.
Субота, 22.07.2017, 02:42 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 9«1234589»
Модератор форуму: Tolja 
Форум » Все про село » Історико-краєзнавчі факти і знахідки форумчан. » Бойовий (траурний) шлях з'єднань. (Систематизація поховань в роки ВВВ.)
Бойовий (траурний) шлях з'єднань.
ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 03.02.2014, 22:42 | Сообщение # 31
Генерал-полковник
Награды: 5
Статус: Offline
Цитата Tolja ()
По 8 сд - вас точно не має 2 донесень
Цілком можливо- я не претендую на роль Господа Бога.
Сердюка я не знайшов(хоч і спробував- надто багато варіантів), Зинова не шукав(по книзі пам’яті не шукав).

А от про те, що Театр-Казка так розродився- не знав, дякую щиро.

До речі, з 17 джерел, оброблених мною, у Вас(якщо вірити відміткам)- у Вас є 6.
Тобто, виникають логічні питання- співпрацюємо(щоб не дублюватися і не шукати наосліп)?

ToljaДата: Понеділок, 03.02.2014, 22:51 | Сообщение # 32
Генерал-майор
Награды: 6
Я за - але мої дані в таблиці формату  - exel. Я лише як місяць як дізнався як користуватися меморіалом - тому не дуже багато матеріалу опрацював - але щось трохи вже вже є. Мене загалом цікавить війна на території Бучацького району-  скиньте свою пошту - так я можу щось вам надіслати - але що вам потрібно?? модливо ви мені щоськинете чи порекомендуєте що повязано з районом і війною??

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 03.02.2014, 23:05 | Сообщение # 33
Генерал-полковник
Тоді у нас різна мета. 
Я хочу намалювати карту завершального етапу П-Ч операції. Від 15-20 березня до жнив(Л-С операція мене не цікавить)Не парадну, а реальну. Межі- Збруч, паралель Чорткова, Дністер( хотів би ще і за Дністром- там цікаві речі, але роботи на роки. З мінімальними коментарями.
А до чого прямуєте Ви?

ToljaДата: Понеділок, 03.02.2014, 23:27 | Сообщение # 34
Генерал-майор
Мене цікавить хід військових дій на території району
Хочу встановити приблизно-точну кілкісь радянських військових які загинули у військових діях на території району - поіменно
загалом уікавить війна-  карти -фотографії - книги -все звідки можна отримати якусь інформацію про подіїї військових дій на Буччаччині

AdminДата: Вівторок, 04.02.2014, 00:08 | Сообщение # 35
Генерал-майор
Дуже приємно коли історією свого краю цікавиться молоде покоління. Та на жаль таких одиниці.

Your success depends on you! ​

кивиДата: Вівторок, 04.02.2014, 10:42 | Сообщение # 36
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Цитата Tolja ()
Хочу встановити приблизно-точну кілкісь радянських військових які загинули у військових діях на території району - поіменно
На сайті ОБД "МЕМОРІАЛ" знаходиться технічний паспорт братської могили №ЗУ380-20-33 м. Бучач. Там все чітко описано -хто коли і звідки перезахоронений. Це офіційні дані. Більше ніяких офіційних захоронень в районі немає. Звичайно крім окремо покинутих невідомих могил воїнів як РККА так і вермахту.
Добавлю, що всі памятники в селах району це лише памятники. захоронень там нема.

Додано (04.02.2014, 09:42)
---------------------------------------------
До речі в базі даних ОБД також знаходяться всі окремі могили воїнів РА ,які загинули під час воєнних дій в інших країнах протягом до 1991 року. По крайній мірі в Україні

Прикрепления: 1035003.jpg(77Kb) · 6153889.jpg(149Kb)

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

Сообщение отредактировал киви - Вівторок, 04.02.2014, 10:32

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 04.02.2014, 22:05 | Сообщение # 37
Генерал-полковник
Цитата киви ()
Там все чітко описано -хто коли і звідки перезахоронений.
Так, але.....
Скільки не ввійшло в офіційний список- один БОГ знає.
Довкола знаменитого офіціозу Кривошеєва суперечки не вщухають вже скільки років.
Якби списки втрат частин були повними(+-звичайно)- не було би інших способів- зняття з обліку явочним порядком, подворове опитування, книги пам'яті.
Якщо Tolja знайде навіть  десяток-три неврахованих у Бучацькому похованні (є ще у Золотому Потоці)- це крок наближення до істини- ще один-два відсотки.

Тим більше- такі наміри Tolja слід тільки вітати і підтримувати( ну і деколи підштуркувати в потрібному напрямку).
Вітаю!(Маю на увазі- проглянув його матеріали, люб'язно надані мені. Заглянув за посиланням. Tolja, це знахідка Ваша, Ви і опубліковуйте, якщо Ваша воля- це цінне посилання).
Підтримую! Я загрузив на Е-Диск укрнету списки Бучацького поховання, опрацьовані мною. Хто хоче- давайте укрнетовський емейл- відкрию доступ. Користуйтеся! Якщо хто виправить,уточнить, доповнить(там море пропусків)-тільки привітаю. Якщо перекине доповнення мені- буду вдячний.
Підштуркую...
1. Файл Ексель для публікації не дуже зручний, а матеріали цікаві! Подумайте Tolja про спрощену форму для публікації.
2. Посилання на індексацію ОБД- хороша штука, але з розмов у форумах я уяснив, що індексація окремих листів бази даних час від часу змінюється. Краще фіксувати дату, номер донесення і ПІП людини, через яку в це донесення попадання безумовне.
3. В донесеннях є дуже цікаві графи- воєнкомат призиву і адреса рідні. В такій подробній вереті(таблиці) варта їх врахувати- на майбутнє.
4. Перетворення Вашої верети в синодик типу мого(похоронний шлях) чи в карту переміщень військ- на кінці язика(так і напрошується).
5. Я замахнувся засильно- хоча б схематично окреслити переміщення військ в періоді і місці, вказаному вище, до часу, коли в газети рине купа парадно-бравурного чи обпльовувально- скептичного не встигну.
Якщо Ви, Tolja, візьмете Бучаччину- з Божою поміччю я опрацюю решту.

Цитата киви ()
всі памятники в селах району це лише памятники. захоронень там нема
Не обов'язково.
Є захоронення 50-х років, куди масово переносили СИМВОЛІЧНИЙ ПРАХ(жменю землі). Є захоронення в селах і за селами, де НЕМА пам'ятників, але в землі лежать реальні останки(теоретично перезахоронені).

AdminДата: Середа, 05.02.2014, 00:26 | Сообщение # 38
Генерал-майор
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Файл Ексель для публікації не дуже зручний
його елементарно перетворити у зоображення: Еxel → Word → JPEG (GIF, TIFF)

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Середа, 05.02.2014, 00:50 | Сообщение # 39
Генерал-полковник
Цитата Admin ()
його елементарно перетворити у зоображення
Ви би бачили ту верету! Я навіть не можу уявити, який це формат вийде, щоб щось прочитати!
(Один з потомків Шевченка створив родовід Тараса- предків і потомків. Все прекрасно, тільки займає він прикидочно коло 4 метрів стіни у довжину при 6-мм шрифті написів!)

AdminДата: Середа, 05.02.2014, 00:50 | Сообщение # 40
Генерал-майор
Ось результат:

У форматі GIF виходить краще. Якщо комусь треба я розкажу як це робиться.
Прикрепления: 1578438.gif(15Kb) · 4021335.jpg(49Kb)

AdminДата: Середа, 05.02.2014, 01:57 | Сообщение # 41
Генерал-майор
По довжині завжди можна поділити на частини. В ОП скинув укрнетовський емейл.

кивиДата: Середа, 05.02.2014, 09:08 | Сообщение # 42
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Якщо Tolja знайде навіть десяток-три неврахованих у Бучацькому похованні (є ще у Золотому Потоці)- це крок наближення до істини- ще один-два відсотки.
Це без сумніву буде немалий внесок в справу. В одному із топіків було описано епізод коли група військових між селами Осівці -Курдибанівка    пробувала взяти висоту 372.5. памятаєте донесення? Скільки людей не можливо було евакуювати з поля бою? Тепер питання . чи змогли пізніше евакуювати і інденфікувати тіла загинутих? Чи були захоронені? Чи внесені в списки повідомлень і так далі. Як бачимо питань чимало. Пригадую спогади мами, як після війни вже в 46-50 роках на полях виорували окремі рештки покійних. Куди їх перезахоронювали, чи була проведена індентифікація? Питання, питання, питання.
Так що дай Бог цьому ентузіасту здоровя наснаги терпіння і звичайно нехай щастить. А ми чим зможемо допоможемо. Нехай звертається коли шо.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Є захоронення 50-х років, куди масово переносили СИМВОЛІЧНИЙ ПРАХ(жменю землі). Є захоронення в селах і за селами, де НЕМА пам'ятників, але в землі лежать реальні останки(теоретично перезахоронені).
Тут також з Вами цілком погоджуюсь.
Але на сьогодні є реалії -тобто документи ЦАМО. Ні Ви ні я і також ніхто інший сьогодні не може в ці архіви внести ніякі зміни. Тільки можлива звірка випадково піднятого "смертника" і провести індентифікацію на предмет того , що замість запису пропав безвісти буде виправлено на "загинув в районі села Пушкарі на північно-західній частині лісу. Перезахоронено останки в братську могилу ТАКУТО " При можливості , якщо вдається ірдентифікувати і є родичі -повідомляють.

Сообщение отредактировал киви - Середа, 05.02.2014, 09:10

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Середа, 05.02.2014, 09:19 | Сообщение # 43
Генерал-полковник
Цитата Admin ()
В ОП скинув укрнетовський емейл.
Скачуйте- Бучач, Зол.Потік і 8СД. Саморозпак файли.

КИВИ- загляньте в приват

кивиДата: Середа, 05.02.2014, 13:49 | Сообщение # 44
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
загляньте в приват
заглянув а там -тишина!

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Середа, 05.02.2014, 19:42 | Сообщение # 45
Генерал-полковник
Цитата киви ()
а там -тишина!
А в чому різниця між 
"відправити ОП"-Справа в інформації про користувача
"написати лист користувачеві"-там же, зліва
"відправити ОП"- в особистих повідомленнях?

Форум » Все про село » Історико-краєзнавчі факти і знахідки форумчан. » Бойовий (траурний) шлях з'єднань. (Систематизація поховань в роки ВВВ.)
Сторінка 3 з 9«1234589»
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz