.
Четвер, 23.11.2017, 01:42 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 7«1234567»
Форум » Все про село » Влада » "Новітня" влада України
"Новітня" влада України
ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: П`ятниця, 31.07.2015, 23:07 | Сообщение # 61
Генерал-полковник
Награды: 5
Статус: Offline
В дусі цього оракула(Гайдая).
Сьогодні до мене зайшов знайомий- на час профвідпустки він з'їздив на місяць в Піски. Відпочине і знову поїде. Його аргументи- біда! Неможливо демобілізувати мобілізованих раніше, провести ротацію строковиків- нема поповнення!
Напівсліпий, з букетом хвороб, жінка, дитина і хвора мати. І на Майдані був, в т ч якраз в ті дні, коли відстрілювали, і добровольцем йшов- вигнали- непридатний.
А в селі- масове перетворення молодих і не дуже юнаків і чоловіків в щурів і тарганів. Шукають, як "відкосити". Відкуповуються. Ховаються. Тікають за кордон. Абсурд- тікають від мобілізації в...РОСІЮ!
Один з цих "героїв диванної сотні" і повісив моєму знайомому фонар під око.

Так, військкоматівці не мають ніякого права ловити в метро, кінотеатрах, під'їздах, ресторанах. 
Виписати повістку.
Видати для вручення сільському голові(відмовиться- під суд).
Не можуть вручити- в розшук(це вже справа міліції-знайти і довести до відома права і обов'язок). 
Зловили- під суд!

Інформація для роздумів-

Трохи раніше я пропонував посилки на досить очевидні речі- гібридна війна, психологічна війна, дезінформація.

Так от, вельмишановні(хто думає в дусі і з подачі таких Гайдаїв). 
Цю війну Україна ВЖЕ ПРОГРАЄ З ТРІСКОМ.
Хмельницький, Вінниця, Чернігів і- Дніпропетровськ з Луганськом- от їм ще ТРЕБА УКРАЇНИ. 
Решта- "диванні герої" з Ужгородом і Чернівцями на чолі.
Після провального завершення наступної мобілізації і Обама і Меркель і поляки з прибалтами скажуть Путіну- "ЗАБИРАЙ ЦИХ ЗА,,,,,,,,,ІВ К Є. М. ВИБАЧ. МИ ПОМИЛИЛИСЯ, ДУМАЛИ, ЩО ЦЕ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАРОД".

Чи, може, я помиляюся?
Бучач з Монастириськами виконав план на 100 відсотків?
І сотні юнаків і мужів з скрипом зубів, з злістю, але йдуть в військкомат- біда, Україна в небезпеці, зараз головне втримати путіноїдів та луГандонів, а ви, хто залишається- наводьте порядок тут!

Виправте мене!

Хоча мені здається, що ситуація в вас така ж, як всюди- навіть якби президентом став Господь Бог, спікером- Ісус Христос а міністром оборони архангел Гавриїл- потоки лайна не зменшаться, що би вони не робили.( Ще от царя Соломона не знаю куди приткнути, зрештою- все одно об...руть)
Прикрепления: 0753799.jpg(175Kb)

кивиДата: П`ятниця, 07.08.2015, 07:03 | Сообщение # 62
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
А ще факти заробляння грошей на війні.
http://novosti.dn.ua/details/256925/

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

Сообщение отредактировал киви - П`ятниця, 07.08.2015, 07:05

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 09.08.2015, 21:47 | Сообщение # 63
Генерал-полковник
http://pidzamochok.at.ua/forum/21-91-2714-16-1439149562

Почитайте- це те ж саме в Україні.

кивиДата: Субота, 22.08.2015, 18:30 | Сообщение # 64
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
дуже коротко і по справі.
https://www.youtube.com/watch?v=HwhCX7sGjhA

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Субота, 22.08.2015, 20:31 | Сообщение # 65
Генерал-полковник
Цитата киви ()
дуже коротко і по справі.

Довго, розложисто, але- пісенька та сама.

Але- якщо під такий акомпанемент ще й умудрилися виконати шосту хвилю майже на дві третини- ще не все пропало!
Ще є надія!!!!

кивиДата: Неділя, 23.08.2015, 06:15 | Сообщение # 66
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Ще є надія!!!!
Надія вмирає останньою.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
умудрилися виконати шосту хвилю майже на дві третини- ще не все пропало
Так то воно так, але з якими потугами. Все більше люду бере сумнів в спроможності влади. Якось не так виходить. Бігають з кута в кут.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 23.08.2015, 10:07 | Сообщение # 67
Генерал-полковник
Цитата киви ()
з якими потугами
З якими, КИВИ? Ви про що? Про беззубі спроби таки вручити папірець особі, щоб вона з'явилася нарешті, сказала розмір капців, показала зуби і реверс?
Десь тут я описав, як відбувалася мобілізація в моєму селі в травні 44. Маєте приклади теперішні?
І про Ковча згадував- мобілізація в УГА в 1918.
Це дві великі різниці- примус і свідомість!

Цитата киви ()
сумнів в спроможності влади
"Маємо те, що маємо"
Чекали золота Полуботка, грошей ощадбанку ітд - всього. крім реальності- за одну ніч хата тільки валиться.
Знову не того(тих) вибрали?
Так ви( не Ви конкретно- всі) ж їх і вибирали!!!!
Кращих не знайшли?
Смію Вас особисто заспокоїти- КРАЩИХ І НЕ БУЛО.
Були ті самі- заражені хапком, нахрапом і іншими бацилами совка.
Ким заміните Порошенка? Обамою чи Меркель чи Дудою чи марсіянином? 
Так вони теж голову зломлять, вірніше- ВИ Ж ЇМ І ЗЛОМИТЕ.

В будь-якій передовій країні світу більшість населення незадоволена владою.
Але це незадоволення виглядає так- половина вважає. що влада занадто радикальна, половина- занадто консервативна. І якщо влада посередині- все в порядку.

Цитата киви ()
Якось не так виходить. Бігають з кута в кут.
Так, КИВИ, саме так!
З мінімальною волинкою виконувати рекомендації США, Європи- бо не дадуть грошей.
Тримати фронт- з мінімальними затратами і втратами. І не більше!!!!
(Чи, може, Ви вірите, що криворізька танкова бригада зможе під переможні реляції дійти хоча б до Іловайська, не кажучи вже про Таганрог?. Зможе, коли всі російські підрозділи будуть її тягнути, заправляти, ремонтувати і підтримувати. Але до цього ще не дійшов час. Я вірю- дійде.)

І ця ефірна кампанія "демократії"(вірніше ОХЛОКРАТІЇ)- тільки шумовий фон для ОХЛОСУ- тіштеся, що писок не затикають, репетуйте, зойкайте "Зрада", "За що стояли". 
Реальні справи- установка Росії в потрібне положення, переміщення України в потрібне(і бажане) місце і положення вирішуються і реалізуються не в цій кампанії і не в Ютубі.

Можливо я і помиляюся, але участі в цій кампанії брати не хочу. І не беру.

В жовтні місцеві вибори- знову та сама полілема- сліпого, кривого, горбатого вибирати, чи лишити того самого???
Місто вже гуде- теперішній старається- латає, затикає, ліпить, тинькує, бо хоче. щоб знов вибрали.

При нагоді провів словесний експеримент для кількох знайомих- скільки буде коштувати приведення в порядок вічно повзучої стометрівки на західній околиці. Сума, яку назвав бригадир личкувальників, виявилася непідйомною для цілого міста-це вже мер озвучив.

кивиДата: Понеділок, 24.08.2015, 08:23 | Сообщение # 68
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Знову не того(тих) вибрали?
Ви прекрасно розумієте про що я. Не вибрали а дали кворум довіри, ще тоді в лютому 2014 року,особисто я не  брав участі у виборах,не дали. Але я не думав, що ті кого обрали, опустяться до такого лицемірства і цинізму. Повірте я нікого не звинувачую в його виборі, тому що це його право.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
З мінімальною волинкою виконувати рекомендації США, Європи- бо не дадуть грошей.
Так так саме те!

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 24.08.2015, 21:41 | Сообщение # 69
Генерал-полковник
Цитата киви ()
Ви прекрасно розумієте про що я.
Так, я розумію Вас.
Так само, як розумію, на жаль, що навіть лебеді, які пожили в свинюшнику якийсь час, вже не будуть ідеалом красоти і грації.
Тобто(на нашу грішну землю)- ми вибираємо з собі( в більшій чи меншій мірі) подібних.
А потім що є сили дивуємся- вибирали янгола, вийшов нечистий.
Зверніть увагу на всі попередні президентські вибори- крім передостанніх завжди висував схід, утверджував захід.
На передостанніх нарешті схід взяв реванш- одержали Зековича.
Результат? Схід показав, що хрін(ЯФЗек) не солодший редьки(Кракучющів).
І останній вже надоїв(такої вакханалії всеобси....ння я ще не пам'ятаю).

Вибирали янгола, месію? Так цей месія виріс у свинюшнику! Не вимагайте від нього лебединого строю!!
Крім п.....жі, яка підтримується з чиєгось благословення і потакання є ще цивілізований шлях.
На жаль(Ваш), він вимагає дотримання простої аксіоми-
"ЯКЩО НЕ Я- ТО НІХТО".
І- вкотре нагадаю слова недолугого блазня Петросяна-
"ЗА ВАС ДЛЯ ВАС БЕЗ ВАС- НІХТО НІЧОГО НЕ ЗРОБИТЬ".

Є вертикаль влади і, відповідно вертикаль спротиву(приборкання непокірного)- знизу до самого верху.
Депутата до району за шкірку-хай втілює свої трелі, до області, до ВР, президента і іже з ним.
Це довго, тяжко, малоефективно- але це шлях втілення в життя рядка з конституції- "сувереном влади є народ. органи влади- слуги народу".
І їх треба поставити на місце слуг.
Іншого ЦИВІЛІЗОВАНОГО методу НЕМАЄ.

Хто зараз піде на Київ(якщо піде)???
Пару сот з автоматами?
Будьте певні- основними жертвами будуть невинні.
А владу одержать нові вискочки- набагато гірші від теперішніх(їм же треба буде обіцяти набагато більше, а можливості виконати- набагато менше).

Цитата киви ()
Так так саме те!
Саме те!
Вже півтора року Україна тримається на плаву завдяки простим речам-
1. Моральна підтримка України і моральний тиск на Росію.
2. Єкономічні і фінансові преференції для України і санкції для Росії.
3. Військова допомога Україні і військовий тиск на Росію.
4. Мінімальна пряма військова і фінансова допомога Україні.

Порядок по значимості саме такий, а не інакший.

А от можливості всі ці речі засунути псу під хвіст- елементарні.
Надіюся- перечисляти не треба.

Додано (24.08.2015, 21:41)
---------------------------------------------
Ось зразок глупства(а його треба вибивати жорстоко) теперішньої влади.
Це яка скотина придумала замість укрупнення мережі сільрад роздрібнити райони?
В Товстому вже шукають примішення для районних(перепардонююся, громадських) структур(комів, комів, комів....). Думаю, в Золотому Потоці теж. І в Коропці. І в Мельниці і в Скалі.
Тільки Чортків трохи не в унісон пішов- 7 чи 8 громад на весь теперішній район. У нас це були за дзідзя Франца-Йосифа - ґміна Кошилівці(входили Буряківка, Слобідка, Попівці, Цапівці, Садки і Свершківці). Два держслужбовці на зарплаті. Решта- громадянський обов'язок і ні крейцара за труди.

Звичайно, в цьому є одна нюта- з трьох районів зробити один(колишній австрійський циркул).
Чортків залишає в себе всі коми, а Заліщики і Борщів одержують фігвам.
Який борщівський чи заліщицький страдалець за народ від 8.00 до 17.00 з морквиною 5 і 20-го, стільцем за дверима з клейнодами погодиться сам та ще і буде протегувати таку ідею?
А кількість "слуг" зменшилася б якщо не втричі, то хоча б вдвічі!

Але, як виразився один з слуг в приватній розмові- "Не працював, не працюю і працювати не буду".

Сообщение отредактировал ГАЛЛ-СКОМОРОХ - Понеділок, 24.08.2015, 21:43

кивиДата: Вівторок, 25.08.2015, 07:10 | Сообщение # 70
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Це яка скотина придумала замість укрупнення мережі сільрад роздрібнити райони?
Хіба роздрібнювати ? Я чув інше -навпаки обєднувати. Бучацького не буде ,а за довідками до Чорткова люди будуть їздити. Це було ще при Ющенку,
якщо не змінює память ,ця ідея належала віце-премєру з питань
адміністративно-територіальної реформи при Тимошенко Р. Безсмертному
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
"ЗА ВАС ДЛЯ ВАС БЕЗ ВАС- НІХТО НІЧОГО НЕ ЗРОБИТЬ".
Це і без Петросяна відомо.
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Але, як виразився один з слуг в приватній розмові- "Не працював, не працюю і працювати не буду".
Чув саме таку відповідь від діючого чиновника районного масштабу, але ,ще з приказкою :" Меньше 6000гр зарплати,і ходити не буду, за роботу і мови нема"

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 25.08.2015, 20:37 | Сообщение # 71
Генерал-полковник
Цитата киви ()
Хіба роздрібнювати ?
Я оперую інфою минулого тижня. В Тернопільській області пропонується створити 37 громад, які повністю повторюють до і післявоєнні райони. Казус в тому, що ці громади хочуть наділити всіма правами і кріслами районів. Тільки Чортків став дуба. Зрештою- Барна з Чорткова.

Цитата киви ()
за довідками до Чорткова люди будуть їздити
А ще за Кучми в проекті адмінреформи було таке- "зменшити потік паперообороту". Від громадянина можна вимагати тільки заяву, паспортні дані і ідентифікатор. Решту адресат хай добуває САМ- і тоді виявиться, що йому і не потрібна довідка про право одержання довідки для одержання довідки про необхідність довідки.
А для правильного і беззачіпочного викладу заяви- адвокат чи юрист  до послуг. 
Цитата киви ()
Це і без Петросяна відомо.
Та ну????
Щось я ніяк не можу в всеукраїнському екскрементному потопі знайти хоч натяки на всеприйнятість цього постулату. 
Всі чекають доброго царя, мудрого цісаря, щедрого пана. ВЖЕ! ВСІМ! НЕГАЙНО! НЕ ДИВЛЯЧИСЬ НІ НА ЩО!
Навіть ті, що закликають на Київ з автоматами йти, хочуть тільки цього.

Цитата киви ()
Меньше 6000гр зарплати
При одній заковичці- всі решта мають  мати не більше ВІСІМСОТ.
І щоб його ніхто не питав- звідки тачка, хатка, гроші на суперсвайбу сина та на ресторан.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Четвер, 27.08.2015, 19:54 | Сообщение # 72
Генерал-полковник
Отвечая на предложение назвать три наиболее важные проблемы для Украины из предложенных вариантов, 64% опрошенных назвали военные действия в Донбассе, 43% — коррупцию в государственных органах власти, 30% — безработицу, 28% — контроль над ростом цен, 23% — низкий уровень производства, 22% — падение курса гривны, 20% — некомпетентность правительства, 15% — политическую нестабильность, 13% — социальную защиту бедных, 11% — отношения с Россией.

http://www1.kasparov.org/material.php?id=55DDE1E33C6F3&subject_id=115
Прикрепления: 3129860.jpg(12Kb)

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Неділя, 22.11.2015, 13:32 | Сообщение # 73
Генерал-полковник
Славная годовщина

Украина стала государством, где гражданское общество сильнее государства, но без Веймарского синдрома. И как все подобные государства, она начала путь к обществу без институциональной коррупции - путь, как показывает опыт западных стран (США - после импичмента Никсона, Италии - после операции "Чистые руки", Англии - после ухода Черчилля, ФРГ - после победы Вилли Брандта), равный поколению - 20-30 лет. И Украина имеет все шансы пройти этот путь спокойно и демократично.

http://www1.kasparov.org/material.php?id=56516038E0E61&subject_id=115
Прикрепления: 7252007.jpg(26Kb)

кивиДата: Вівторок, 01.12.2015, 16:26 | Сообщение # 74
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Перегляньте, не пожалкуєте. Всього кілька хвилин. З цього я зробив для себе деякі виводи.
https://www.youtube.com/watch?v=rbNxukDwcEY
https://www.youtube.com/watch?v=IABWfkFm8KU

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 01.12.2015, 21:12 | Сообщение # 75
Генерал-полковник
Подивився. Пригадав- бачив. не зразу- пізніше, ці ролики розповсюджуються не перший раз.
Думаю так- для того, щоб дівка народила дитину, потрібен час, настання деяких умов і виконання деяких дій.
Це- середина Ющенка, кінець першого Путіна.
Як би виглядали ці прогнози влітку 2014- середина Януковича, середина Путіна?
Касандр було багато. Запам'ятали ту, прогноз якої підтвердився.

Форум » Все про село » Влада » "Новітня" влада України
Сторінка 5 з 7«1234567»
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz