.
Субота, 23.09.2017, 22:02 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 9«12345689»
Модератор форуму: Tolja 
Форум » Все про село » Історико-краєзнавчі факти і знахідки форумчан. » Бойовий (траурний) шлях з'єднань. (Систематизація поховань в роки ВВВ.)
Бойовий (траурний) шлях з'єднань.
AdminДата: Середа, 05.02.2014, 20:58 | Сообщение # 46
Генерал-майор
Награды: 6
Статус: Offline
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Скачуйте- Бучач, Зол.Потік і 8СД. Саморозпак файли.

Дякую.

Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
А в чому різниця між "відправити ОП"-Справа в інформації про користувача
"написати лист користувачеві"-там же, зліва

Спочатку не зрозумів де є напис: "написати лист користувачеві", бо у мене на тому місці показані імейли.
Різниця у тому, що коли "відправити ОП", то повідомлення залишається на сайті і приходить в особисті повідомлення на сайт.
А якщо "написати лист користувачеві", то він приходить на пошту (імейл), через яку ви реєструвалися на сайті (напр. 123456@ukr. net і щоб прочитати, необхідно перейти на сайт ukr. net.

На замітку: Якщо імейл практично безмежний, то кількість повідомлень, котрі можна зберігати в ОП лімітована. Справа вверху в ОП є значок, при наведенні на який висвічує заповненість - напр. 127/200.
Непотрібні треба видаляти.

Your success depends on you! ​

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 06.02.2014, 01:19 | Сообщение # 47
Генерал-полковник
Награды: 5
Дякую, я так і зрозумів вже- киви відповів з Емейла

Додано (06.02.2014, 00:19)
---------------------------------------------
Закинув на Е-диск карту(основу для майбутнього батального полотна). Запитання до АДМІН-а - чи є можливість розмістити таку верету в форумі?

ToljaДата: Четвер, 06.02.2014, 01:31 | Сообщение # 48
Генерал-майор
Ок я берусь за Бучач - незнаю скільки часу піде але буде цікаво
вже дані з одного донесення вражають - 466 - 8 сд -229 сп
с. Пилява - загальні втрати з 06 - 13.04.1944 - 117 чол(4 є в захороненні- 113 нема)
з цих 113(2 вбито, 111 ПБВ) З цих 111 - 16 живі(полон) - 95 невідомо
95 невідомо + 2 вбито + 4 в зах = 101 заг втрати 
101 чоловік - 4 чоловік = 97 чоловік нема в захороненні

У кількох донесенях знайшов значущі помилки - лиш би то з голови не повилітало

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 06.02.2014, 01:34 | Сообщение # 49
Генерал-полковник
Ваші результати мені годяться- є дата, місце і кількість. Які ще дивізії Вас цікавлять?

ToljaДата: Четвер, 06.02.2014, 01:54 | Сообщение # 50
Генерал-майор
Ті в яких чоч один солдат з особового складу загинув у межах сьогоднішнього району

AdminДата: Четвер, 06.02.2014, 23:34 | Сообщение # 51
Генерал-майор
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
чи є можливість розмістити таку верету в форумі?

Вже є. Та якість прийшлося зменшити.
Прикрепления: 2268965.jpg(1886Kb)

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 07.02.2014, 00:03 | Сообщение # 52
Генерал-полковник
Цитата Tolja ()
в яких чоч один солдат з особового складу загинув у межах сьогоднішнього району
Ну, в такому випадку прийдеться обробляти дивізію, яка ніколи не була взагалі на Україні.

Якщо серйозно- 2 ГвВДД  8 СД  127СД  147 СД  155 СД  167СД  183 СД  276 СД  280 СД  304 СД  317 СДМожливо-  226 СД  237 СД  359 СДНу і бригади не забудьте- 29 ГвМехБр  63 ГвТБр 93 ОТБрА ще є окремі полки, батальйони, роти.

А на армійські зведені я навіть не знаю, як дивитися- майже повний дубль.

ПС. Tolja! 
Для мене проблемно, що Ви не враховуєте, ДЕ була дивізія ДО Бучаччини і ПІСЛЯ. Але- і так допомога!

Цитата Admin ()
Вже є.
О!!!!!!
Знімаю голову і схиляю капелюх!

Серйозно.
Все-таки замітні синенькі дати- перше визволення.
На лінії Стрипи- Джурина стик кольорів другого визволення.
А між Стрипою та Джурином- ближче до Джурина- зона стояння між П-Ч та Л-С операціями.
Це перше обнародування карти.
А нанесемо переміщення дивізій та бригад, місця боїв- оце буде мапа!

ToljaДата: П`ятниця, 07.02.2014, 00:48 | Сообщение # 53
Генерал-майор
Напротязі ближчих днів закінчу 8 сд - З синодика знайшов всі спарви крім цього - Спп8А - 07.09.1944(118)
Здаэться в ній є ще 2 загиблих по Бучаччині - пройшов захоронення і нема  защо зачепитися - що робити??

В захороненні крім ваших 52 - є ще на разі 17 -з 8 сд  якщо бажаєте скину правильні прізвища, щоб ви справили?

AdminДата: П`ятниця, 07.02.2014, 02:18 | Сообщение # 54
Генерал-майор
Переглянув останні повідомлення форуму і вирішив розділити їх, щоб інформація якнайближче відповідала темі. Якщо вважаєте, що відхилилися від теми - створюйте нову, яка б відповідала тому про що пишете.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 07.02.2014, 22:13 | Сообщение # 55
Генерал-полковник
Цитата Tolja ()
З синодика знайшов всі спарви крім цього - Спп8А - 07.09.1944(118)
Це список звільнених з полону-2 верхніх прізвища-8 сд
Цитата Tolja ()
якщо бажаєте скину правильні прізвища, щоб ви справили?
Я закинув на Е-Диск паспорт Бучача і Золотого Потока з результатами моїх пошуків. Виправте чи доповніть-іншим кольором. Якщо скинете остаточний результат по 8СД- буду вдячний.

Не вважайте свої результати абсолютно достовірними-ось ілюстрація-
Я знайшов офіцера, який служив перед війною в Чорткові. Три джерела- 1941-пропав безвісти, 1945- звільнений з полону, 1947- звільнений з армії. І ні слова про те, що в 1948 його повісили за співпрацю з німцями в тому ж Чорткові.

ToljaДата: Неділя, 09.02.2014, 02:56 | Сообщение # 56
Генерал-майор
Це могло бути - спочатку пробав безвісти - поті полон - совіти визволили я знайшов лише по 8 сд - 22 солдат які в основних донесеннях ПБВ - а пізніше вже в свідченнях воєнкоматів - виправляли в справах - що вони живі - Зустрів - 3 солдат які служили - в різних дивізіях - а в одному донесенні знайшов - таке Надеин Василий Ильич - загинув - 04.09.44 - (помилка в місяці) є могила в Бучацькому захороненні - а друхих  документах - в квітні попав в полон -08.05.1944 визволений - напрвлений В АЗСп. Про помилки в датах народженння і смерті, і в прізвищах - навіть нема що говорити -через раз

Скиньте будь-ласка якщо маєте можливість хоча по одному прізвищу солдат - з тих донесень що обведені - бо я пройшов всі ваші записи - 8 сд - в бучацькому захороненні - і не знайшов по цих донесеннях ні одного бійця з обведених донесень - через те я неможу їх опрацювати в Меморіалі(можливо вони є в сусідніх з Бучачем захороненнях? - можливо  ви маєте скани з цих донесень - мені залишилось зовсім трошки, щоб кинути на форум остаточний синодик 8 сд по Бучаччині - з датами - селами - кілкістю вбитих і ПБВ - це десь приблизно ще 10 чоловік не опрацьовані - Допоможіть як можите бо я не можу спати)) Крім - 497 - в 1 графі - ще встиг знайти - 1 солдат -на Буччаччині

Прикрепления: 1148109.jpg(270Kb)

Сообщение отредактировал Tolja - Неділя, 09.02.2014, 12:45

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 09.02.2014, 12:30 | Сообщение # 57
Генерал-полковник
Цитата Tolja ()
Скиньте будь-ласка якщо маєте можливість хоча по одному прізвищу солдат - з тих донесень що обведені
 На Е-диску я відкрив для Вас файл 8СД-А- призив обр ексе. Це саморозпак-архів зі всіма моїми систематизованими матеріалами по 8 сд.
В папці 8сд-22.05(487)-7 мене цікавив один фрагмент-23 квітня(Франківщина). Похованих на Бучаччині в цьому документі(донесення 8 СД від 22.05 за вих. №497 на 7 листах) немає.
В папці Врах-8сд-12.06-9 є 5 прізвищ по 151 полку за 6 квітня на листі 9
Загиров Билял Хасанович
Иванов Лука Петрович
Даниленко Герасим Потапович
Майоров Федор Иванович
Малько Тарас Михайлович
В папці 8сд-26.06(946)-16 по Бучачу немає нікого- але мене цікавить не тільки Бучач.
В папці СПП8А-07.09.44(118)-239 є двоє, звільнених з полону і направлених в АЗСП
друге прізвище-Полещюк Фелимон Данилов
А от перше- спробуйте розшифрувати самі.
Цитата Tolja ()
я пройшов всі ваші записи - 8 сд - в бучацькому захороненні - і не знайшов по цих донесеннях ні одного бійця з обведених донесень
Після першої обробки списку захоронення- пошук ВЧ я зайнявся обробкою донесень з ВЧ і до списку захоронення вже не вертався.
Цитата Tolja ()
остаточний синодик 8 сд по Бучаччині - з датами - селами - кілкістю вбитих і ПБВ
Як на мене- відсутність місця народження, дати і місця призиву- недолік.
Це ж відповідь Путіну!
Цитата Tolja ()
Допоможіть як можите бо я не можу спати))
З часом це пройде!!!!

Додано (09.02.2014, 11:30)
---------------------------------------------
А де КИВИ? Всі на форум, як до церкви?

ToljaДата: Неділя, 09.02.2014, 13:14 | Сообщение # 58
Генерал-майор
Місце народження, дата і місце призиву - будуть в розширеному варіанті -який буде у форматі ексель - завантаду на е диск - якщо вам цікаво  - сумніваюсь що він поміститься якимсь чином на форум - а на форум я хочу скинути дані - по числу, місцю, кілкістю втрат,№ в захороненні - це буде скорочений варіант - такі як ваші синодики - але суто Бучацький район

У 497 донесенні -остання картка 7  - останнє прізвище - Шкварук Афанасий - загинув у Бучацькому районі  - напевно ви вкінці не помітили його -
804 - я врахував - просто ви не вказали в синодику № дон - це мене трохи спутало 
Дякую за прізвища  - ви мені дуже  помогли)) ще 2 прізвища мені стали відомі))

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 09.02.2014, 13:42 | Сообщение # 59
Генерал-полковник
Цитата Tolja ()
Місце народження, дата і місце призиву - будуть в розширеному варіанті -який буде у форматі ексель
Це буде прекрасно- адже роль українців у 2СВ("ВВВ")-досить політизована тема!
Цитата Tolja ()
сумніваюсь що він поміститься якимсь чином на форум
Якби не форум- я би не знайшов ні КИВИ, ні Вас. 
Вважаю, що форум, як джерело інформації для тих, що копіпастять ми повинні підтримувати на мінімумі.
А для активу-є інші способи обміну результатами(напр.Е-диск).
Приклад- одне поросятко всунуло в свою книгу кілька абзаців з моїх виступів, навіть не вказавши, звідки взяло, хоч обіцяло книжку.

ToljaДата: Неділя, 09.02.2014, 21:03 | Сообщение # 60
Генерал-майор
Ну ось - яскравий приклад - на 2 останніх прізвищах :
в донесенні - Полещук Филимон Данилович - Правда -Д-н 1905
в 2 списках полонених Полещюк Фелимон Данилович - ні - 1904
в списках книг памяті не знайшов - тож накласти ще одне 3  джерело щоб взнати точну дату народження неможливо
В донесенні - Коростельников Анатолий Иванович; в списку полонених - Користелкин - а базі меморіалу - шукає через - Корастелкин
Тих писарів - добре було б лінійкою по пальцях пройти щоб думали що писати(розумію що бойові дії - але в кожному другому прізвищу є розходження, а що мішало скласт правильний список захоронення - звідки бралися дані??,( мабут з самих могил, хоча я не впевнений) - це все результати розвитку освіти у передвоєєний період. Цікаво яким був рівень грамотності солдат - ось один з  прикладів на фото -
Прикрепления: 5821023.jpeg(212Kb) · 9502110.jpeg(216Kb)

Сообщение отредактировал Tolja - Неділя, 09.02.2014, 21:05

Форум » Все про село » Історико-краєзнавчі факти і знахідки форумчан. » Бойовий (траурний) шлях з'єднань. (Систематизація поховань в роки ВВВ.)
Сторінка 4 з 9«12345689»
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz