.
Вівторок, 21.11.2017, 08:32 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 7 з 9«1256789»
Модератор форуму: Tolja 
Форум » Все про село » Історико-краєзнавчі факти і знахідки форумчан. » Бойовий (траурний) шлях з'єднань. (Систематизація поховань в роки ВВВ.)
Бойовий (траурний) шлях з'єднань.
ToljaДата: Четвер, 13.03.2014, 22:55 | Сообщение # 91
Генерал-майор
Награды: 6
Статус: Offline
Ось зустрівся з такою проблемою - 167 СД
1. В 2 пол квітня точно вела бої в Бучацькому районі - У Семеніва про неї ні слова, а в чому проблема це донесення 0512(56548) у ньому подано що 37 чол 27.06.1944р - загинули  на тер Бучаччини .Звіривши з списками захоронення викинуло ще інші дати 27.07 - 3 чол, 17.07. - 1 чол, 17.06 - 1 чол(Це з тих 37). Але точно відомо що у липні 44ця дивізія на Бучаччині не була, значить точно липневі дати неправдиві, але тоді що могли бути за бої - між Ч-П, та Л-С операціями. - ???
Крім того з  цих 37 чол лише 10 є в захороненні(а 27 що і далі на полі)хутір Площа коло Пиляви 
2. В донесенні 0352(30414)2 дати не вяжуться до географії боїв:
а) 20 березня Коваленко Денис Тихонович 615 сп не міг бути вбитий у Медведівцях оскільки на той час полк не розміщувався у тому регіоні - у 20 числах квітня так(що опечатка на місяць вийшла???)
б)31 березня Иваненко Степан Яковлевич 615 сп - пише вбитий у селі Зелена(не повідомляється який район)по даті на кінець березня проходили бої 615 сп у   Чортківському районі - с.Зелена, однак він є у списку захоронення Бучацького району, а в ньому є також село Зелена, одна на 31.03 - там боїв бути не могло. То де правда??

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 14.03.2014, 00:41 | Сообщение # 92
Генерал-полковник
Награды: 5
Цитата Tolja ()
То де правда??
У Вас в руках.
Вордовський док в папці, яку я скинув, згадує про Зелену(в варіаціях) в Чемеровецькому р-ні- кінець 03- початок 04  разом з Сокиринцями і Збрижем - на ЗБРУЧІ. це схід Чортківського(сучасного) району(тоді-Пробіжнянського).
На початку 2 декади квітня 167 випливає на заході Чортківського(Білобожницького) району- Косів,Войцехівка, Пилява. Там і воює до початку Л-С операції
Цитата Tolja ()
точно відомо що у липні 44ця дивізія на Бучаччині не була
Це звідки? Точно відомо, що на початку липня ця дивізія ще втрачала людей в районі Слобідки Джуринської- Трибуховець(?) Звиняча(?)
Те, що 167 17(16?) липня вже була в Озернянському районі, не означає, що 6(7) липня не була ще в Чортківському.
Цитата Tolja ()
що могли бути за бої - між Ч-П, та Л-С операціями. - ???
Це були досить затяжні бої на участку від того місця, де лінія фронту відходить від Стрипи і заходить на Джурин-річку і до місця, де Джурин впадає в Дністер(Устечко).
І тягнулися вони БЕЗВІДНОСНО до рапортів воєначальників.
Коли було звільнено Устечко- Литяче- Садки- Свершківці- Кадуби- Пожежі? І ще з десяток на схід від них, втч моя Слобідка?
Не в П-Ч і не в Л-С - МІЖ НИМИ!
З вогнеметами, танками, артилерією РГК.
Ще чекає Франківщина, там ця коломийка була ще жорстокіша!

З Поповецького(точно) і з Переволоцько-Озерянсько-Григорівського(ймовірно) аеродромів відправлялися транспортні літаки з пораненими на Будапешт і в квітні, і в ТРАВНІ і в ЧЕРВНІ!
І поранених в Попівці і ПОГ, і в переволоцький госпіталь(в панському домі- дивіться Переволоку, я прив'язав. Нижче дому- кладовище, ексгумоване вже в двохтисячні) доставляли принаймі до середини червня навіть з Франківщини через Устечко, потім Незвиско, Нижнів.

Копався би я вже стільки часу, якби все було так просто- Ерсте колонне маршірт- цвайте колонне маршірт!

ToljaДата: П`ятниця, 14.03.2014, 01:12 | Сообщение # 93
Генерал-майор
По першому ясно  - зрозумів матеріал, а думки стосовно 2 питання
чм могли солдата загиблого в одному районі ховати в районному центрі 2 району...

чи могло відбутися перепоховання солдата який загинунув в № районі, в №2 районний центр - наприклад знайшов донесенн де солдат похований в с Косів - а перепохований не в Чортків, а в Бучач, таке саме із цьою - Зеленою в цьому сенсі я мав??

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 14.03.2014, 09:41 | Сообщение # 94
Генерал-полковник
Цитата Tolja ()
чм могли солдата загиблого в одному районі ховати в районному центрі 2 району...
Могли- є випадки. Але нашого випадку це не стосується.
Цитата Tolja ()
чи могло відбутися перепоховання солдата який загинунув в № районі, в №2 районний центр
Могло- тоді в карточці захоронення вказано- звідки перезахоронений.

Це табличні випадки.

Але більшість- результат нерозберихи в захороненнях,первинних донесеннях, узагальнених списках. І- відсутність навіть мінімального бажання щось уточнити(це політика партії і уряду).

А плутанина в датах і місцях- не дивуйтеся- подивіться на лист донесення! На одному листі вбиті часом протягом місяця і більше.

Вмикайте логіку і інтуїцію, де це можливо.

ToljaДата: Неділя, 23.03.2014, 12:04 | Сообщение # 95
Генерал-майор
Доброго дня панове -  нарешті прошов списки захоронених 167 сд - які любязно мені надали - віднайшов приблизно 30 чоловік, які треба позначити, цей список зараз формую, однак як завжди - лишилось кілька неопрацьованих донесень, за які  я не можу зачепитись щоб шукати в меморіалі - Напишіть будь ласка по одному прізвищу з донесення - всього має бути 4 чол , щоб завршити - 167 Сд на Бучаччині. Наперед вдячний))
Прикрепления: 7553759.jpg(183Kb)

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 23.03.2014, 14:33 | Сообщение # 96
Генерал-полковник
У вказаних Вами випадках мова йде про захід Чортківського(тоді Білобожницького) р-ну.
І теоретично і практично до Бучацького р-ну і до пізнішого перезахоронення в Бучач відношення не мають.
Іншої інфи в мене немає.

ToljaДата: Неділя, 23.03.2014, 15:17 | Сообщение # 97
Генерал-майор
319 - Площа 100% Бучацький район, а 452 - Довговина - також до Бучацького рахується - з цих двох хуторів перезахоронювали в Бучач 100%

ToljaДата: Неділя, 23.03.2014, 15:18 | Сообщение # 98
Генерал-майор
175 в списку захоронення з Довговини, а Площа - море

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 23.03.2014, 16:41 | Сообщение # 99
Генерал-полковник
Длугі гони- це якраз поля між двома західними струмками, що живлять Джурин. Це- Чортків.
Площа- виселок в кінці Длугих гонів- може адміністративно і Бучач, але первісно ховали півкм на схід від Площі. Це якраз пн-зах край Длугих гонів.
Чому не перезахоронювали в Білобожницю- не знаю.

Синодики я перекинув на Е-Диск, більше не маю нічого.

ToljaДата: Неділя, 23.03.2014, 16:57 | Сообщение # 100
Генерал-майор
А це хіба не Площа
Прикрепления: 7025223.jpg(1286Kb)

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 23.03.2014, 17:18 | Сообщение # 101
Генерал-полковник
Площа.

І австрійська адмінлінія- червоним.
Там, де на польці- до медведовець, на австрійці- довгі гони.
Прикрепления: 4753189.jpg(179Kb)

Сообщение отредактировал ГАЛЛ-СКОМОРОХ - Неділя, 23.03.2014, 17:21

ToljaДата: Неділя, 23.03.2014, 18:55 | Сообщение # 102
Генерал-майор
Але ця територіїя сьогодні Бучацький район - значить донесення в моїх інтересах..
На театрказці 452і238 вже знайшов. Це радує

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 23.03.2014, 19:15 | Сообщение # 103
Генерал-полковник
Так я без інтересів- те, що знаю.
А дон. 452 і 238 я закидав на ЕДиск?

ToljaДата: Неділя, 23.03.2014, 21:55 | Сообщение # 104
Генерал-майор
(В моїх інтересах) я мав на увазі  - важливе для мене тим ,що складає головним чином оцінку втрат на Бучаччинні і тому для мене є важливе і ніяк більше (суто з  приводу досягнення відносної історичної правди)до цього часу невідомої чи неправдивої

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 23.03.2014, 22:14 | Сообщение # 105
Генерал-полковник
Як на мене- близько третини з поіменного списку я не знайшов.
Скільки з них Ви знайдете і скільки знайдете неврахованих- от настільки Ви і наблизитеся до УТОЧНЕННЯ істправди. Тільки наблизитеся.

Форум » Все про село » Історико-краєзнавчі факти і знахідки форумчан. » Бойовий (траурний) шлях з'єднань. (Систематизація поховань в роки ВВВ.)
Сторінка 7 з 9«1256789»
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz