.
П`ятниця, 24.11.2017, 11:30 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 7 з 7«12567
Форум » Все про село » Влада » "Новітня" влада України
"Новітня" влада України
кивиДата: П`ятниця, 20.05.2016, 06:59 | Сообщение # 91
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Статус: Offline
Цитата Dan ()
Веселі часи настали..
Настають!
 А як на рахунок дефіциту ПФ у 145 лярдів? від -Гройсмана

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

Сообщение отредактировал киви - П`ятниця, 20.05.2016, 07:01

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Субота, 21.05.2016, 07:33 | Сообщение # 92
Генерал-полковник
Награды: 5
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
А що сталося?Ніби нічого такого, від чого повинні хапатися за сигарети чи пляшку статечні нормальні ґазди.

Ви комусь винні скількись там з хвостом тисяч?
І що ҐроSSмен приходив зранку нагадувати особисто Вам?
І ВИ ЙОГО НЕ ПОСЛАЛИ????

Соскін Вас налякав?
Так зберіться, як Ви писали "в вузькому крузі друзів, на кухні" (тільки друзів, а не співпляшечників) і перетріть простеньку сентенцію, яка є постулатом для більшості часів і народів(за винятком хіба що Індії, Британської Гвіани ітд ітп- одним словом забутих і забитих КОЛОНІЙ)-

ЗА ВАС ДЛЯ ВАС БЕЗ ВАС НІХТО НІЧОГО НЕ ЗРОБИТЬ

Ця сентенція запала мені в мозҐи ще в інституті при вивченні курсу болтологій(Історія КПРС, Діамат, Істмат, ПолітКап, ПолітСоц, НауКом, НауАт).

За винятком Канади( котла падіння збитих радянських ядерних ракет) всі решта країни "Золотої еліти" прийшли до теперішнього стану в результаті ВИБУХУ НИЗІВ і ВИМУШЕНОГО УСВІДОМЛЕННЯ ВЕРХІВ.

Путін в 2014 ПРОДОВЖИВ існування "консерви України"- після Кравчука і Ющенка на невизначений період свого керівництва, та ще і помножений на кілька. 
Думаю, в 2014 Порошенко йшов в президенти вже дозрілий робити вимушену уступку низам( не лямпочки на хвермі і чехарду на посадах)- "щоб ми спокійно робили свої мільйони, вони повинні спокійно мати свої тисячі!"
Вибух був- незважаючи на 8 років дикої російської колоніальної пропаганди- Путін спустив його в кльозет своїм нападом. Порошенко має причину не робити цю уступку- кардинальну причину- загрозу Росії. І НЕ РОБИТЬ- а навіщо?

Однією з причин падіння УНР був якраз вибрик Петлюри- і самі УНР не втримали, і гетьману не дали. В історико-політичних кругах нашого "істеблішменту" ця аналогія "перетирається" вже рік.

І ще є купа Ґазетно- Зомбі- Ютубних "АНАЛІЗ(АТОР)ІВ" - вони відволікають Ваші мозҐи від головного- 
"ТРЕБА МІНЯТИ НЕ СТОНЧКУ НА ҐОРСИКУ, А СИСТЕМУ"

Сообщение отредактировал ГАЛЛ-СКОМОРОХ - Субота, 21.05.2016, 08:22

кивиДата: Понеділок, 03.04.2017, 06:13 | Сообщение # 93
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
До роздумів.
Прикрепления: 8349691.jpg(34Kb)

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 03.04.2017, 08:41 | Сообщение # 94
Генерал-полковник
А що поможе думання?
Розраховано чітко- для ВСІХ СПОЖИВАЧІВ РАЗОМ НЕ ЗМІНИТЬСЯ НІЧОГО.
А для Нєльки і Влодка(це ніки реальних осіб)- зміниться КАРДИНАЛЬНО- їм тепер треба буде платити абонплату за два з хвостом десятки хат, в яких натикано конвекторів, плит, бойлерів, колонок де треба і най буде і НІХТО НЕ ЖИВЕ!( скупили хати за копійки, причічкали і чекають купця).
Є якась статистика по категоріях? Одинаки, мала сім'я, нормальна сім'я, велика сім'я? Дачка, сільський будинок, сільська ґамарня, "три на п'ять", квартира в "вулику", "хрущовці", "для чорних"? Місто- містечко- село- хутір?
Виходячи з того, що по "дужже великому секрету" мені розповів працівник "БуГаГа"- я особисто програю тільки те, що в неопалювальний сезон буду змушений платити абонплату- все решту покриє субсидія. Враховуючи, що за три зими я не заплатив ні копійки- витерплю. Причина- 120 м площі, сім осіб і 3 точки.

Закон ще не завізовано, хоч скоріше всього буде.
А шум- потрібен тим, кому потрібен.
Димзавіса! 

Як виразився хтось десь- "Тут не койки переставляти, тут б....й міняти треба"!

кивиДата: Вівторок, 04.04.2017, 05:40 | Сообщение # 95
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Є якась статистика по категоріях?
Вже є нараховані суми. Це достовірна інформація з перших рук, знайома  абонентського  відділу міськгазу. На вказану Вами статистику до уваги не беруть. Їх це не цікавить. Конкретне нарахування- будинок загальною площею 48м2 при лічильнику ДЖ-4 вартість абонплати 156 гривень на місяць. Без лічильника такий самий будинок вартість абонплати 209 гривень. Наразі обгрунтувань не називають.
Щодо ветування ,є інформація в мережі шо пан ПП недовольний цією пропозицією. Воно і зрозуміло -непотрібен йому шум. То вже там самі нехай розбираються хто шо потребує.
Я вказав віршом що  дійсність в тому, що коли масово садили населення на газову іглу , хочеш газу-купи трубу, викопай яму,заізоліруй трубу, заплати зварщику за роботу. І мало того в Бучачгазі знахабніли до того,що коли звернувся з заявою для встановлення конвектора. Мені чітко  вказали на те, що я маю звернутися до зварщика вуйка Михайла, який сидить в кабінеті на стільчику в кутику, чекає клієнта, може який підвернеться щоб зробити обвязку будинку, ото заробіток, а поставити конвектора зверніться до Петра, який має дозвіл ( а може і не має) на зварювальні роботи, але в райгазі в даний час не працює, але зателефонуйте він послухає-зробить!.
Тим часом вуйко Михайло збирається і їде до дому ,тому що клієнт попався мілкуватий а в нього в дома є робота. А зарплату і так нарахують.
Саме більше моє розчарування було пізніше ,після встановлення конвектора, коли прийшов реєструвати. Мені надали квітанцію до сплати за його підключення і використані матеріали, бензин, шо ніби-то вуйко Михайло мені його встановив. А ви кажете потерпіти.
Тепер щодо "Вуликів" за чий кошт ці "вулики" були газифіцировані і в який період? Що ті "пани" які пропонують абонплату зробили ,чи роблять сьогодні для поліпшення якості газу?  На що підуть зібрані кошти? не питаю навіть КОМУ!??? І таких чому, кому, куди ,навіщо.....
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
"Тут не койки переставляти, тут б....й міняти треба"!
Істинна правда!

Сообщение отредактировал киви - Вівторок, 04.04.2017, 05:46

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 04.04.2017, 20:14 | Сообщение # 96
Генерал-полковник
Цитата киви ()
Вже є нараховані суми
Є приклади від шарашки, яка розробляла. Навіть західноукраїнські облгази цифрами крутять. Чим і як кінчиться- нікому не відомо. Так же, як з адмінтер і медичною реформою.
Одне ясно- дров нарубають видимо-невидимо.

Форум » Все про село » Влада » "Новітня" влада України
Сторінка 7 з 7«12567
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz