.
Четвер, 23.11.2017, 01:41 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 6 з 9«12456789»
Модератор форуму: Tolja 
Форум » Все про село » Історико-краєзнавчі факти і знахідки форумчан. » Бойовий (траурний) шлях з'єднань. (Систематизація поховань в роки ВВВ.)
Бойовий (траурний) шлях з'єднань.
ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 16.02.2014, 23:57 | Сообщение # 76
Генерал-полковник
Награды: 5
Статус: Offline
Які ж тут проблеми?
Якби так докопувалися в Подольську- давно б лад навели!

Надєїн- без проблеми-полон.
Мельников- і Ви так же рахуйте. Нікуди не дінешся.
Сайноч(г)-одна людина.
Карп'юк- одна людина.

Додано (16.02.2014, 22:57)
---------------------------------------------
Сотня з півтори тисячі оброблена. А будуть і такі, де я нічим не допоможу Вам.

ToljaДата: Понеділок, 17.02.2014, 00:54 | Сообщение # 77
Генерал-майор
Награды: 6
Мені здається Надеин - є в захороненні Бучач просто перепутали 09.04.44 з 04.09.1944
Карпюк - ясно одна людина, що є відомості захована в 2 місцях -а в оригіналі  навіть в списку захоронення в Бучачі нема
Сайноч - 1 людина я так також вважаю  - а хто тоді замість Сайнога лежить в Бучацькому захороненні під номереом 1128??

Підкажіть з чого ви робите висновок що Надеин полон - якщо його прізвище є в списку захоронених - Бучач, мені здається що просто цифри сплутані -

Додано (16.02.2014, 23:54)
Поки що загальна кількість така
377 = 143 є в захороненні - 234(126 ПБВ - 108 вбиті - однак нема в захороненні) ПБВ -але які є підтвердження що живі - полон або пізніший час смерті - переважно штрафники - не враховані в цьому числі оскіль є підвердження що на території Бучацького району не загинули

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 17.02.2014, 21:12 | Сообщение # 78
Генерал-полковник
Цитата Tolja ()
з чого ви робите висновок що Надеин полон
Та з того, що людина з аналогічними соцдем даними спочатку записується похованою, через неповний місяць її визволяють з полону, ПЕРЕВІРЯЮТЬ(не так побіжно, як мертвих), і відправляють в АЗСП- воюй далі!(помічник смерті, писар смерті і ванька взводний написали пояснення, що могла статися помилка- ідентифікувати тіла можливості не було, число сходилося).
Навіть, якщо під цим іменем легалізувався націоналіст чи прислужник окупантів і його потім викрили- ми про це не взнаємо з ВІДКРИТИХ документів ОБД( що є в закритих- нам зась)- я писав про чортківського окруженця.

ToljaДата: Понеділок, 17.02.2014, 21:56 | Сообщение # 79
Генерал-майор
1д - затверджує що він ПБВ(можливо вбитий)
2д - Підтверджує шо ПБВ але заперечує що вбитий - бо полон визволений
3д - Підтверджує що він вбитий - оскільки є запис в Бучацькому захороненні 09.04.1944

Значить він є в захороненні, якби небуло 3д - то можна вважати 2 д остаточно правильним
За двома докуменами - ПБВ - визволений в мене вже було 25 чол - але де є місце захоронення в мене вперше

Ви хочите сказати - Надеина записали похованим замість якогось іншого  солдата  - прізвище якого ми вже не маєм можливості дізнатися , а Надеин продовжував воювати - хоча формально був похований ?

а замість Сайнога - також був похований якийсь красноармієць, ???

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 17.02.2014, 23:29 | Сообщение # 80
Генерал-полковник
Уффффф...
Немає 3д. Це постфактум. Заради нього десятки офіцерів військкоматів дружною ордою їздили в командировки в Подольськ(ще не комп'ютеризований) і з офіцерами, прикомандированими до архіву пробували щось вияснити стосовно мисливських записок з сільрад, райрад, військкоматів.
Якщо Ви спромоглися прочитати Івлєва- знайшли декілька державних злочинів МО СРСР, які на початку 50-х, і до, і після зробили неможливим точний облік втрат.
Навіть в найкращій ситуації офіцер РВК- не найкращий кандидат для пошукових робіт, як і прикомандирований до ЦАМО. От вони в міру своєї зацікавленості,мудрості, відповідальності, тверезості(виберіть потрібне) і скомпілювали списки захоронень. Точність- до лаптя. Але він офіційний. 
Перше донесення свідчить, що його внесли в синодик-ПБВ. Друге- що перше помилкове- ПОЛОН.
Між першим і другим- всього місяць по часу. Кілька десятків км між штабами 1ГвА і 60А. В умовах воєнної бюрократії- відстань між Місяцем і Венерою.

ToljaДата: Понеділок, 17.02.2014, 23:48 | Сообщение # 81
Генерал-майор
Цитата Tolja ()
Ви хочите сказати - Надеина записали похованим замість якогось іншого  солдата  - прізвище якого ми вже не маєм можливості дізнатися , а Надеин продовжував воювати - хоча формально був похований ? а замість Сайнога - також був похований якийсь красноармієць, ???

Вибачайте що я вас так вже дістав - просто деякі моменти мені незрозумілі, а я хочу добитись відносної істини - Будь ласка заперечте по цьому що вгорі звідки взялося що Надеин  - похований з Сайногом - у Бучачі

кивиДата: Вівторок, 18.02.2014, 08:57 | Сообщение # 82
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Навіть в найкращій ситуації офіцер РВК- не найкращий кандидат для пошукових робіт, як і прикомандирований до ЦАМО. От вони в міру своєї зацікавленості,мудрості, відповідальності, тверезості(виберіть потрібне) і скомпілювали списки захоронень. Точність- до лаптя. Але він офіційний.
Цілком погоджуюсь з Вами ,тим паче наші розслідування, окрім нас самих, нікому не потрібні і нічого вони не міняють в принципі.

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 18.02.2014, 09:38 | Сообщение # 83
Генерал-полковник
Цитата Tolja ()
Надеина записали похованим замість якогось іншого  солдата
На жаль-ТАК
Цитата Tolja ()
прізвище якого ми вже не маєм можливості дізнатися
На жаль- ТАК
Цитата Tolja ()
Надеин продовжував воювати
ТАК
Цитата Tolja ()
хоча формально був похований
ТАК. Додому пішла похоронка
Цитата Tolja ()
замість Сайнога - також був похований якийсь красноармієць, ???
ТАК

Додано (18.02.2014, 08:38)

Цитата киви ()
наші розслідування, окрім нас самих, нікому не потрібні
Цілий форум копає-"НЕМИРОВ-41"
Ленченков і Сурков в Росії
Семенів у Тернополі.
Наша четвірка(Адмін, Ви з нами?)
Цитата киви ()
нічого вони не міняють в принципі.
Міняють аксіоми, постулати. Міняють точку зору.

кивиДата: Вівторок, 18.02.2014, 10:15 | Сообщение # 84
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Цілий форум копає-"НЕМИРОВ-41"Ленченков і Сурков в Росії
Семенів у Тернополі.
Ви мене не правильно зрозуміли, в тому плані , що нас 4-5 чоловік, а в тому що окрім нас , Вами вище перерчислених, ну і звичайно таких набагато більше пошуковців, "хворих на голову" цікавить ця справа. Я мав на увазі те . що коли офіційні служби приймуть до уваги те , що наприклад боєць Іванов не загинув в бою, а потрапив у полон, а можливо сам перейшов на інший бік, і так далі.в а могилі Сидорова покоїться прах зовсім іншої людини, і це в офіційних документах потрібно наводити порядок-повідомляти рідним, якщо такі є, як ви гадаєте , яка буде реакція останніх. На мою думку ніхто нічого міняти не буде.
  Торхи відійду від теми. В самого є оригінальні відповідні довідки з військової частини за період ліквідації  1986 році. А в архіві МО України , що на площі Січових Стрільців №1 у м Києві документів не виявилось. Підтвердити нема чим , по місцю служби і військомат, а також запис у військовому білеті до уваги не беруться, і таких тисячі. До тогож це не війна а мирний час .

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 18.02.2014, 20:38 | Сообщение # 85
Генерал-полковник
Цитата киви ()
Ви мене не правильно зрозуміли
Ні, КИВИ, все правильно. Ви більш прагматичні. А я радий, що знайшов і вас- КИВИ, АДМІНа і TOLJA і інших, і штовхаю пошук уперед- в противагу деяким ортодоксам з МІЛУА.

У Борщівському районі жив невільний учасник Жуковського випробування атомної бомби на солдатах. Ні він сам, ні райвоєнком не змогли нічого доказати.

ToljaДата: Субота, 22.02.2014, 00:07 | Сообщение # 86
Генерал-майор
Переглядав знов по 8 СД - знайшов ще одного - походу ще один солдат похований не під тим прізвищем(Підтвердьте або спростуйте)Спробував зібрати матеріали по прізвищу
Прикрепления: 4504238.jpg(189Kb)

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 23.02.2014, 18:04 | Сообщение # 87
Генерал-полковник
Цитата Tolja ()
Підтвердьте або спростуйте
У мене немає машини часу- вернутися в 44.
У мене немає повноважень провести ексгумацію- скільки тіл було поховано, чи співпадає кількість реальна з списочною, чи перезахоронялися останки дійсно, чи тільки символічно.
Свої викладки і висновки я можу підкріпити аналогіями з іншою інформацією, відомою чи доступною мені.
Цілком можливо, що був похований інший солдат. 
Цілком можливо, що в могилі немає тіл когось з загиблих.
Цілким можливо, що там лежать незафіксовані в списках.
Все можливо.
Вважайте, що одна людина записана двічі(чи тричі) в донесеннях.
На пам'ятнику- один раз, якщо я правильно зрозумів?

ToljaДата: Неділя, 23.02.2014, 18:45 | Сообщение # 88
Генерал-майор
Я мав на увазі що подібний до попередніх документів - є в донесенні від 07.1944 - що живий на 04.1944 - а його прізвище є в захороненні що загинув - Значить замість нього поховали когось іншого?? - стосовно цього я хотів побачити  ваш погляд

Додано (23.02.2014, 17:45)
Доречі опрацював десь приблизно половину з 167 СД - + 11 солдат вже є до захоронення, щоб вам підкинути з перекрученими прізвищами -- 
У вас є синодик 167 Сд?

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 23.02.2014, 21:55 | Сообщение # 89
Генерал-полковник
Цитата Tolja ()
У вас є синодик 167 Сд?
Закинув на Е-Диск

Цитата Tolja ()
Я мав на увазі
Я не вникнув до подробиць- прошу пробачення, але логіка не міняється.

Цитата Tolja ()
Значить замість нього поховали когось іншого??
Варіанти- в попередньому пості. І пояснення моєї думки-теж. Не думаю, що можливо довідатися більше- про Івлєва я писав.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 24.02.2014, 00:27 | Сообщение # 90
Генерал-полковник
Якщо ще хтось не проти взяти участь у пошуках- пропоную попрацювати з картою.
280СД від Волочиська без втрат і слідів перебігла до Підгаєць, там одержала по повній програмі, вилетіла за Дністер, там ще одержала на закуску, після цього була виведена на відпочинок і приведення в порядок під Чортків.
Треба знайти і відмітити на карті населені пункти з файла- я не сильний в географії Підгаєччини і Монастирищини.
Файл- Ворд2003!
Прикрепления: 280--.doc(39Kb)

Форум » Все про село » Історико-краєзнавчі факти і знахідки форумчан. » Бойовий (траурний) шлях з'єднань. (Систематизація поховань в роки ВВВ.)
Сторінка 6 з 9«12456789»
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz