.
Вівторок, 21.11.2017, 01:16 Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Підзамочок замок
Підзамочок вул. Тернопільська
Підзамочок біля Стрипи
Підзамочок замок
Стрипа
Підзамочок замок взимку
Підзамочок старий
ФОРУМ
[ Головна ] [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Все про село » Сільські плітки (Чув дзвін - та не знає де він). » Теревені
Теревені
ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 07.04.2014, 18:42 | Сообщение # 1
Генерал-полковник
Награды: 5
Статус: Offline
Вітання, dada,!

Ви пристаєте до компанії, чи так, мимо проходили?

Досить стара сентенція-
Якщо індивід чоловічої статі, якому минуло 24 роки, не має того, що англійською зветься ХОББІ, польською БЗІК, російською ЗА...ОБ(заняття, яке забирає час, гроші, здоров'я, нічого не даючи взамін матеріального)- це не мужчина а істота.

Чим цікавитеся?

dadaДата: Понеділок, 07.04.2014, 19:32 | Сообщение # 2
Рядовий
Награды: 1
привіт проходив не мимо дай думаю зайду, ресурс цікавий з точки зору всього, особливо історія Бучача + картографія. За освітою картограф геодезист інженер землевпорядник, так шо з картографією можу частково помогти.

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 07.04.2014, 19:42 | Сообщение # 3
Генерал-полковник
Не пропадайте!
Заворушиться ржава куля в голові- заходьте!

dadaДата: Понеділок, 07.04.2014, 20:00 | Сообщение # 4
Рядовий
Награды: 1
зробив вам карту. надіюся таке?
http://pidzamochok.at.ua/forum/2-47-1165-16-1396889438

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 07.04.2014, 20:14 | Сообщение # 5
Генерал-полковник
Адмін! Киви! Толя! 
Є П’ЯТИЙ!

AdminДата: Понеділок, 07.04.2014, 20:35 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Награды: 6
Вітаємо у нас на сайті!

Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Є П’ЯТИЙ!

Це ГАЛЛ-СКОМОРОХ, має на увазі активних дописувачів, котрі цікавляться історією і не тільки та із радістю діляться своїми знаннями, знахідками і дослідженнями із іншими. Якщо ви зареєструвалися, то, напевно, також відноситеся до цієї когорти. Чим можете поділитися із нами? Чи можливо є якісь запитання до нас? Від себе можу запитати чи є якісь пропозиції чи зауваження до роботи та наповнення сайту? Вислухаю.

Your success depends on you! ​

AdminДата: Понеділок, 07.04.2014, 20:41 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Награды: 6
Цитата ГАЛЛ-СКОМОРОХ ()
Якщо індивід чоловічої статі, якому минуло 24 роки, не має того, що англійською зветься ХОББІ, польською БЗІК, російською ЗА...ОБ(заняття, яке забирає час, гроші, здоров'я, нічого не даючи взамін матеріального)- це не мужчина а істота.

Ну вмієте сказати. Треба вивчити напам'ять. Найкраща відповідь на запитання: "А що ти з того маєш?"

Your success depends on you! ​

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Понеділок, 07.04.2014, 21:00 | Сообщение # 8
Генерал-полковник
Цитата Admin ()
Ну вмієте сказати.
За що і б'ють!

кивиДата: Вівторок, 08.04.2014, 07:43 | Сообщение # 9
"Cпецкор із зони АТО"
Генерал-лейтенант
Награды: 7
Цитата dada ()
За освітою картограф геодезист інженер землевпорядник
Ось і попався biggrin . Вітаємо в нашому колективі!

кто проповедь прочесть желает людям -тот спать не должен слаще чем они

ГАЛЛ-СКОМОРОХДата: Вівторок, 08.04.2014, 22:44 | Сообщение # 10
Генерал-полковник
http://pidzamochok.at.ua/forum/2-47-1177-16-1396966053

Вбили без дубельтівки!

Колись давно в 3 класі(в 4 я вже прочитав фізику Пьоришкіна) я попав в Чорткові на "Бочку смерті"- мицицикліста з зав'язаними очима їздить по вертикальних стінках дерев'яної бочки(з атрибутами типу"смертельний номер", барабанний бій і тишина, коли їздила зав'язує на ходу очі). Для дитини з глухого села- щось позамислиме. Але мій ммм-рідний брат провів мене від виходу в якусь дірку і ми черговий сеанс і пару хвилин після дивилися через досить-таки велику щілину. Це був шок! Мало того, що мицикліста підійшов до тумби посеред бочки і витягнув з неї пляшку, стопку і цибулину, налив і випив(НЕ ЗНІМАЮЧИ ПОВ'ЯЗКИ З ОЧЕЙ), то ще й мотоцикла завів, поїхав і повторив всі трюки ПІДМІТАЙЛО!

Тиждень з лишком я старанно складаю квадратики.
Вчора- легкий шок- є програма, яка це робить сама! Є, то є,- мій знайомий має на флоппіках програму націлювання МБР. Робить то робить- багато програм, які я можу освоїти, я НЕ ВИКОРИСТОВУЮ тільки тому, що за день- два розібравшись з нею, за місяць- два я забуду, а розбиратися заново ліньки.
Сьогодні- шок серйозніший- програма досить проста навіть для такого ламера, як я.

Ви ж могли збивати капітал (подяки), маніжитися як знайомий сисадмін, який перед форматуванням вінчестера, розбитого на 6 дисків(замість формат С) стогне, що роботи на цілу ніч, а рано ще і підтягує- не встиг, ще годину-другу треба почекати!

Додано (08.04.2014, 22:44)
---------------------------------------------
Попробував 20х20 Кпіксель- не справилося.
Попробував 4х4- зробило!
Здається(зараз спробую)- це 4 оригінальних листи карти.

Ехпериментую!

Форум » Все про село » Сільські плітки (Чув дзвін - та не знає де він). » Теревені
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Каталог веб ресурсів Тернопільщини село Тростянець Cело Мшанець, що на Теребовлянщині Каталог веб ресурсів Тернопільщини Проверка тиц Счетчик PR-CY.Rank

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією адміністрації сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
Будь-яке використанні матеріалів із сайту "Підзамочок - мій рідний край!" тільки при наявності посилання на pidzamochok.at.ua.
Стрілка синя
 вверх

Copyright studio FabWeb © 2011 - 2017 --UCOZ-- | Зробити безкоштовний сайт з uCoz