.
П`ятниця, 24.11.2017, 11:26 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Tolja 
Форум » Все про село » Історико-краєзнавчі факти і знахідки форумчан. » Спільна база даних. (Спільна база даних(архів файлів) активних учасників форуму)
Спільна база даних.
ladyvlasna66Дата: Середа, 30.03.2016, 21:34 | Сообщение # 1
Сержант
Награды: 1
Статус: Offline
Всім доброї пори доби.
Дявно я в Вас тут не був, бачу трохи є нового матеріалу і є в мене одна пропозиця розгляд якої  я хочу винести на обговорення.

В нас Всіх( активних учасниках форуму) на ноутбуках чи пк є багато інформації яка зараз в дефіциті, яку важко здобути, таке інше... і думаю ніхто б не хотів що недай Бог через якусь поломку чи збій вона в нас пропала. Це буде своєрідний Бек-Ап файлів особисто кожного.
До чого я веду...

Я є власником домену buchach.in на нього в мене выдкритий аккаунт Google Apps for Work EDU (детальніше - https://www.google.com/edu/products/productivity-tools/ ) підключений безлімітний по розміру Google Диск...
Цей аккаунт я підтвердив відповідними документами які просили надати Служба підтримки Гугл.

Ідея наступна. Створити спільну базу даних для обмеженого кола осіб цього форуму в якій будем кожен особисто тримати файли, і одночасно вони будуть доступні нашому колу осіб.

Я створюю особистий аккаунт для кожного (Галл,Киви,Толя ...) і на сервісі створюю нашу окрему група(спільний доступ для бази). Тобто кожен закидає файли особисто в свій кабінет і має всі права над ними тобто є власником) і за ним зберігаються всі авторські права...
П.С. З Галл Скоморохом ми перекинулись декількома словами в ПП і вирішили винести цю тему на публічне обговорення.
Всі питання, пропозиції, загуваження пропоную обговорити тут.

Дякую

кивиДата: Четвер, 31.03.2016, 07:22 | Сообщение # 2
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Цитата ladyvlasna66 ()
Ідея наступна. Створити спільну базу даних для обмеженого кола осіб цього форуму в якій будем кожен особисто тримати файли, і одночасно вони будуть доступні нашому колу осіб.
Доброго здоровячка Всім! Такий собі, на  початок 2000 років файлообмінник в мережі? Чи можливо щось єнче? Можуть виникнути  питання що до плагіяту- окрім особистого матерялу,Нє?

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

Сообщение отредактировал киви - Четвер, 31.03.2016, 07:23

ladyvlasna66Дата: Четвер, 31.03.2016, 10:24 | Сообщение # 3
Сержант
Спільна база даних для обмеженого кола осіб.
Щодо плагіату, це закритий доступ учасників

Сообщение отредактировал ladyvlasna66 - Четвер, 31.03.2016, 10:27

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 31.03.2016, 15:27 | Сообщение # 4
Генерал-полковник
Награды: 5
Цитата киви ()
Можуть виникнути  питання що до плагіяту- окрім особистого матерялу
Все може виникнути,звичайно.
Але рамки вже поставлено- обмежене коло осіб- однодумців.
Від себе- якщо такий проект вдасться- я завантажую на нього ВСІ свої матеріали(аби часу вистачало закинути). 
Питання плагіату- в першу чергу питання порядності. Думаю, в більшості випадків копірайту достатньо буде зауваження автора копіпосту-"використано матеріал вшп Ім'ярек". В деяких випадках можна буде грифувати якісь матеріали- "читай, знай, але не обнародуй повністю" чи-"використовувати тільки з особистого дозволу власника". Зрештою- запаролений архів для супер-інтимних чи квазі-мега-цінних матеріалів. Та в нас таких не так уже і багато.
В мене є купа матеріалів, до яких я би з превеликим задоволенням допустив редактора- навести порядок.

Я-ЗА!

кивиДата: Четвер, 31.03.2016, 18:39 | Сообщение # 5
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
я також не проти.

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

ladyvlasna66Дата: Четвер, 31.03.2016, 21:46 | Сообщение # 6
Сержант
Tolja, admin, Ви де?

AdminДата: П`ятниця, 01.04.2016, 15:08 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Награды: 6
Доброго дня всім. Вибачте за довгу відсутність, та на мою думку, писати потрібно коли маєш про що...

Дуже цікава пропозиція поступила від ladyvlasna66, за що велике спасибі. Свого часу я довго шукав місце де б можна зберігати певну важливу інформацію, яку б не хотілося втратити під час поломки, викрадення та т. п. компа. Є багато сервісів, котрі пропонують такі послуги, та всюди безплатний варіант обмежується обємом.
Але завдяки ladyvlasna66 ми отримали унікальну можливість користуватися сервісом лідера веб ринку.

Але хотів би застерегти, що довіряти повністю не потрібно нікому. В мене був випадок, коли я довірився подібному сервісу (правда менш іменитому), але через деякий час він зник без попередження. І коли б я не мав копії на дисках - так все б пропало. Тому робіть висновки. Щодо Google Apps for Work EDU, ladyvlasna66 у ПП мене переконав.

Your success depends on you! ​

ladyvlasna66Дата: П`ятниця, 01.04.2016, 15:26 | Сообщение # 8
Сержант
Цитата
Але хотів би застерегти, що довіряти повністю не потрібно нікому. В мене був випадок, коли я довірився подібному сервісу (правда менш іменитому), але через деякий час він зник без попередження. І коли б я не мав копії на дисках - так все б пропало. Тому робіть висновки.

Цілком з Вами згоден!
Цитата
І коли б я не мав копії на дисках
- в даний момент навпаки. Всю інформацію тримаємо на жорстких дисках а Бек-ап в спільній базі.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 03.04.2016, 09:37 | Сообщение # 9
Генерал-полковник
Цитата Admin ()
Є багато сервісів, котрі пропонують такі послуги
Гугль,Яндекс,МайлРу по 2-4 клони -всього 110га. в мене. Плюс файлик- "що куда втичив". Коли посипався черговий вінчестер(відслужив 10 років вірою і правдою)- почухав ........ - жаль, але особливих емоцій не було. Правда, СТЄГНУТИ десь біля 30га з НЕТу- пішло парунадцять вечорів.
Так що ввечері спробував закинути на "манну небесну"(королівський дар вшп ladyvlasna66  ). Є деякі нюанси, але в загальному-мегакул, як виражається моє внучатко!

Одне застереження- те, що для мене важливе, неповторне, незаміниме, для когось може бути непотребом. Не копайте і не дзюхайте під ребра!
Ілюстрація- я привіз за 45 км(куля земска росте-колись було 40) півтонни щебеню і три мішки цементу і віддав за дурну плитку1,80х1,0мтовщиною 8 см
 червоного пісковику. А плитку не спромігся забрати вже 4 роки!

Аби тільки вшп ladyvlasna66 не звернув увагу на апетит!

AdminДата: Неділя, 03.04.2016, 11:44 | Сообщение # 10
Генерал-майор
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
всього 110га
Найкращий варіант для вас - це зовнішній вінчестер на 500 Гіг чи навіть 1 Тера. Практично не летить, бо використовується лише коли треба, а не при кожному включенні компа. Горя б не знали. Щоправда задоволення не з дешевих.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 03.04.2016, 11:55 | Сообщение # 11
Генерал-полковник
Гммммммм.....
Як показує практика двох моїх знайомих, які користуються такими девайсами, реальний строк служби- пару сотень запусків. А в ролі внутрішнього- працюють роками.

Приблизно, як з зварювальними інверторами- якщо кожен день, працюють рік-два. якщо раз в два-три місяці- чотири- шість включень.

Ідеальний варіант, коли комп і вінчестер взагалі не відключати.

AdminДата: Неділя, 03.04.2016, 12:05 | Сообщение # 12
Генерал-майор
Користуюся вже 3 з лишнім роки. Seagate SRD00F1. Частота включення в сер. 1 раз на місяць. Щоправда подарок привезений з-за кордону.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 03.04.2016, 13:12 | Сообщение # 13
Генерал-полковник
О! Сєга, та ще і з-за бугра, а мо’ з-за води! 
В мене такий тарабанить вже 8 років- викинули в Кенадах, бо голосно стукає!
Не рівняйте з нашими перебирками чи китайським нонеймом під лейбою!

AdminДата: Неділя, 03.04.2016, 14:47 | Сообщение # 14
Генерал-майор
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Сєга, та ще і з-за бугра, а мо’ з-за води!
Вгадали. Та все ж маде ін чіна.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 03.04.2016, 15:16 | Сообщение # 15
Генерал-полковник
Тоді відкрию стррррашну таємну таємницю- вся начинка Вашого компа- ЧІНА! Навіть якщо він "Мейд ін юеса".
Донедавна тільки процесори не штампувалися в  китаї- ембарго. Тепер вже Китай має свої- на рівні 65нм.
Вся справа не в походженні, а в призначенні- ДЛЯ КОГО?

Форум » Все про село » Історико-краєзнавчі факти і знахідки форумчан. » Спільна база даних. (Спільна база даних(архів файлів) активних учасників форуму)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz