разі ,навіть в самій страшній думці в мене не було бажання когось звинувачувати. Я просто був приголомшено вражений , коли побачив на місці ферми, пустир!. Я ніяк не міг збагнути, куди все це ділось? Думав невже я скитаючись по світу пропустив друге пришестя "москалів"? Та ні вони наоборот це все побудували, або правильніше сказати при їхній "помочі". Так їх 20 років як нема. Також чув ,що хтось хотів на цім місці побудувати, чи відновити ,ще ті приміщення ферми, які були неповністю розкрадені , і зробити комплекс по вирощуванню свиней. Хороша справа, але нажаль видно не судилося, опять таки з подачки чиновничка місцевого рівня.А той самий цегельний завод?. Працював, весь район побудовано на цеглі. Правда якість некудишня, але це були технології 19 сторіччя, можна було б впровадити і сучасні технології. Короче кажучи, провірено на своїй шкірі, поїхав на заробітки перший раз дійсно по причині нехватки грошей. Зїздив пару раз і затягує, а затягує проста річ. Поїхав і нема проблем з сопливими дітьми, роботою по дому, господарці, коли захотів випив, і ніхто не "гризе" ,що прийшов пяненький. Так жити веселіше. Приїхав раз у рік , побачив сімю і знову на чужбину.А це дійсно страшно, тому що діти ростуть в думках, виросту також поїду за кордон, там платять, там добре. От тільки чи на багато хватить здоровячка? А коли стукне 60 рочків, що тоді?. Значить вихід один, потрібно заняти більш життєву позицію, трошки думати головою, і робити правильні рішення. А вони не за горами.

Форум » Спілкування на різні теми » Новини Тернопілля » На Тернопіллі найнижча середня зарплатня в Україні - 1941гр.
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz