.
П`ятниця, 28.07.2017, 18:52 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 7«1234567»
Модератор форуму: Tolja 
Форум » Все про село » Історико-краєзнавчі факти і знахідки форумчан. » Старі довідкові матеріали. (Старі довідкові матеріали Бучаччини і не тільки.)
Старі довідкові матеріали.
AdminДата: Четвер, 05.02.2015, 19:39 | Сообщение # 61
Генерал-майор
Награды: 6
Статус: Offline
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Тоді вже всі книги- це ж Ваша, Язловецька парафія!

Із одним але - мої предки по маминій лінії із Краківського воєводства, а по татовій із Ченстохови.

Your success depends on you! ​

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 05.02.2015, 19:58 | Сообщение # 62
Генерал-полковник
Награды: 5
Я запізно спохватився.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 05.02.2015, 20:22 | Сообщение # 63
Генерал-полковник
Цитата Admin ()
Дитина жениться і вказано її батька, заняття і законну! маму.
1849 рік
Яків Юзва-з 17 нумера- молодий
Йосип
Марія Могилюк

1861рік- початкове
Адам Жиманчук з 112 нумера- молодий(Марія Скрипник 20р)
Іван
Марія Могилюк

1862 рік
Станіслав Нємчук з 142 нумера- молодий
Андрій
Марія Могилюк

1863 рік
Адам Жиманчук з 112 нумера- молодий(той самий, що в 1861)(Марія Вальків 19 р)
Мар'ян Скрипник
Іван 
Марія Могилюк
Прикрепления: 7756845.jpg(82Kb) · 9998713.jpg(139Kb) · 8875741.jpg(156Kb)

AdminДата: Четвер, 05.02.2015, 22:35 | Сообщение # 64
Генерал-майор
Награды: 6
Тоді я пас. Можливо це свідки правдивості імені та прізвища молодожонів. Більше нічого не приходить на думку.

Your success depends on you! ​

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 05.02.2015, 22:41 | Сообщение # 65
Генерал-полковник
Цитата Admin ()
свідки правдивості імені та прізвища молодожонів
Таке не передбачено.

Варіант- вдовець женить сина. Замість матері бере хресну. Але це теж загусто.
Зрештою- десь вона ще проявиться.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 24.02.2015, 14:19 | Сообщение # 66
Генерал-полковник
Цікава річ- на ЕксУА в роздачі метричні книги, яким ще не вийшов строк давності!

http://www.ex.ua/user/MashynovyKriSS

Як це розуміти?

Треба шукати в ДАТО крота?
Прикрепления: 9214527.jpg(112Kb)

кивиДата: Вівторок, 24.02.2015, 16:24 | Сообщение # 67
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Як це розуміти?
Знайшовся хороший хлопчина в архіві Ів. Франківська. скопіював, тому що, напевно проводили оцифровку, і виложив -авось комусь пригодиться. Але нажаль таких хлопців мало,більшість зідре три шкури за інформацію, якою можливо не вдасться скористатись.

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 24.02.2015, 18:49 | Сообщение # 68
Генерал-полковник
ladyvlasna66 підкинув нам католицькі метрики. Я трохи понипав довкола і виявив таку річ- у поляків, щоб взнати щось з метрики, якій ще не минуло 100 років- проси, плати і відкопіюють(можуть відсканувати) інфу, яка стосується тільки тебе, а не цілого повіту. До 5о років- тільки копія тексту. Хоч гоцки скачи!
А ці книги, що на АГАД- скановані в 1995. Тепер ждуть, доки підкинуть грошей, відсканують до 2015.
А 36-38 рік- це ж ще люди живі!

По принципу зулусів- був би в Тернополі- був би хороший!

кивиДата: Вівторок, 24.02.2015, 19:47 | Сообщение # 69
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
По принципу зулусів- був би в Тернополі- був би хороший!
Тут зулуси ні при чім. Коли людина хороша її видно з далеку, і нема значення від місця проживання.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 24.02.2015, 21:27 | Сообщение # 70
Генерал-полковник
У 2009-2010 роках відбулася така церемонія( не буду по датах- це несуттєво).
Звертання в ДАТО- потрібна інформація
Відповідь ДАТО- нема
Звертання в УСБУ Тернополя
Відповідь- нема, передано в ДАТО
Звертання в ДАТО.
Відповідь ДАТО- нема
Звертання в УСБУТ
Відповідь- фонд, справа, папка- в ДАТО
Звертання в ДАТО.
Відповідь ДАТО- нема
Ця коломийка продовжується до літа 2011
Весь цей час СБУ акуратно відповідає про конкретних людей з посиланням на документи, які зберігаються в ДАТО
Літом 2011 "Звертач" зустрічається з "Відповідачем" з ДАТО.
Відповідь "Відповідача"- в ДАТО НЕМА!

Пікантна обставина- з зими 2011 в "Звертача" є матеріали з ГДА СБУ, де чорним по білому написано- де зберігаються ці матеріали-в ДАТО!

При наступній зустрічі в 2013 "Звертача" з "Відповідачем" відповідь "Відповідача"- в тих матеріалах є інформація про інших людей. А якщо діти тих, кого ви шукаєте, взнають, що живі діти тих, кого ви НЕ шукаєте- ви гарантуєте, що все обійдеться мирно?

До чого я веду- навіть в метричних книгах є інформація про ще живих людей. А вона принаймі конфіденційна.

кивиДата: Середа, 25.02.2015, 08:35 | Сообщение # 71
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
До чого я веду- навіть в метричних книгах є інформація про ще живих людей. А вона принаймі конфіденційна.
Тут я з Вами погоджуюсь цілком і повністю. В тому плані що. Є конкретна особа, яка хоче взяти відповідні довідки , щодо відповідної особи, яка є по (припустім) родинній лінії. Що тут такого не зрозумілого? секретного?. Відпрацюйте відповідний алгоритм перевірки на родство і видачу відповідних довідок. Думаю тут особливого напрягу не повинно бути. Навіть, якщо до цього часу ,а я більше чим впевнений , ці документи просто лежать макулатурою, і нема там ніякого відповідного реєстру, дайте дозвіл на те,щоб шукач свого інтересу шукав сам. З власного досвіду. В 1997 році мені прийшло повідомлення, про те ,що маю документально підтвердити статус. Йде перерегістрація. Потрібно предявити в обласну структурі довідку в В\Ч про участь ,або довідку з архіву МО, або довідку з місця роботи про оплату в кратності у відповідний період. В\Ч на даний період не існувала з тої причини,що на момент подій В\Ч були сформовані тимчасово, керівництво і особовий склад - тимчасово відкомандіровані ,хто з дійсних В\Ч хто з виробництв. Тому довідку з В\Ч отримати не можливо. Але є одна заковирка. В\Ч надавало довідки на основне місце роботи, про те ,що особа у відповідний період находилась на військових зборах, виконувала обовязки , і особі відповідно до виконаних робіт необхідно виплатити середню З\п,+100% окладу + премію+кратність(Х3,Х4,Х5) за особливий вид роботи,за період зборів. І в ті часи приїхавши на виробництво з такою довідкою керівництво в лиці директора і головбуха брались за голову.! Як так ,і давались до різних хитрощів, щоб виплатити не в повному обсязі. Так воно і було, а відповідно довідка за місцем роботи не відповідала тим нормативам, які вимагали у 1997 році. Тому мій шлях до архіву МО. А там таких як я ого-го. Черга на 8-9 місяців, і то не факт що отримаєш. Я свою отримав у 2006 році, і то не то що потрібно, і тільки через довірену особу. Вернусь до 1997 року. Звертаюсь в бухгалтерію, прошу підняти архів про оплату праці за 1986 рік. Піднімають а там -шиш! Не виплатили, як я казав ,зато є пояснювальна записка головбуха з візою директора- тимчасово нема коштів,оплату проведем пізніше. Треба сказати добре слово в адрес начвідділа кадрів. Просто по людськи ,сказала, довідку Вашу памятаю, бачила, було засідання профкому, з приводу оплати, вирішили навіщо молодому хлопцю такі гроші, дамо 50 рублів премії, путівку в Сочі за рахунок підприємства, піднімемо кваліфікацію до 5 розряду,розвіється і забудеться.  Ще сказала ,що було роспорядження по підприємствах у 1988 році такі довідки знищити.В особистій папці її нема. Шукайте в архіві. Дає ключі від архіву з словами-шукайте! Три дні рив купу паперу,в пилюці. Знайшов!
До чого мій опис. Та все до того,що коли людині потрібно якась довідка, а архіваріусу не хочеться працювати-дай можливість шукати тому, кому вона потрібна!.

Сообщение отредактировал киви - Середа, 25.02.2015, 08:36

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Середа, 25.02.2015, 11:44 | Сообщение # 72
Генерал-полковник
Цитата киви ()
До чого мій опис.
Та все до того ж-
"Если б молодость знала!"

Один мій знайомий(теж побував у тому пеклі і неоднократно) при таких описах дякує своєму батькові- навчив!
Кожен папірець дублював двічі- робив фото і знімав нотаріальну копію оригінала.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 19.04.2015, 23:09 | Сообщение # 73
Генерал-полковник
Наш резидент у Гавані"-

Отже- після обробки і обжиму- є 5 шематизмів! 
Хто ще може похвалитися?

Тут тільки перший кусок першого тома, але цікаво і повчально!

Тільки тихо! Не сполошіть! Такі джерела треба берегти!

Посилання- в приват! Мельдуйтеся! Або чекайте, доки перетисну!
Прикрепления: 7331128.jpg(11Kb) · 3982969.jpg(36Kb)

кивиДата: Понеділок, 20.04.2015, 07:17 | Сообщение # 74
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Посилання- в приват!
Ви ще питаєте???

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 21.04.2015, 19:01 | Сообщение # 75
Генерал-полковник
Цитата киви ()
Ви ще питаєте???
Приходиться!
Моя ҐОпера обновиласи(шлячок би її ясний трафив і тих, хто щось там в ній латав!)
Результат- треба заново все, що було в сі бравзі, витягати з-під великої мідної мидниці(але чесно попередили- заархівуйте, бо ми ще не знаєм, що з того кІна вийде).
Особливих жахів нема, все відновиться, але потрібен час.

Мельдуйтеси через приват, хто хоче!

Додано (21.04.2015, 19:01)
---------------------------------------------
Головне- мило, бо Ґугль-диск не сприймає кличок!

Форум » Все про село » Історико-краєзнавчі факти і знахідки форумчан. » Старі довідкові матеріали. (Старі довідкові матеріали Бучаччини і не тільки.)
Сторінка 5 з 7«1234567»
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz