.
Четвер, 25.05.2017, 10:48 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 712367»
Форум » Все про село » Влада » "Новітня" влада України
"Новітня" влада України
кивиДата: Четвер, 20.03.2014, 09:41 | Сообщение # 1
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Статус: Offline
З моменту початку майдану в Україні стрімко розвиваються події. Інколи навіть важко переварити в голові одну, як тут тобі інша, як сніг на голову. Інколи навіть важко освідомити,те, чого ми добиваємось. Аналізуючи останні події хочеться забігти на незаселений острів . де нема телебачення, інету, радіо.а тільки банани і вода.
 А також постає питання ,кого на кого поміняли? Ваші бачення. Поясніть може я чогось не розумію?не ті новини  дивлюсь? Ось кілька посилань. Як на мене я не хочу  щоб в Україні відбувались такі і подібні речі.
https://www.youtube.com/watch?v=Un7vPUavO_E
https://www.youtube.com/watch?v=tVnS5Fwz9w8
https://www.youtube.com/watch?v=38eox1Epsrw
прокоментуйте це .

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 20.03.2014, 16:32 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Награды: 5
Революцію готують ідеалісти, здійснюють фанатики, використовують пройдисвіти.

Так було, є і буде- на жаль.

Радий бачити Вас- я вже хвилювався.

Додано (20.03.2014, 15:32)
---------------------------------------------
Почитайте!
http://iportal.rada.gov.ua/meeting/stenogr/show/5207.html

кивиДата: Вівторок, 08.04.2014, 08:14 | Сообщение # 3
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
На одному з форумів, одного з міст Східної України прочитав мудрі слова "москаля" і чесно кажучи я їх підтримую. молодець. Вибачайте подаю в оригіналі.

"я чуть больше 20-ти лет живу в этом городе, приехав сюда из Ярославля (РФ). и объездив с командировками почти всю Украину, Россию и Беларусь, я могу сказать, что Север - один из самых прекраснейших городов, которые мне попадались, почему и живу здесь. и ХОЧУ дальше мирно жить и работать в Севере, в Украине.
в Москве и Ярославле у меня почти вся родня живёт. и я не понаслышке знаю, как им там живётся. так вот могу сказать, для тех, кто рвётся в РФ: Москва - это не только не РФ, это государство в государстве, со своими заработкми, менталитетом и прочим. жизнь там очень сильно отличается от всех остальных городов РФ. у нас здесь не будет второй Москвы, да и нигде больше не будет. да, мой родной брат зарабатывает, ну... примерно, тысяч 300-400 рублей в месяц, живя и работая в Москве, но мои тёти и дяди из Ярославля, имея не социальную, а рабочую пенсию, получают совокупный семейный доход (на 2-х человек) - 18-20 тысяч рублей, с квартплатой за обычную 3-х комнатную квартиру (всё услуги) - 4600-6200 рублей. это не голословно. эти данные можно проверить в инете, всего лишь умея пользоваться поисковиками. вы тоже хотите платить за отопление ванной комнаты полотенцесушителем 1000 рублей?
впрочем, с нонешним временным правительством так может и случиться(( не на том экономят, точнее - не на тех. и не с того начали. да, и не так.

конечно, самый прекрасный способ общения кучке людей, с одинаковой политической позицией, это кричать - кто не с нами, тот против нас (немного устарело, но прокатило же пару раз, в прошлом, на ура). в логике кличу не откажешь. можно ещё кричать - тролль проплаченный, бандеровец, зомби с промытыми мозгами, фашист - это сейчас модно, так сказать - в тренде. только очень жаль, что у кого-то не хватает мозгов, хоть на миг, предположить, что бывают люди, чьё мышление, жизненный опыт, мировоззрение и видение окружающей обстановки, в силу каких-то причин, не совпадает с вашими. может потому, что у этих людей уже сняты шоры и их вылечили от туннельного зрения.

ещё раз, повторюсь, для тех, кто мчит на бронепоезде и с кем мне не по пути, ибо уже когда-то кто-то до них мчал так же, но не заметил знак с пиктограммой ТУПИК и обрыв, - мне НЕ нравятся действия тех, кто сейчас у руля нашей страны, даже пусть они говорят, что они там временно. даже если пройдут выборы, и кого-то будут выбирать, то выбирать не из кого, "на манеже, все те же" (с) и кто бы не пришёл к власти из тех, кто имеется в списках, ничего не поменяется, к сожалению. это одни и те же люди, которые были в этих же списках и 4-10 лет назад. те же самые олигархи, коррупционеры, воры. ни "кухонные политики", ни "диванные воЕны" поменять ничего тоже, к сожалению, не могут. ну, не может у нас "каждая кухарка управлять государством" (с) проверено. годами.

но только и народ сам, нашего региона, ничего для того, чтобы поменять не делает. он делает самое простое из того, что могут сделать бессильные - складывает лапки и переходит в вотчину другого пана, надеясь, что там ему хлорка будет творогом. а взять рогатины и научить работать как нужно старого пана, ему слабо.

когда-то кто-то написал (дословно не помню, искать лень, кому нужна будет точная цитата, тот сам найдёт)- русские - это такой народ, которым нужно, чтобы руководители страны ими управляли, а украинцам нужно, чтобы они управляли руководителями своей страны. пока, на данный момент, я вижу, что украинцы есть, только не у нас. почему-то, мне хочется чтобы были у нас. не хочу быть стадом с пастырем, ведущим стадо в обрыв.

мне вот интересно, зачем нужно моё Ф.И.О. здесь на форуме кому-то или в личку? морду бить будете? )) или в глаза посмотреть? или Ф.И.О. за человека что-то скажет?

с моей кухонной политикой у нас (у страны) может быть всего два выхода, чтобы не потерять страну и свободу, честь и гордость (Крым, богсним, он никогда не был Украинским, нас там, мягко сказать, недолюбливают, особенно сейчас):

1 .Захват ОГА провозглашение каких либо ПИСУАРов єто полнейший бред.

2. валить в Киев, как это сделали Западенцы, брать за жабры дорвавшихся до власти и никак не поделящих портфели ВП (временное правительство), которое нас не устраивает своими действиями и законами бредовыми, и заставить его работать на народ и страну, а не против, как это происходит сейчас. тем более, что путь проторен, ошибки, сделанные ранее, в феврале, можно учесть.

Додано (08.04.2014, 08:14)
продовження:

3. собраться всем миром (всей Украиной, а не рваными кусками), найти лазейки в законах и скинуть ваще тех, кто сейчас у руля, а на их место
пригласить зарплатное правительство, тем более, что есть такой мировой
опыт (Италия, Германия после Второй Мировой Войны). пригласить лучших
управленцев и выдающихся специалистов в своих облстях и отраслях (как
нашей страны, так и мира), положить им огромнейшую зарплату, которую они
должны отработать по полной, не отрабатывают - нафиг, найти новых. и
пусть работают. соблюдая нейтралитет национальный
(Восток-Запад-Средина). не будет у них не братьёв, ни кумовей, ни
соседей, кому они благоволят или по-свойски кто им батончег из золота
подкинет за заводик или должность.

но это так... кухонно-диванные сентенции... или скорее - чёткая апория... ведь крысы уже бегут...
привлечённые запахом хлорки... даже не сыра, они, может быть, ещё
помнят, где он бывает бесплатен.

а если, недай боже, придёт к нам Россия, то и изменить в стране и в правительстве уже ничего вилами,
митингами и хлопками в ладоши (как же стебались, в своё время-то, с
беларусов за это, но РФ пошла дльше, уже и за поднятую руку, кучке в 10
человек дают 10 лет, без суда и следствия) не будет возможности. совсем.
так как запрещено это строго законодательно в РФ. даже пикнуть крысы не
смогут, только ГУЛАг себе новый строить отправят. за 10 лет - новая
профессия)) без сохранения з\п)) чоуж))"

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 08.04.2014, 23:43 | Сообщение # 4
Генерал-полковник
Цитата киви ()
чёткая апория

Апо́рія (грец. απορια — безвихідність) — за формальною логікою — ускладнення в міркуванні, яке уявляється непереборним.(ВІКІ)

Цитата киви ()
Западенцы

Решту можна не читати.

Я прочитав все.......
Вибачте, КИВИ, мудрістю тут не пахне.
Якраз побудова апорій.

AdminДата: Середа, 09.04.2014, 08:01 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Награды: 6
Прочитав. Типова точка зору жителя східної України, та із дечим все ж згідний. В даному списку кандидатів в президенти 100 % кандидата не має - із "гірших потрібно вибрати найменш поганого". Та вибирати потрібно когось із проєвропейським нахилом.

Щодо "руської глубинки" - згадувався Ярославль. Минулого літа довелося погостювати там - у Ярославській області (в сестри дружини). Не можна сказати, що живуть набагато краще, ніж у Бучачі. Зарплати вищі десь у 1,2-1,5 раз, але й витрати на той же самий відсоток вищі. Один плюс - Є вільні робочі місця. Після закінчення навчального закладу є робота (правда із невеликою зарплатнею), за яку не потрібно платити. І ще один факт - менший рівень корупції в медицині, освіті.

Your success depends on you! ​

кивиДата: Четвер, 10.04.2014, 08:42 | Сообщение # 6
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Якраз побудова апорій
Ну незнаю,незнаю.
Зараз стає очевидним той факт,що зековську владу, яка набридла, по правді всім як на Заході так і на Сході- скинули. І чого гріха таїти більшість учасників преставляли західну і центральну частину, меньше або сказати точніше мізерну частину Схід. Тітушок в рахунок пока не берем(окремий вид індивідума в людській особі,яка за мізерну оплату годова до любих вчинків). Зате якась кількість представників Сходу в душі підтримували переміни, по крайній мірі надіялись на них. На сьогодні половина з тих симпатиків в якійсь мірі розчарувались, тобто 50/50, але всетаки більшість не підтримують федералізм.а тим більше вступу до РФ. Причина одна, багато людей працюють в росії , бачать ситуацію, заробляють непогані гроші . а тратять в Україні,так вигідно. І є особлива категорія людей,це саме ті які налаштовані на росію. Їх мало ,підтримка мінімальна, а саме основне віра в них слабка-коливаються, а підтримують вони тих самих українофобів, а таких чимало розвелось за останні роки. Саме вони, симпатики українофобів, не сприймають сьогоднішню владу. В них розуміння яке, якщо президент то тільки представник сходу ,хоч бандит но свій, якщо його давлять -нехай це ж свій, і з звірячою ненавистю не сприймають любого представника з центральної, не кажу про Західну Україну. Буквально вчора спілкувався з такими. В них паніка, нема представника Донбасу на перегонах в президенти, все кінець світу. Вони не сприймають ні бібібку, ні допу, за всіх решту і слухати не хочуть. Складається враження людей випустили з божевільні.
Далі більше. Отримали зарплату бюджетники-голі тарифи!!!! Навіть порізали понадурочні! Яка реакція? самі розумієте.  Далі 10 вимог МВФ читали? Якщо приймуть ці вимоги підніметься ще процентів 50 народу включаючи пенсіонерів
Який вихід??? Ситуація патова.

Сообщение отредактировал киви - Четвер, 10.04.2014, 08:43

AdminДата: Четвер, 10.04.2014, 21:39 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Цитата киви ()
Отримали зарплату бюджетники-голі тарифи!!!! Навіть порізали понадурочні! Яка реакція? самі розумієте. Далі 10 вимог МВФ читали? Якщо приймуть ці вимоги підніметься ще процентів 50 народу включаючи пенсіонерів

Якщо бютжетникам порізали на сході, значить порізали і на заході. Так на заході всі тихо сидять. Включається національна свідомість і люди розуміють - так треба. "Антикризисні заходи" які б вони не були, думаю, в любій країні на ура не сприймаються. Для виходу країни із кризи треба "затягнути паски". Та якраз у цій ситуації більше винні якраз східні області, котрі голосували за того президента, котрий довів країну до такого стану.

кивиДата: Четвер, 10.04.2014, 21:54 | Сообщение # 8
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата Admin ()
Для виходу країни із кризи треба "затягнути паски".
В такому разі повинні затягувати як простий люд так і чиновник. А тепер подивіться на тендери для ДУСі. Закупили ягнятину по 543гривень за кілограм для ,
Цитата Admin ()
значить порізали і на заході
Ну звичайно і на сході і на заході.
Італійський сир по 351 гр\кг. В результаті (боюся щоб не збрехати по памяті)  Знайду посилання скину.

Сообщение отредактировал киви - Четвер, 10.04.2014, 22:01

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 11.04.2014, 00:39 | Сообщение # 9
Генерал-полковник
1.Майдан ПОЧАЛА молодь- ВСІЄЇ України. Лозунг- «НАС ДОСТАЛО!».
2. Після розгону НЕ СКОРИЛИСЯ з діями влади- центр, північ іЗахідна Україна.
Причини-
- принаймі 2 рази центр, 3 рази північ і 4- захід вже НЕКОРИЛИСЯ російському і радянському впливу.- 4 покоління західників, 3 покоління півночі і центру ще невтратили здатності відстоювати своє бачення майбутнього. Схід не мав, і не має-ні генетичного ні історичного потенціалу- хтось зверху продиктує лозунги і кине клич.
- радянські власті штучно вбивали в свідомість саме сходу-пролетаріат- гегемон, селянин- годувальник, росіянин- еліта. Для заходу залишалося- заробітчани, куркулі, бандерівці, неспроможні забезпечити самі
себе.
- два десятиліття незалежності тільки підсилили радянські стереотипи, додавши нові- все розвалили, продали(а ми-східняки- зберегли!).
3. Нова влада(дуже неоднозначна) біля розбитого корита.Борги залишилися, дефіцити залишилися, податків НЕ БУДЕ. Армії- НЕМА. Міліції- НЕМА. СБУ-НЕМА. Прокуратури- НЕМА. Суду- НЕМА.Управління- НЕМА.
Є дуже гарний сусід, який до того жпроголосив себе старшим братом. І- почав демонструвати старшинство. І силу,знаючи, що молодший не віддасть. Крим- ілюстрація. Схід і Херсон- дай БОГ, щоб ті бригади, які не мають навіть буржуйок і кухонь, втримали танкові клини хоч на добу. Тим більше- сумний досвід Криму- яка частина тих бригад розбіжиться, тільки почувши рев танкових моторів?
4. Прикидка- на Майдані побував(саме побував, а не активнобрав участь) заледве 1% населення Заходу. Ще 1%- на місцях. Ще 10%- допомагали Майдану- організаційно, матеріально, фінансово. Ще 40%- давали, коли збирали.
Все! Решта- баласт. Це Галичина. На Сході- зменшіть цифри в 10 раз!
А стосовно федеративності, мовності, приєднання до РФ-приблизно те ж, що на Заході антиподи.
А баласт і там і там- ОДНАКОВІСІНЬКИЙ! Кусок сиру для Заходу- польські, італійські, іспанські пенсії та заробітки, для Сходу-російські.
5. Розчарування- теж аналогічні. Ціна на газ, пільги,зарплати, тарифи, пенсії, податки- «це вже святе! Не руш!».
6.І несамовитий рев на Сході- «манна небесна впаде тільки зі сходу».
А що цієї манни буде рівно стільки, щоб не здох- це вже виявиться потім, пізніше.
7. Навіть при такому розкладі і такому пресингу повторити Майдан хоча б в пристойному масштабі ні Донецьк, ні Луганськ ні Харків не зміг.
Вчора прочитав сентенцію- «МЫ ждали«Лебединое озеро» в Большом театре, а получили бременских музыкантов».
8. Україна- не шахова дошка.  
КРИЗА-всеохоплююча в країні.
ГРОМАДЯНСЬКАВІЙНА- покищо в душах.
ІНТЕРВЕНЦІЯ-зупинена майже безкровно на пів- чи чвертьдорозі.

ВИЖИВЕМО.

ПЛАТА ЗА СВОБОДУ НЕ БУВАЄ НАДМІРНОЮ.

Додано (11.04.2014, 00:39)

Цитата киви ()
А тепер подивіться на тендери для ДУСі
Вам їх для цього і підсунули. Магічна цифра! Діє чітко!

Сообщение отредактировал ГАЛЛ-СКОМОРОХ - П`ятниця, 11.04.2014, 00:38

кивиДата: П`ятниця, 11.04.2014, 08:34 | Сообщение # 10
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Вам їх для цього і підсунули
НЕ МЕНІ А ВСІМ НАМ!!! В країні нема дифіциту продуктів, нехай купляють за такими цінами у своїх- селян, виробників. Навіщо тратити валюту на (вибачте)унітаз .
  Вчора спеціально дивився засідання ВР, лише з третьої спроби вдалося відмінити держзакупки ДУС і то в перевагу 1 голос. Невже бувші чиновники-пенсіонери для прикладу Стельмах з пенсією понад 100000 гр, і йому подібні ,зарплата депутатів, міністрів,і так далі мають право отримувати в повному обємі, а селяни , вчителі, медики,живіть на оклад?. Ні звичайно ні. Криза вона для всіх, а не для окремого прошарку населення
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
. Нова влада(дуже неоднозначна) біля розбитого корита.Борги залишилися, дефіцити залишилися, податків НЕ БУДЕ. Армії- НЕМА. Міліції- НЕМА. СБУ-НЕМА. Прокуратури- НЕМА. Суду- НЕМА.Управління- НЕМА.
Як на мене ніби то і "нова" але з тими самими прізвищами, помилками, амбіціями. Ну не ми з Вами знищили а ті самі люди яких вибирали ми з Вами які сиділи, сидять в кабінетах в Києві при тих чи інших посадах в різні часи, скорочували фінансування армії, створювали "своїх"пригодованих суддів, прокурорів, давали посади кумам і так далі. Коли при владі преставники Заходу їх не сприймає Схід і навпаки.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
все розвалили, продали(а ми-східняки- зберегли!).
Помиляєтесь, це балачки , ніхто нічого не зберіг, а досі розвалюють ,ріжуть на металобрухт, із 25 промислових підприємств, в яких працювало біля 40 000 працівників, зі всього околотку в 3 зміни лишилось 2 в яких задіяно біля 8000 працюючих, а виробництва працюють лине на 15-20% своєї можливості. Все інше розібрано,порізано, де що законсервовано (більше 10 років)-морально застаріло
 ось один із них http://wikimapia.org/15243390/ru/%D0%97%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D0%9B%D0%B8%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%81 %D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B9-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B4
Цитата                                          Г

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 11.04.2014, 21:16 | Сообщение # 11
Генерал-полковник
Цитата киви ()
НЕ МЕНІ А ВСІМ НАМ!!!
Не всім- я на таке не кидаюся.Тим більше- «спочатку було слово».Не «закупили» а «закуповували». РАНІШЕ. Спробували продовжити дію угод 2квітня- на якомусь етапі узгодження виникло досить закономірне рішення-
обрізати. Щоб не було дороги назад- «вкинули» в пресу. Вам підсунули ЦІНУ.
Решту «скромно» пропустили.
Цитата киви ()
В країні нема дифіциту продуктів
Відсутність дефіциту передбачає і кільку по 33 коп.для «гурманів» з дитячої пісочниці в дворі і балик по 8.70 для гурманів, чи,
зрештою для мене- коли я міг собі це позволити(ціни 1973-74рр.)
Цитата киви ()
нехай купляють за такими цінами у своїх- селян, виробників.
І про це Вам не підсунули- що далі в списку цінипадають на порядок, і що купляють у своїх виробників.
Цитата киви ()
Навіщо тратити валюту на (вибачте)унітаз .   Вчора спеціально дивився засідання ВР, лише з третьої спроби вдалося відмінити держзакупки ДУС і то в перевагу 1 голос.
Тобто- що «во избежание»- провели, причому досить «туго»,відповідний закон
Цитата киви ()
Невже бувші чиновники-пенсіонери для прикладу Стельмах з пенсією понад 100000 гр, і йому подібні ,зарплата депутатів, міністрів,і так далі мають право отримувати в повному обємі
У Вас є депутат- міської, районної, обласної, верховноїради.

Ви ставили йому вимогу про перегляд шкали пенсій, окладів,пільг?

Добивалися виконання цієї вимоги? Якщо ні- Ваше питання – «глас вопіющого в пустині"

Додано (11.04.2014, 21:07)

Цитата киви ()
а селяни , вчителі, медики,живіть на оклад?
Те ж.
Цитата киви ()
Криза вона для всіх, а не для окремого прошарку населення
Прочитайте «Собаче серце» Булгакова. Саме прочитайте, а непрогляньте кіно.

Цитата киви ()
ніби то і "нова" але з тими самими прізвищами, помилками, амбіціями
Вибачайте- навіть поляків чи румунів, не кажучи вжепро марсіян ми вибрати чи запросити поки що не можемо.
Цитата киви ()
не ми з Вами знищили

На превеликий жаль- МИ.
Цитата киви ()
ті самі люди яких вибирали ми з Вами
Я не вибирав ні Януковича ні інших, перечислених Вами.Але вини з себе не знімаю- МАЛО пояснював, кричав, переконував,сперечався.

Тому і вважаю- і я вибрав. І я винен.

Додано (11.04.2014, 21:16)

Цитата киви ()
Коли при владі преставники Заходу їх не сприймає Схід і навпаки.
І в цьому Я винен. На відміну від Вас- Ви тількиобурюєтеся, вимагаєте від когось і ліпите ярлики.
Цитата киви ()
Помиляєтесь, це балачки , ніхто нічого не зберіг

Це Ви помиляєтеся- я веду мову про стереотипи, яківбивають в голову плебсу, а не про реальний стан справ.

кивиДата: Субота, 12.04.2014, 08:55 | Сообщение # 12
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Повідомлення # 11
Я на іншу відповідь і не очікував.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
я веду мову про стереотипи
Про це говорять тільки політики по "зомбоящику" а інші це впитують як материне молоко, нажаль.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
вимагаєте від когось і ліпите ярлики
І багато їх наліпив?

Додано (12.04.2014, 08:55)
Адмін ! прошу тему закрити, до нічого доброго не доведе.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Субота, 12.04.2014, 16:31 | Сообщение # 13
Генерал-полковник
Цитата киви ()
Я на іншу відповідь і не очікував.
Від мене? Іншої бути і не може.Причина- Я ТАК ДУМАЮ.Хто думає інакше- я рот не затикаю.
Цитата киви ()
Про це говорять тільки політики по "зомбоящику" а інші це впитують як материне молоко, нажаль.
Я вже повторив двічі те саме.
Цитата киви ()
І багато їх наліпив?

Достатньо. Половина фраз Вашого минулого посту- ярлики типу«ПІВО «БОЧКОВОЄ»»
Цитата киви ()
Адмін ! прошу тему закрити, до нічого доброго не доведе.
Ви розсердилися? Даремно! Ви викинули набір фраз, навіяний Вам «зомбоящиком»(для цьоговін і існує-суть пропаганди мені пояснювали ще на початку 70-х)).

Я- свої власні думки. Можливо- не причесані, але своївласні.

ВШП. Адмін! Тема актуальна- закривати не варто!!!

AdminДата: Неділя, 13.04.2014, 09:21 | Сообщение # 14
Генерал-майор
Цитата киви ()
Адмін ! прошу тему закрити,

Як весь форум так і кожна тема поосібно існує для того, щоб ділитися своїми думками, знаннями та поглядами на на об'єкт, котрий висвітлюється в темі. Звичайно, погляди по тій чи іншій темі (особливо це стосується політики) можуть різнитися, та це не може бути причиною для закриття. Ця тема на даний час одна із найактуальніших на форумі, дякую, киви, за її створення і, залишатиметься, на мою думку, до виборів президента.

Ваше, киви,  бачення "новітньої" влади для нас важливе, адже ви живете далеко від Західної України і "варитеся у зовсім іншому казані" і почути точку зору Східної частини нашої держави, де зараз прикута увага цілого світу (мені особисто - не скажу про інших) було дуже цікаво. І хотілося б, щоб ми і дальше продовжували ділитися інформацією на цю тему із різних точок зору. Та годі сподіватися на те, що Захід і Схід думатиме однаково. Коли це станеться - Україна стане найсильнішою державою у світі. І не варто переконувати один одного (це стосується і ГАЛЛ-СКОМОРОХа) у своїй правоті, людина, досягнувши певного віку, вже не міняє свій світогляд. "Давайте жить дружно!"

кивиДата: Неділя, 13.04.2014, 14:05 | Сообщение # 15
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Половина фраз Вашого минулого посту- ярлики типу«ПІВО «БОЧКОВОЄ»»
Я ж не даремно працюю в типографії пивзаводу
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Ви розсердилися? Даремно!
Недождетесь!

Форум » Все про село » Влада » "Новітня" влада України
Сторінка 1 з 712367»
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz